محتویات جدید به‌روزرسانی آینده Halo Infinite مشخص شد

محتویات جدید به‌روزرسانی آینده Halo Infinite مشخص شد - نقادانه

محتویات جدید به‌روزرسانی آینده Halo Infinite

تاریخ، جزئیات و محتویات جدید به‌روزرسانی آینده Halo Infinite توسط توسعه‌دهندگان آن اعلام شد. در اطلاعیه رسمی، استودیو ۳۴۳ اینداستریز اعلام کرد که در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ (۱۹ مارس ۲۰۲۴)، به‌روزرسانی جدید Halo Infinite برای بازیکنان در دسترس خواهد بود. این به‌روزرسانی شامل بازنگری کامل در شبکه اینترنتی بازی است که مشکلاتی مانند عدم همگام‌سازی و اصابت تیر در گوشه‌ها را برطرف می‌کند.

دفاع از انصاف در مسابقه های چند نفره اهمیت زیادی دارد و با بهبود سیستم ضدتقلب، تجربه بازی برای تمام بازیکنان بهتر خواهد شد. هالو اینفینیت، بازی جدیدی در سری بازی‌های هالو است که در تاریخ ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. این بازی دارای گرافیک‌های بهتر، داستان جذاب‌تر و گیم پلی متنوع‌تری نسبت به نسخه‌های قبلی خود است. با اضافه شدن این قابلیت‌های جدید به سیستم ضدتقلب، بازیکنان می‌توانند بهتر و بدون نگرانی از تقلب‌های دیگران، از تجربه بازی لذت ببرند.

محتویات جدید به‌روزرسانی آینده Halo Infinite مشخص شد - نقادانه

زمان انتشار بازی Metroid Prime 4 رو شد!

با این اقدامات، استودیو ۳۴۳ اینداستریز نشان داده است که برای محافظت از انصاف در بازی هالو اینفینیت، از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده خواهد کرد. این نشان می‌دهد که استودیو تلاش می‌کند تا بازیکنان را در برابر تقلب و نامناسب‌های بازی محافظت کند و تجربه بازی را برای همه بهبود بخشد. همچنین، با این بهبودات، استودیو ۳۴۳ اینداستریز نشان داده است که به بازخورد و نظرات بازیکنان توجه می‌کند و سعی می‌کند تا مشکلات بازی را برطرف کند. این نشان می‌دهد که استودیو در تلاش است تا بازیکنان را در مرکز توجه خود قرار داده و تجربه‌ای بهتر و بهترین را برای آن‌ها فراهم کند.

در نهایت، با این اقدامات جدید، سیستم ضدتقلب ایزی آنتی-چیت در هالو اینفینیت قوی‌تر از همیشه خواهد بود و بازیکنان می‌توانند به اطمینان بیشتری در هنگام بازی این بازی نسبت به تقلب‌های دیگران داشته باشند. این اقدامات نشان می‌دهد که استودیو ۳۴۳ اینداستریز به انصاف و مساوات در بازی هالو اینفینیت توجه دارد و بازیکنان را در مقابل تقلب‌ها محافظت می‌کند.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

در بروزرسانی آینده بازی Halo Infinite، حالت Squad Battle به همراه هفت نقشه جدید که توسط طرفداران با استفاده از حالت Forge Mode ساخته شده اند، اضافه خواهد شد. این نقشه ها شامل دو محبوب ترین نقشه های Halo 4 و Halo: Combat Evolved یعنی Perdition و Timberland می باشند. علاوه بر این، نقشه های جدید Refuge، Rendezvous، Gyre، Harvest و Behemoth نیز به لیست نقشه های قابل دسترس اضافه خواهند شد.

سازنده از ادامه پشتیبانی و ایجاد محتوا برای بازی در مدت زمان طولانی‌تری حرف زد. استودیو ۳۴۳ اینداستریز، تیم سازنده Halo Infinite، در ادامه به اطلاعات بیشتری درباره به‌روزرسانی جدید این بازی اشاره کرد. این به‌روزرسانی شامل اضافه شدن محتوای جدید وبازسازی برخی از ویژگی‌ها و اصلاح مشکلات بازی است. به‌روزرسانی جدید در یک بلاگ اختصاصی منتشر خواهد شد تا به طور کامل اطلاعات مربوط به آن برای بازیکنان در دسترس قرار گیرد.

محتویات جدید به‌روزرسانی آینده Halo Infinite مشخص شد - نقادانه

بازی Halo Infinite در حال حاضر برای کامپیوتر، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در دسترس است. تیم سازنده قبلا محتوای پس‌از‌عرضه را در قالب فصل‌ها منتشر می‌کرد، اما در ادامه رویکرد خود را به انتشار محتوا براساس Operation تغییر داد. این به معنی این است که تیم سازنده برای ادامه پشتیبانی و ایجاد محتوا برای بازی، به صورت منظم و به مدت زمان طولانی‌تر، فعالیت خواهند کرد.

تیم سازنده Halo Infinite برای بهبود و ارتقای بازی، به بازسازی برخی از ویژگی‌ها و اصلاح مشکلات بازی می‌پردازد. این به‌روزرسانی ها به طور منظم و در بازه‌های زمانی مشخص انجام خواهند شد تا تجربه بازی برای بازیکنان بهتر و پایدارتر باشد. تیم سازنده بازی Halo Infinite به دلیل تغییر رویکرد خود در ارائه محتوا و پشتیبانی، امیدوار است تا طولانی ترین دوره پشتیبانی و ایجاد محتوا برای بازی را فراهم کند تا بازیکنان بهترین تجربه از بازی خود را داشته باشند.

بازی Halo Infinite را میتوان روی چه پلتفرم هایی بازی کرد؟

بازی Halo Infinite هم‌اکنون برای کامپیوتر، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس در دسترس قرار دارد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *