قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1

قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1

قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1

کارگردان Mortal Kombat 1 اضافه شدن قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1 به درخواستی طرفداران به این اثر را تایید کرده است.

در نهایت، مورتال کامبت 1 توسط شرکت ندرلم منتشر شد و نسل هشتم به یک بازی مبارزه‌ای چفت و بست‌دار دست پیدا کرد. آیا بازیکنان قادر به تکرار افتخارات قسمت قبل در این نسل جدید هستند؟ در این مقاله، با مرور بازی Mortal Kombat و نقد آن همراه باشید.

همچنین، عرضه‌ی بازی‌هایی همچون دو نسخه‌ی متفاوت از اینجا بگیریم، نشان می‌دهد که بازی‌های مبارزه‌ای هنوز هم جای خالی در عرصه‌ی بازی‌های ویدئویی دارند و سازندگان همچنان به دنبال کشف ایده‌های جدید و تازه در این سبک هستند. اما با وجود این همه، هنوز هم انتظارات بازیکنان برای بازی‌های مبارزه‌ای بسیار بالاست و مخاطبین منتظر بازی‌هایی همچون مورتال کامبت و اینجا بگیریم هستند. بنابراین، به نظر می‌رسد که این سبک هنوز هم در حال تکامل است و بازی‌های جدید و متنوع‌تری در آینده خواهیم دید که می‌توانند شانسی برای رسیدن به جایگاه مورد انتظار خود را داشته باشند.

قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1

نقد بازی مورتال کامبت 1 | اساطیر خونین

همچنین، اد بون اعلام کرد که این دو قابلیت جدید به بازی اضافه خواهند شد تا تجربه ی بازیکنان در بازی بهتر شود و همچنین برای جذابیت بیشتر بازی از آن استفاده خواهد شد.

هردوی این قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1، یکی نقشۀ جدید و دیگری ماشین‌های جدید خواهند بود. نقشۀ جدید شامل محیط‌های جدید و متنوعی خواهد بود که به بازی زیبایی و رنگ بیشتری اضافه خواهد کرد. همچنین، ماشین‌های جدید نیز با قابلیت‌ها و توانایی‌های جدیدی که قبلاً در بازی وجود نداشته‌اند، به بازی اضافه خواهند شد.

اد بون نیز به این موضوع اشاره کرد که تیم توسعه بازی Mortal Kombat 1 در حال کار بر روی تغییرات و بهبودهای دیگری نیز هستند که در آینده به بازی اضافه خواهند شد. او از طرفداران خواست تا صبور باشند و تا زمان انتشار این قابلیت‌های جدید، از بازی لذت ببرند.

با اضافه شدن این قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1 به تجربه‌ای جدید و متفاوت تبدیل خواهد شد و بازیکنان می‌توانند از محیط و ماشین‌های جدید لذت ببرند. همچنین، این اضافه‌کردن قابلیت‌های جدید نشان دهنده تعهد تیم توسعه بازی به بهبود و بهتر شدن بازی می‌باشد و بازیکنان می‌توانند از این تغییرات و بهبودها لذت ببرند.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

اما با این حال، طرفداران بازی Mortal Kombat 1 بسیار خوشحال هستند که این قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1 به بازی اضافه خواهند شد و این بازی را با دوستان خود بیشتر لذت خواهند برد. اضافه شدن فیلتر Wi-Fi به بازی، به بازیکنان امکان می‌دهد تا به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان در سراسر جهان به رقابت بپردازند و در مسابقاتی هیجان انگیز شرکت کنند.

همچنین اضافه شدن قابلیت کراس-پلی به قابلیت های جدید بازی Mortal Kombat 1، به بازیکنان امکان می‌دهد تا با دوستان خود که در سایر پلتفرم‌ها بازی می‌کنند، به صورت آنلاین بازی کنند و با هم به مبارزاتی هیجان انگیز بپردازند. اما هنوز همانطور که پیام بون نیز اشاره کرده است، تاریخ دقیق این به‌روزرسانی مشخص نشده است و طرفداران باید منتظر اعلام رسمی این تاریخ باشند.

در هر صورت، این به‌روزرسانی امیدوارانه انتظارات زیادی را برای طرفداران بازی Mortal Kombat 1 ایجاد کرده و به نظر می‌رسد بازیکنان در آینده نزدیک، تجربه‌ی بهتری از این بازی خواهند داشت.

Mortal Kombat 1 در حال حاضر بر روی Xbox Series X S، PlayStation 5، Nintendo Switch و کامپیوتر در دسترس است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *