محتوای جدید آپدیت جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2

محتوای جدید آپدیت جدید بازی Marvel's Spider-Man 2، به بازی اضافه میشود - نقادانه

محتوای جدید آپدیت جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2

با افزودن به‌روزرسانی جدید، بازی Marvel’s Spider-Man 2 به غیر از حالت نیو گیم پلاس، لباس‌های جدید و محتوای دیگری نیز به بازی اضافه می‌کند. علاوه بر محتوای جدید آپدیت جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۷ مارس ۲۰۲۴ (۱۷ اسفند ۱۴۰۲) ، حالت نیو گیم پلاس برای این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. این حالت از طریق یک به‌روزرسانی اضافه می‌شود و استودیوی اینسامنیاک گیمز اطلاعات بیشتری را از طریق بلاگ پلی استیشن منتشر خواهد کرد. همچنین ، آپدیت جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2 شامل محتوای دیگری نیز خواهد بود.

آپدیت جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2 شامل ویژگی های جدیدی مانند حالت New Game Plus ، امکان پخش مجدد ماموریت های ویژه، سطح دشواری بالاتر، محتوای جدید در حالت Ultimate Levels، مدل های Golden Gadget و سایر پیشرفت ها می شود. علاوه بر این ، این به‌روزرسانی لباس‌های Hellfire Gala Marvel را برای شخصیت‌های پیتر و مایلز در دسترس قرار می‌دهد.

محتوای جدید آپدیت جدید بازی Marvel's Spider-Man 2، به بازی اضافه میشود - نقادانه

بخش آنلاین بازی مرد عنکبوتی 2 احتمالا در حال ساخت است!

آپدیت جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2 همچنین شامل یک حالت بازی جدید به نام “نبرد با مردان عنکبوتی” است که در آن بازیکنان می‌توانند با یکدیگر به صورت چند نفره به رقابت بپردازند و ببینند کی بهترین مرد عنکبوتی است. در این حالت بازی، بازیکنان می‌توانند از توانایی‌های مختلف ، سلاح‌ها و تکنیک‌های تازه برای مبارزه با یکدیگر استفاده کنند و خود را به عنوان بهترین مرد عنکبوتی اثبات کنند.

همچنین، آپدیت جدید بازی Marvel’s Spider-Man 2 شامل یک محتوای جدید به نام “ماموریت‌های خاص” است که بازیکنان می‌توانند در آن به عنوان یکی از مردان عنکبوتی، به مأموریت‌های مختلف در شهر نیویورک بپردازند و مهارت‌های خود را به کار بگیرند. این ماموریت‌ها در سطوح مختلف سختی ارائه می‌شوند و بازیکنان می‌توانند با تکمیل آن‌ها، مواردی مانند لوازم و تجهیزات جدید را به دست آورند.

در نهایت، به‌روزرسانی جدید شامل یک حالت نیو گیم پلاس است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از ابتدا دوباره بازی را تجربه کنند، اما با شرایطی که قبلا تجربه نکرده‌اند. در این حالت ، بازیکنان می‌توانند از تمامی توانایی‌ها و لوازمی که در حالت قبلی به دست آورده‌اند، استفاده کنند و بازی را مجددا تجربه کنند.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

همچنین، سامنیاک برنامه دارد تمامی نسخه‌های لباس‌های سیمبیوتی پیتر را به بازی اضافه کند و انتخاب رنگ توانایی‌های سیمبیوتی را نیز برای بازیکنان فراهم کند. همچنین ، حالت عکاسی بازی امکانات جدیدی را ارائه خواهد داد، از جمله حالت اکشن فیگور، استیکرهای جدید و قابلیت تغییر زمان (پس از کامل شدن داستان اصلی بازی) برای نشان دادن به کاربران.

محتوای جدید آپدیت جدید بازی Marvel's Spider-Man 2، به بازی اضافه میشود - نقادانه

همچنین ، امکانات جدیدی از جمله پخش صفحه صوتی، خوانشگر صفحه ، سرفصل‌های باکیفیت و زیرنویس سینمایی به بازی Marvel’s Spider-Man 2 اضافه خواهند شد. علاوه بر این ، تا تاریخ ۵ آوریل (۱۷ فروردین ۱۴۰۳) دو لباس پولی Fit N’ Fresh که با همکاری Gameheads طراحی شده‌اند ، با قیمت پنج دلار موجود خواهند بود.

فروش این پکیج به جوانان با درآمد کم و متنوع جهت توسعه صنعت بازی‌های ویدیویی اختصاص خواهد یافت، که حداکثر یک میلیون دلار است. این پکیج شامل لباس ، ۱۰ استیکر و ۲ حالت برای عکس بازی می‌باشد. طبق گفته Insomniac ، بازیکنان نباید نگران اضافه شدن لباس‌های گران‌قیمت به بازی Marvel’s Spider-Man 2 باشند ، زیرا لباس‌های Fit N’ Fresh تنها برای مدت محدود در دسترس قرار خواهند گرفت و سپس به صورت رایگان برای تمامی دارندگان این بازی در دسترس خواهند بود.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 تا الان چند نسخه فروش داشته است؟

این بازی تاکنون ۱۰ میلیون نسخه فروش داشت است ، درحالی‌که مجموعه Marvel’s Spider-Man در مجموع بیشتر از ۵۰ میلیون نسخه فروخته است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *