تجربه بازی Star Wars Outlaws با جهانی عمیق!!

تجربه بازی Star Wars Outlaws با جهانی عمیق!!-نقادانه

تجربه بازی Star Wars Outlaws

توسعه‌دهندگان بازی Star Wars Outlaws به تماشاگران وعده داده‌اند که یک دنیای عمیق و یک تجربه فراگیر را ارائه خواهند کرد. در یک مصاحبه تازه با کوتاکو، نوید خاوری، کارگردان روایی این بازی، به بحث در مورد بهره‌گیری از تجربه یوبیسافت در ایجاد بازی‌های جهان باز پرداخت. او با اعتقاد به اینکه سابقه یوبیسافت در زمینه ساخت بازی‌های جهان باز و تمرکز تیم سازنده بر روی این نقطه، باعث موفقیت در ایجاد یک ماجراجویی ژرف و غوطه‌ورکننده در دنیای Star Wars می‌شود.

در توضیحات بعدی، خاوری افزود که طراحی شخصیت پروتاگونیست بازی به نام Kay به گونه‌ای است که تمایل او به کاوش در اعماق کهکشان بازی را به خوبی ابراز کند. او اظهار کرد: “ما به دنبال ایجاد یک شخصیت خلافکار و منحصر به فرد بودیم که پیش‌تر تجربه‌ای مشابه نداشته باشد. Kay هنوز به خوبی آگاه نشده و همیشه در تقصیر برای پیدا کردن پاسخ صحیح به تمام سوالات خود خواهد بود.”

تجربه بازی Star Wars Outlaws با جهانی عمیق!!-نقادانه

نقد بازی استارفیلد (Starfield) | رویای چندین ساله Bethesda

در تجربه بازی Star Wars Outlaws به نظر می‌رسد که شخصیت Kay در مواجه با موقعیت‌های چالش‌برانگیزی قرار خواهد گرفت که تاکنون با آن‌ها روبرو نشده است. این وضعیت منجر به شکل‌گیری یک ماجراجویی جدید در نقاط مختلف کهکشان Star Wars Outlaws می‌شود. در ادامه، خاوری اظهار داشت که در تجربه بازی Star Wars Outlaws بازیکنان در سفرهای خود به “شهرهای پرفعالیت و فشرده” و “مناطق گسترده، رازآلود و جذاب” خواهند رفت. یوبیسافت نیز در تابستان امسال با ارائه تریلر گیم‌پلی، برخی از این مناطق را به تصویر کشید و این امکان را برای ما فراهم کرد تا ماجراجویی Kay را پیاده، با استفاده از اسپیدر و درون یک سفینه فضایی تجربه کنیم.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

به نظر می‌رسد که توانایی جابه‌جایی آسان بین چندین حالت حمل‌ونقل متنوع از جمله ویژگی‌های اصلی بازی Star Wars Outlaws محسوب می‌شود. طبق گفتهٔ خاوری، یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای شخصیت اصلی این بازی، داشتن یک سفینه فضایی به عنوان خودش و استفاده از آن به عنوان خانه است. این سفینه همچنین می‌تواند به‌عنوان اصلی‌ترین وسیله نقلیه در فضا برای بازیکن مورد استفاده قرار گیرد. در این زمینه، خاوری اظهار کرده است:

با تجربه بازی Star Wars Outlaws پی می برید که مسافرت در فضا می‌تواند برای یک فرد قانون‌شکن تجربه‌ای جذاب و به همراه آن خطرآمیز باشد. اگر از مسیر تعیین‌شده خود منحرف شوید، تمایل شما به بررسی عمیق‌تر می‌تواند به دنباله‌هایی جذاب و ناگهانی منجر شود. به عنوان مثال، در تجربه بازی Star Wars Outlaws در حین انجام یک عملیات سرقت از یک سفینه امپراطوری، شما ممکن است تصمیم بگیرید بر روی اسپیدر شخصی خود سوار شوید و به منطقه Toshara بروید تا جستجویی علیه جرم و جنایت داشته باشید. در اینجا، بازی احتمالاً به افزایش حس کنجکاوی شما با پاداش‌های جذابی پاسخ خواهد داد.”

تجربه بازی Star Wars Outlaws با جهانی عمیق!!-نقادانه

یوبیسافت تاکنون اطلاعات اساسی از بازی Star Wars Outlaws را با جامعه به اشتراک گذاشته است. اطلاعات موجود نشان می‌دهد که داستان این بازی در بازه زمانی بین رویدادهای Empire Strikes Back و Return of the Jedi اتفاق می‌افتد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *