محتویات جدید CoD: Modern Warfare 3 در فصل اول اضافه شده اند!

محتویات جدید CoD: Modern Warfare 3 که در فصل اول اضافه شده اند!

محتویات جدید CoD: Modern Warfare 3

جدیدترین به‌روزرسانی‌ها و به‌تاریخ شده‌ها برای حالت زامبی در بازی CoD: Modern Warfare 3، از جمله محتویات فصل اولی که در دسترس کاربران قرار گرفته‌اند، شامل محتویات جدید CoD: Modern Warfare 3 است که اخیراً عرضه شده‌اند. علاوه بر حالت داستانی، کاربران می‌توانند با بازی کال آف دیوتی: مدرن وارفر ۳، تجربه محتویات حالت چندنفره و زامبی را نیز داشته باشند. اکتیویژن (Activision)، ناشر بازی کال آف دیوتی: مدرن وارفر ۳، به‌تازگی جزئیات فصل اول از بازی CoD: Modern Warfare 3 و همچنین CoD: Warzone 2 را منتشر کرده است.

محتویات جدید CoD: Modern Warfare 3 که در فصل اول بازی اضافه شده اند، سه نقشه با ابعاد ۶به۶ به بازی اضافه می‌شود: Meat، Greece و Rio. در روز اول، دو نقشه به دسترسی بازیکنان می‌رسند و در ادامه فصل، نقشه سوم نیز اضافه می‌شود. همچنین، فصل بعدی بازی نیز شاهد بازگشت حالت محبوب گان‌فایت است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در نبردهای دونفره شرکت کنند. علاوه بر این، در بازی Call of Duty: Modern Warfare 3، محتوایی برای حالت زامبی نیز در نظر گرفته شده است.

بعد از به‌روزرسانی، داستان حالت زامبی ادامه خواهد داشت و اعضای تیم اعتصاب باید به تحقیق و بررسی دروازه‌ای مرموز در منطقه محروم اشغالی پرداخته و آن را کشف کنند. در نهایت، اضافه شدن نقشه Urzikstan به Call of Duty: Warzone 2 نیز اشاره ای دیگر است و بازیکنان بتل رویال کال آف دیوتی می‌توانند تجربه جدیدی را تجربه کنند.

محتویات جدید CoD: Modern Warfare 3 که در فصل اول اضافه شده اند!

تاریخ دقیق انتشار فصل اول Call of Duty: Modern Warfare 3 و Call of Duty: Warzone 2 هنوز اعلام نشده است. تنها مشخص شده است که این به روز رسانی رایگان در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

در ماه نوامبر آمریکا ، بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 پرفروش ترین بازی ماه معرفی شد!

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در سال جاری منتشر شد و از نظر بسیاری از طرفداران، یکی از ناامیدکننده‌ترین بازی‌های سال بود. این بازی برای بخش داستانی خود، مورد انتقاد زیادی قرار گرفت و گزارش‌ها نشان می‌دهد که استودیو اسلج‌همر گیمز برای توسعه آن، برنامه‌ای فشرده و پراسترس داشته و در مدت زمان کوتاهی آن را تکمیل کرده است. با این حال، به‌نظر نمی‌رسد این موارد تأثیر منفی بر فروش نسخه جدیدترین بازی کال او دیوتی داشته باشند.

با توجه به اطلاعات اعلام شده توسط گروه سیرکانا، در ماه نوامبر ۲۰۲۳، بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 پرفروش ترین بازی ماه در ایالات متحده آمریکا درج شد. این پنجمین سال است که یک نسخه از سری کال آو دیوتی موفق به کسب رتبه اول در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های ماه نوامبر در آمریکا می‌شود. همچنین، بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 پرفروش ترین بازی ماه نوامبر سال ۲۰۲۳ است و در سال ۲۰۱۸، بازی Red Dead Redemption 2 توانست در رقابت با Call of Duty در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های ماه نوامبر، رتبه اول را به دست آورد.

محتویات جدید Call of Duty: Modern Warfare 3 که در فصل اول اضافه شده اند!

Call of Duty HQ در حال حاضر رتبه دوم را در بین کاربران فعال ماهانه ما دارد. با توجه به اینکه بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 به Call of Duty HQ نیاز دارد، این یک نتیجه منطقی به نظر می رسد. به لطف انتشار روی نینتندو سوییچ، Hogwarts Legacy که همچنان پرفروش‌ترین بازی سال 2023 است، جایگاه سوم را در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های ماه نوامبر به دست آورده است. این دومین بازی پرفروش نینتندو سوییچ در این ماه است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *