استودیو جدید اینفینیتی وارد در تگزاس تأسیس شد!

استودیو جدید اینفینیتی وارد در تگزاس تأسیس شد!

تأسیس استودیو جدید اینفینیتی وارد!

استودیو جدید اینفینیتی وارد، در آستین تگزاس، شعبه جدیدی را برای توسعه مجموعه بازی‌های Call of Duty، تأسیس کرده است. براساس آخرین اخبار، با تأسیس استودیو جدید اینفینیتی وارد این استودیو به تازگی اعلام کرده است که شعبه جدید خود را در شهر آستین تگزاس تأسیس کرده است. این شعبه جدید مسئول توسعه بازی‌های سری Call of Duty می‌باشد و در حال حاضر برای تعدادی پست شغلی، از جمله طراحان و رابط‌های کاربری، درحال استخدام می‌باشد.

“اینفینیتی در اعلامیه تأسیس استودیو جدید خود اعلام کرده است که با افتتاح یک واحد در شهر آستین، تگزاس، به عنوان پایگاه اصلی برای بازی Call of Duty و توسعه فناوری‌های پیشرفته برای ایجاد تجربه‌های نوآورانه، در حال فعالیت است. با ایجاد محیطی ایمن، قابل اعتماد و توانمند در استودیو جدید اینفینیتی وارد، ما از شما دعوت می‌کنیم تا خلاقیت خود را به نمایش بگذارید و به ساخت آثار استثنایی کمک کنید.”

استودیو اینفینیتی کالیفرنیا در سال ۲۰۰۲ تأسیس شده و از آن زمان به بعد مسئول توسعه مجموعه بازی های Call of Duty بوده است. این استودیو همچنین دفاتری در لهستان، مکزیک و آستین، تگزاس دارد.

چند ماه قبل، شاهد تأسیس استودیو اینفینیتی وارد در اسپانیا بودیم. این تیم جدید با استودیو دیجیتال لجندز همکاری می‌کند که توسط ریکارد لینده، مدیریت می‌شود و در بارسلونا به توسعه بازی موبایل Call of Duty: Warzone می‌پردازد. ریکارد لینده درباره این تیم جدید گفت: ” با استودیو جدید اینفینیتی وارد ما در حال ساختن یک تیم جدید هستیم که از استعدادهای برجسته اسپانیا برای خلق آثار هنری با کیفیت نسل بعدی این مجموعه استفاده می‌کند.”

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

استودیو جدید اینفینیتی وارد در تگزاس تأسیس شد!

در سال ۲۰۲۱، شرکت اکتیویژن اعلام کرد که تمام استودیوهای اصلی آن در حال کار بر روی بازی کال آف دیوتی بوده و همچنین در حال پیشروی در پروژه‌های دیگر نیز می‌باشند. آخرین نسخه‌ی این سری بازی، Call of Duty: Modern Warfare 3، چند ماه پیش برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس به بازار عرضه شد.


بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 بیشتر شبیه یک بسته الحاقی (DLC) می‌باشد که با قیمت یک بازی کامل عرضه شده است. در این بازی، به طور کلی حس محتوای تکراری از عناوین مرتبط در سری Call of Duty حاکم است و این حس بیشتر به دلیل اضافه کردن بخش‌های غیرضروری به بازی ایجاد می‌شود. بخش چندنفره، با ارائه گیم‌پلی قوی و جذاب، همچنان به عنوان جنبه برجسته‌ی این بازی شناخته می‌شود.


به طور کلی، Modern Warfare 3 یکی از بازی‌های ناامید‌کننده‌ترین سال است و توصیه به بازی آن برای هر کس بسیار دشوار می‌باشد.”اما نسخه فوق‌العاده اکتیویژن برای این مجموعه قدیمی، یکی از عجیب‌ترین نسخه‌های آن است که هر زمان در آینده در مورد بهترین کال آو دیوتی‌های تاریخ صحبت می‌کنیم، هیچ جایی در بین آن‌ها نخواهد داشت و بیشتر به بخش سیاه کارنامه این مجموعه تعلق خواهد داشت!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *