دریافت حالت نیو گیم پلاس برای بازی مرد عنکبوتی ۲

دریافت حالت نیو گیم پلاس برای بازی مرد عنکبوتی ۲

دریافت حالت نیو گیم پلاس برای بازی مرد عنکبوتی ۲ در اوایل سال 2024

دریافت حالت نیو گیم پلاس برای بازی مرد عنکبوتی ۲ که استودیو اینسامنیاک گیمز در یک بیانیه در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) اعلام کرد که حالت نیو گیم پلاس برای بازی Marvel’s Spider-Man 2 در حال توسعه است و در اوایل سال ۲۰۲۴ برای بازیکنان قابل دسترسی خواهد بود.

این بازی که در سال ۲۰۲۳ به عنوان یکی از موفق‌ترین آثار شناخته شده بود، همچنان توانسته است نظرات مثبت طرفداران و منتقدان را جلب کند و در زمینه‌ی فروش نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است. با این حال، برای دریافت حالت نیو گیم پلاس برای بازی مرد عنکبوتی ۲ در اوایل سال 2024 ، استودیو اینسامنیاک به زمان بیشتری برای آزمون حالت نیو گیم پلاس نیاز دارد تا در سال 2024 آماده‌ی دسترسی بازیکنان شود.

از استودیو Insomniac Games در بیانیه اش اعلام شده است: “سلام به همه عشق‌ورزان عنکبوت، ما در مورد بروزرسانی بعدی بازی Marvel’s Spider-Man 2 اخباری داریم. ما می‌دانیم که بازیکنان با شوق منتظر ویژگی‌هایی مانند گیم پلاس جدید، توضیحات صوتی و سایر امکانات هستند. ما به دقت روی این ویژگی‌ها کار کرده‌ایم، اما برای اطمینان از کیفیت بالا و تطابق با استانداردهای خود، نیاز به زمان بیشتری برای آزمون داریم.”

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

دریافت حالت نیو گیم پلاس برای بازی مرد عنکبوتی ۲

“در حال حاضر، ما برنامه‌هایی برای انتشار آپدیت بعدی بازی در اوایل سال 2024 داریم یعنی دریافت حالت نیو گیم پلاس برای بازی مرد عنکبوتی ۲ در اوایل سال 2024 و به زودی یک لیست کامل از ویژگی‌ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد. از بازخورد شما قدردانی می‌کنیم و ویژگی‌های درخواستی مانند تغییر ساعت روز، تعویض رنگ لباس‌ها و بازپخش ماموریت‌ها را به بازی اضافه خواهیم کرد. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در آینده هستیم و از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم، زیرا تیم ما همچنان به کار بر روی تکمیل به‌روزرسانی بعدی بازی Marvel’s Spider-Man 2 ادامه می‌دهد. با احترام، Insomniac Games.”

با توجه به عرضه‌ی مدت‌ها طولانی بازی Marvel’s Spider-Man 2، استودیو اینسامنیاک گیمز تلاشات زیادی برای به‌روزرسانی و بهینه‌سازی بازی داشته است. بسیاری از این به‌روزرسانی‌ها، مشکلات فنی و باگ‌های بازی را برطرف کرده‌اند. در ابتدای عرضه بازی، استودیو امیدوار بود که قبل از سال ۲۰۲۴، حالت New Game Plus و قابلیت تجربه مجدد مأموریت‌ها را به بازی اضافه کند. اما بر اساس گفته‌های تیم سازنده، برای آزمون این ویژگی‌ها نیاز به زمان بیشتری است و عرضه آن‌ها در سال جاری ممکن نیست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *