پاداش دیسکورد به بازیکن‌ها برای بازی و استریم بازی‌های خاص

پاداش دیسکورد به زودی نوع جدیدی از تبلیغات با نام مأموریت‌های اسپانسر‌دار راه‌اندازی خواهد کرد. در این برنامه، کاربران برای بازی و استریم بازی‌های خاص، جوایزی دریافت خواهند کرد.

به نظر می رسد که دیسکورد قصد دارد در این هفته مأموریت‌های اسپانسر دار راه اندازی کند، یک نوع تبلیغات پرداختی که به آن “Sponsored Quests” می گویند. به گزارش رسانه وال استریت ژورنال، این برنامه چت صوتی و متنی که برای گیمرها طراحی شده است، تبلیغات پرداختی را در گوشه پایین سمت چپ رابط کاربری خود نمایش خواهد داد.

پاداش دیسکورد به بازیکن‌ها برای بازی و استریم بازی‌های خاص

به عنوان بخشی از برنامه مأموریت‌های اسپانسر‌دار، کاربران دیسکورد به بازی و استریم بازی‌های خاصی که بر روی این پلتفرم میزبانی می‌شوند، تشویق خواهند شد. در این فرایند، این کاربران می‌توانند جوایز درون بازی را به دست آورند. این برنامه برای اولین بار در سال گذشته در جریان رویدادی با تم جنگ ستارگان در تاریخ چهار ماه می (روز Star Wars) بر روی بازی Fortnite آزمایش شد.

پیتر سلیس، معاون ارشد بخش محصول دیسکورد، اعلام کرد که بازیکنان می‌توانند با مراجعه به تنظیمات دیسکورد، تبلیغات شخصی‌سازی‌شده را غیرفعال کنند. با این حال، این تبلیغات همچنان در برخی بخش‌های خاص برنامه قابل مشاهده خواهند بود.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

با این حال، سواله کارلسون، مدیر ارشد ارتباطات محصول دیسکورد، اظهار می‌کند: کاربران ممکن است همچنان با مأموریت‌ها مواجه شوند، به‌خصوص زمانی‌که به فهرست هدایای خود دسترسی یا در نقاط ورود مرتبط مانند فعالیت‌های دوستانشان در برنامه پیدا می‌کنند. همچنین، آن‌ها می‌توانند تبلیغات درون برنامه‌ای را برای یک مأموریت یا بازی خاص که به آن علاقه‌ای ندارند، مخفی کنند.

مگنا دهر، مدیر اجرایی سابق اینستاگرام، در گفتگو با وال استریت ژورنال، اظهار داشته است که برنامه جدید مأموریت‌های اسپانسر‌دار دیسکورد، که اساسا یک کمپین تبلیغاتی با تمرکز بر افزایش تعامل است، با تاریخچه مخالفت دیسکورد با تبلیغات در تناقض است. او توضیح داده است که این برنامه جدید ممکن است باعث از دست دادن کاربران توسط دیسکورد شود.

دهر در این رابطه ذکر کرده است: دیسکورد به طور گسترده ای خود را به عنوان یک پلتفرم بدون تبلیغات معرفی کرده است، بنابراین تغییر در سیاست تبلیغات می تواند اثراتی بر روی اعتماد کاربران داشته باشد و آنها را به سوی استفاده از پلتفرم های جایگزین سوق دهد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *