برگزاری رویداد Xbox Developer Direct توسط مایکروسافت

به زودی شاهد برگزاری رویداد Xbox Developer Direct توسط مایکروسافت هستیم!-نقادانه

برگزاری رویداد Xbox Developer Direct توسط مایکروسافت ، خبر از بازی های خوب امسال میدهد

برگزاری رویداد Xbox Developer Direct توسط مایکروسافت که بازی های خوب امسال را نشان میدهد! مایکروسافت، مانند سال قبل، در آینده قصد دارد پروژه‌های خود را از طریق رویداد Xbox Developer Direct معرفی کند. اگر به اکوسیستم این شرکت علاقه‌مندید، ممکن است به خاطر داشته باشید که در سال گذشته، با برگزاری رویدادی به نام Xbox Developer Direct، بازی‌هایی همچون Redfall، Forza Motorsport و Minecraft Legends را به نمایش گذاشتند و بازی Hi-Fi Rush را معرفی و عرضه کردند.

شایعاتی در مورد برنامه‌های مایکروسافت در سال ۲۰۲۴ برای طرفداران ارائه شده است که در آن از مشابه بازی‌های جدید در اخبار بهره‌مند خواهند شد. براساس این شایعات غیررسمی، مایکروسافت قرار است در Xbox Developer Direct ۲۰۲۴، بازی‌هایی از جمله Senua’s Saga: Hellblade 2، Towerborne و ساخته جدید استودیوی Double Fine Productions که سازنده‌ی بازی Psychonauts هستند، را به نمایش بگذارد.

به زودی شاهد برگزاری رویداد Xbox Developer Direct توسط مایکروسافت هستیم!-نقادانه

لیست معرفی 15 تا از بهترین بازی های ویدیویی سال 2023

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

یک یوتیوبر به نام eXtas1s در ادعایی اعلام کرده است که Microsoft در نظر دارد مانند بازی Hi-Fi Rush که در رویداد سال گذشته معرفی شد، امسال نیز بازی جدیدی را به بازار عرضه کند. این اطلاعات تاکنون تاییدیه رسمی ندارد و مشخص نیست که آیا این بازی تنها چند روز پس از معرفی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت یا در همان روز معرفی قابل تجربه خواهد بود. به طور مشخص، این بازی جدید توسط استودیو دابل فاین با نام KILN تولید شده است.

KILN یک علامت تجاری جدید است که توسط مایکروسافت در پایان سال ۲۰۲۳ ثبت شده است. این علامت تجاری نشان دهنده تعهد مایکروسافت به ارائه برنامه‌های ویژه و جذاب برای کاربران خود است که شامل نرم‌افزارهای جدید، سرویس‌های مبتنی بر ابر، ابزارهای توسعه و سایر امکانات مفید برای کاربران باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *