آیا Deadpool در بازی اسپایدر من 3 حضور خواهد داشت؟

آیا Deadpool در بازی اسپایدر من 3 حضور خواهد داشت؟

اگر یوری لونتال، بازیگر نقش مرد عنکبوتی، در بازی Marvel’s Spider-Man حضور داشته باشد، حتماً در آینده حضور Deadpool در بازی اسپایدر من 3 خواهیم داشت. لونتال در بازی Marvel’s Spider-Man 2 که اخیرا برای PS5 عرضه شد، بار دیگر نقش مرد عنکبوتی را ایفا کرده است. او از اینکه هنوز خبری از بازی بالقوه دیگری از این شخصیت کمیک منتشر نشده است، ناراحت است، اما ایده‌هایی در ذهن دارد که دوست دارد اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) در آینده آن‌ها را انجام دهد.

با علاقه، شناخت و تعهد، سازندگان بازی اسپایدرمن ۲ را ساخته‌اند. وقتی بهترین سورپرایزهای بازی از راه می‌رسند و گیمر را به هیجان می‌آورند، ما حس می‌کنیم که سازندگان هم در پشت صحنه، در طراحی آن‌ها هیجان زده شده‌اند.

قبل از انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2 ، در گفت‌وگو با ComicBook.com، لونتال مطرح کرد که از کدام خط داستانی کلاسیک Spider-Man در آینده اینسامنیاک الهام گرفته خواهد شد. او تاکید کرد که هنوز برای بازی سوم قراردادی منعقد نکرده است و افراد پشت صحنه به دنبال اضافه کردن شخصیت ددپول به بازی مرد عنکبوتی می باشند. علاوه بر این، لونتال اعتراف کرد که این رویایش به واقعیت تبدیل نمی‌شود، اما این مانعی برای شنیدن نظر او نخواهد بود.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

آیا Deadpool در بازی اسپایدر من 3 حضور خواهد داشت؟

آیا بازی اسپایدر من 3 ساخته خواهد شد؟

آیا Deadpool در بازی اسپایدر من 3 حضور خواهد داشت؟ با انتشار Marvel’s Spider-Man 2 به تازگی، هنوز تصمیم رسمی برای انتشار نسخه سوم یعنی Marvel’s Spider-Man 3 این فرنچایز برای پلی استیشن اعلام نشده است. اما واضح است که این بازی در نهایت به یک موفقیت بزرگ برای پلی استیشن تبدیل خواهد شد و احتمالاً یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های PS5 خواهد بود. بنابراین، وجود نسخه اسپایدر من 3 این بازی به عنوان یک تضمین بالقوه احتمال دارد.

با این وجود، پروژه بعدی اینسامنیاک که قرار است در دنیای مارول رخ دهد، پیش از این معرفی شده است. در سال ۲۰۲۱، بازی Marvel’s Wolverine به همراه Marvel’s Spider-Man 2 اعلام شده و ما می‌دانیم که این بازی اکشن بر اساس شخصیت مشهور ایکس-من ساخته خواهد شد. در اولین نمایش Marvel’s Wolverine، اینسامنیاک تاکید کرد که این پروژه هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد. هنوز تاریخ انتشار آن اعلام نشده است، اما احتمالاً در سال ۲۰۲۴ اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر خواهیم کرد. ایا حضور Deadpool در بازی اسپایدر من 3 میتواند باعث فروش بیشتر اسپایدر من 3 شود؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *