اعلام تاریخ برگزاری رویداد Future Games Show

اعلام تاریخ برگزاری رویداد Future Games Show - نقادانه

تاریخ برگزاری رویداد Future Games Show اعلام شد

بیش از ۴۰ بازی از ناشران معتبر مانند بندای نامکو و کوانتیک دریم، در رویداد Future Games Show Spring Showcase به نمایش در خواهند آمد. گیمز رادار تاریخ برگزاری رویداد Future Games Show اعلام کرده است که در تاریخ ۲ فروردین ۱۴۰۳ (۲۱ مارس ۲۰۲۴) برگزار خواهد شد. این شوکیس ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود و با میزبانی سامانتا بئار، صداپیشه کارلاک در Baldur’s Gate 3 و بن استار، صداپیشه کلایو در Final Fantasy 16،بیش از ۴۰ بازی را به نمایش خواهد گذاشت.

با این حال، بن استار درباره Future Games Show اظهار کرد: “ما تعدادی نمایش جذاب،تریلر جدید و برخی از مهمترین بازی‌های سال ۲۰۲۴ را خواهیم داشت. به ما ملحق شوید، چون نمی‌خواهید این رویداد را از دست بدهید!” همچنین، سامانتا بئار افزود: “در سال ۲۰۲۳ شاهد عرضه چند بازی عالی بودیم، پس با ما همراه باشید تا ببینیم در آینده چه آثاری منتشر خواهند شد.”

این شوکیس، بخشی از برنامه‌های جدیدی است که در Future Games Show قرار است نمایش داده شود. این شوکیس شامل تریلرهای جدید و اولین نگاه به بازی‌هایی است که در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهند شد. از آنجایی که هنوز بازی‌هایی که در این شوکیس نمایش داده خواهند شد مشخص نشده است، این شوکیس برای طرفداران بازی‌ها و جامعه گیمینگ به چالش آمده است.

اعلام تاریخ برگزاری رویداد Future Games Show - نقادانه

برگزاری رویداد Xbox Developer Direct توسط مایکروسافت

همچنین، سامانتا بئار، مدیر ارتباطات برنامه، از این شوکیس و برنامه‌های آینده سال ۲۰۲۳ تعریف کرده و گفته است: «سال ۲۰۲۳ شاهد عرضه چند بازی عالی بودیم و در آینده نیز همینطور خواهد بود. به ما بپیوندید تا در این شوکیس و برنامه‌های آینده، نگاهی به آثاری داشته باشیم که در سال‌های آینده عرضه خواهند شد.»

با این توضیحات، طرفداران بازی‌ها و جامعه گیمینگ می‌توانند انتظار داشته باشند که در Future Games Show شاهد نمایش بازی‌های جدید و جذابی باشند که در سال‌های آینده عرضه خواهند شد. امیدواریم که این شوکیس، انتظارات طرفداران را برآورده کند و بازی‌هایی را به ما معرفی کند که به آن‌ها انتظار داشته‌ایم.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

باندای نامکو قرار است در رویداد Future Games Show، بازی‌هایی از جمله Synduality: Echo of Ada، Sand Land، Little Nightmares 3 و The Dark Pictures Anthology: Directive 2080 را به نمایش بگذارد. همچنین استودیو The Chinese Room نیز ممکن است حضور یابد و گیم‌پلی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 را نشان دهد و تاریخ عرضه بازی Still Wakes the Deep را اعلام کند.

در کنار این بازی‌ها، شایعاتی نیز درباره نمایش بازی‌هایی مانند Silent Hill، Elden Ring و یا نسخه جدیدی از بازی Horizon Zero Dawn در این رویداد وجود دارد. همچنین، در این رویداد ممکن است بازی‌هایی مثل S.T.A.L.K.E.R 2 ،Fable ،Battlefield 6 و God of War: Ragnarok نیز حضور داشته باشند. علاوه بر این، شایعاتی به گونه ای منتشر شده‌اند که احتمالا بازی‌هایی مانند Metal Gear Solid و Resident Evil 8 نیز در این رویداد معرفی خواهند شد.

اعلام تاریخ برگزاری رویداد Future Games Show - نقادانه

در کنار این بازی‌ها، شاید شاهد معرفی بازی‌های جدیدی از سری‌هایی مانند Assassin’s Creed، Call of Duty و یا Far Cry نیز باشیم. همچنین، رویداد Future Games Show می‌تواند فرصتی مناسب برای معرفی بازی‌های نسل بعدی و اخباری درباره کنسول‌های جدید مانند PlayStation 5 و Xbox Series X باشد.

پیش بینی در مورد فعالیت های Quantic Dream آسان نیست زیرا سازنده در حال حاضر روی بازی Star Wars Eclipse تمرکز کرده است و هنوز جزئیات زیادی در مورد آن فاش نکرده است. با این حال، پس از معرفی بازی در دسامبر 2021، بسته الحاقی شامل مصاحبه با توسعه دهندگان و سورپرایزهای جالب خواهد بود.

رویداد Future Games Show در چه تاریخی برگزار میشود؟

این رویداد در تاریخ ۲ فروردین ۱۴۰۳ (۲۱ مارس ۲۰۲۴) برگزار خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *