آغاز مراحل فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2

آغاز مراحل فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2

آغاز مراحل فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2

مارک والبرگ اعلام کرد که فیلمنامه فیلم Uncharted 2 آماده است و در نتیجه به زودی شاهد فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2 هستیم.

مارک والبرگ، بازیگر نقش ویکتور سالیوان یا همان سالی در فیلم Uncharted، در مصاحبه اخیر خود با رسانه اسکرین‌رنت، اطلاعاتی را درباره دنباله این فیلم به اشتراک گذاشت. او تأیید کرد که فیلم‌نامه Uncharted 2 آماده است و حتی به او گفته شده است که می‌تواند شروع به ضبط فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2 کند، اما جزئیات بیشتری فاش نکرد.

مارک والبرگ اعلام کرد: “امروز با من تماس گرفتند و اطلاع دادند که فیلم‌نامه آماده است. نمی‌توانم ریش و سبیل واقعی را بگذارم، اما آن‌ها گفتند: “شروع به سبیل گذاشتن کن. [آمادگی برای آغاز فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2] کمی زمان می‌برد.” من مشتاقم بدانم که داستان چگونه خواهد بود و این ماجراجویی ما را به کجا می‌برد. با این حال، من هیجان‌زده‌امبرای شروع فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2. می‌دانم تماشاگرها واقعا قسمت اول را دوست داشتند؛ بنابراین باید ببینیم چه پیش می‌آید.

آغاز مراحل فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2

قبلاً، در یک مصاحبه با رسانه دایرکت، مارک والبرگ در اواخر سال ۲۰۲۳ تأیید کرده بود که فیلم‌نامه فیلم Uncharted 2 در حال نگارش است و بعد از پایان ان مراحل فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2 شزوع میشود. وی گفت: “من از نظرات مختلف زیادی شنیده‌ام و می‌دانم که فیلم‌نامه نوشته شده و هنوز هم در حال کار روی آن هستند. من نیازمند داشتن سبیل در طول تمام فرآیند ساخت فیلم هستم، چرا که در سکانس پایانی قسمت اول این شخصیت را بازی می‌کنم و این کاملاً منطقی است.”

در این مصاحبه، مارک والبرگ به وضوح اعلام کرده است که او در نقش شخصیت اصلی فیلم، ناتان دریک، حضور خواهد داشت. او همچنین به اهمیت داشتن یک سبیل در طول فرآیند ساخت فیلم اشاره کرده است. این نشان می‌دهد که وی برای ایفای نقش بهتر و عمیق‌تر در فیلم، به دستیابی به اطلاعات و تجربه بیشتر در مورد شخصیت ناتان دریک نیازمند است.


مارک والبرگ با اشاره به اهمیت سبیل در فرآیند ساخت فیلم، بنشان داده است که او به دنبال ایجاد یک فیلم واقع‌گرایانه است.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

آغاز مراحل فیلم‌برداری فیلم Uncharted 2

کلیپ جدید از فصل 2 سریال Invincible 

والبرگ همچنین در مورد فیلم‌نامه این فیلم تأکید کرد که باید به درستی نوشته شود و بازیگران و تیم فنی باید با هماهنگی و همکاری بالا کار کنند تا فیلم موفقیت آمیز باشد. وی همچنین امیدوار است که فیلم Uncharted 2 بتواند همان انرژی و هیجانی را که بازی ویدئویی آن داشته است، به فیلم نقل بیند.

در پایان، والبرگ تشکر کرد از تمامی طرفداران بازی ویدئویی Uncharted و اعلام کرد که او و تیم ساخت فیلم در حال تلاش برای ایجاد یک تجربه فوق‌العاده و بی‌نظیر برای تماشاگران هستند. او نهایت تلاش خود را برای ساخت یک فیلم با کیفیت و حرفه‌ای از دست نخواهد داد و امیدوار است که طرفداران همچنان با انتظار برای این فیلم هیجان زده باشند.

Uncharted، فیلمی اقتباسی از سری بازی‌های ویدیویی محبوب استودیو ناتی داگ است که در فوریه ۲۰۲۲ با بازی مارک والبرگ در نقش سالی و تام هالند در نقش ناتان دریک به نمایش درآمد. اولین قسمت از این اقتباس سینمایی با بودجه 120 میلیون دلاری تولید شد و 407.1 میلیون دلار فروش جهانی داشت. در حال حاضر، کارگردان دنباله آن، Uncharted 2، و تاریخ انتشار این دنباله هنوز مشخص نشده است.

اما طبق گفته‌ها، این فیلم شاید داستانی جدید و ماجراجویی‌تر از نسخه اول داشته باشد که در آن، ناتان دریک و سالی در سفری به سراسر جهان برای پیدا کردن گنجینه‌ای باستانی به نام اشتراک آدم خواهند رفت. این فیلم می‌تواند یکی از پرطرفدارترین اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی در سینما باشد و طرفداران این سری بازی‌های محبوب را به هیجان درآورد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *