تا زمان عرضه شدن بازی Marvel’s Blade وقت زیادی مانده است!

تا زمان عرضه شدن بازی Marvel's Blade وقت زیادی باقی مانده است!

زمان عرضه شدن بازی Marvel’s Blade

با توجه به گفته جف گراب، به نظر می‌رسد بازی Marvel’s Blade تا شروع نسل بعدی کنسول‌ها منتشر نخواهد شد و تا زمان عرضه شدن بازی Marvel’s Blade وقت زیادی باقی مانده است. اغلب ساخت بازی‌ها نیاز به همکاری بیش از ۱۰۰ بازیساز و چند سال زمان دارد و بسیاری از آثار حتی پس از اتمام این فرآیند هرگز به بازار عرضه نمی‌شوند. با پیشرفت تکنولوژی، انتظارات بازیکنان نسبت به بازی‌های ویدیویی افزایش یافته و فرآیند توسعه آن‌ها نیز طولانی‌تر از پیش شده است.

برخی توسعه دهندگان تلاش می کنند تا بازی خود را تا نزدیک به تاریخ انتشارش مخفی نگه دارند، اما این ممکن است باعث گیج شدن طرفداران شود. در مراسم جوایز گیم امسال، آرکان اعلام کرد که در حال کار بر روی بازی ای با محوریت شخصیت “بلید” هستند. متأسفانه، هنوز مشخص نیست که تا زمان عرضه شدن بازی Marvel’s Blade ، این بازی در چه زمانی و برای کدام پلتفرم ها عرضه خواهد شد و به جز اینکه یک بازی اکشن سوم شخص اورجینال است، اطلاعات دیگری موجود نیست. به دلیل کمبود اطلاعات، طرفداران به اشتباه فکر می کنند که تا انتشار بازی، زمان زیادی باقی مانده است.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

تا زمان عرضه شدن بازی Marvel's Blade وقت زیادی مانده است!

نقد بازی مرد عنکبوتی 2 Marvel’s Spider-Man | سوپرایز گیمر ها!

اگرچه توسعه بازی تایید شده و هنوز به تازگی آغاز شده است، اما بر اساس اطلاعات دیگر، کار بر روی آن از سال ۲۰۲۲ آغاز شده است. جف گراب ادعا کرده است که آرکین زمان عرضه شدن بازی Marvel’s Blade در سال ۲۰۲۷ مورد نظر گرفته است و حتی ممکن است بر روی نسل بعدی ایکس باکس هم عرضه شود و یکی از آثار زمان عرضه نسل جدید کنسول باشد.

با توجه به وابستگی آرکین به مایکروسافت، بسیاری فکر می‌کنند که بازی Marvel’s Blade انحصاری برای ایکس باکس خواهد بود. اما هنوز این امر رسما تایید نشده و باعث گیج شدن برخی افراد شده است. احتمالا این بازی در آینده برای کنسول نسل بعد نیز عرضه خواهد شد و به همین دلیل، مایکروسافت هنوز پلتفرم های مقصد آن را اعلام نکرده است. در عین حال، مایکروسافت در حال ساخت یک اثر انحصاری بازی ایندیانا جونز است و پلی استیشن نیز آثار انحصاری اسپایدرمن و ولوورین را دارد. بنابراین، انحصاری شدن بازی Marvel’s Blade برای مایکروسافت غیر قابل باور نخواهد بود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *