حالت استرس زا بدون بازگشت The Last of Us Part 2 ریمستر

حالت استرس زا بدون بازگشت The Last of Us Part 2 ریمستر-نقادانه

حالت استرس زا بدون بازگشت (No Return)

طراح شخصیت اصلی استودیو Naughty Dog، دل واکر، اظهار داشت که حالت بدون بازگشت در The Last of Us Part 2 Remastered بسیار استرس زا است. این نسخه ریمستر شده بازی شامل محتوای جدیدی نسبت به نسخه اصلی است و حالت Roguelike با No Return شاید بهترین و برجسته ترین محتوای اضافی در این ریمستر باشد. توسعه دهندگان در حال حاضر در حال کار بر روی انتشار جزئیات بیشتر برای افزایش هیجان طرفداران برای تجربه این حالت هستند.

نقد بازی The Last of Us Part II Remastered

دل واکر، طراح شخصیت اصلی در استودیوی ناتی داگ، جزئیات بیشتری درباره حالت استرس زا بدون بازگشت در نسخه بازسازی شده بازی The Last of Us 2 به اشتراک گذاشت و بیان کرد که توصیه نمی‌کند تجربه این بازی را برای “افرادی که قلب ضعیفی دارند” انجام دهند. با این حال، گیم پلی با استرس بالا به عنوان ویژگی مشهوری از بازی The Last of Us 2 شناخته شده است، بنابراین این امر به ویژه منحصر به فرد نیست.

حالت استرس زا بدون بازگشت The Last of Us Part 2 ریمستر-نقادانه

درباره حالت استرس زا بدون بازگشت بخش بقامحور بازی The Last of Us Part 2 Remastered، دل واکر اظهار داشت: “به نظرم شما نمی‌توانید به درستی متوجه میزان استرس بخش بقامحور این بازی شوید. تجربه این بخش به افرادی که قلب‌های ضعیف دارند، توصیه نمی‌شود.” ریمستر No Return با ۱۰ کاراکتر و ۱۲ محل منحصربه‌فرد قابل تجربه است. بازیکنانی که نسخه پلی استیشن 4 از بازی The Last of Us Part 2 را دارند، تنها با پرداخت ۱۰ دلار می‌توانند به نسخه ریمستر آن ارتقاء دهند و نیازی به پرداخت هزینه کامل برای تجربه نسخه PS5 نخواهند داشت.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

نقد بازی The Day Before | تجربه یک بازی نوآورانه

بازی The Last of Us Part 2 ریمستر شامل تمامی به‌روزرسانی‌های منتشرشده برای نسخه PS4 است و سرعت بازی در PS5 نیز بهبود یافته است. همچنین، فناوری ray-tracing در نسخه ریمستر برای ساختن تصاویر با کیفیت واقع‌گرایانه به کار گرفته شده است.

بازی The Last of Us Part 2 ریمستر یکی از بهترین و پرفروش‌ترین عناوین سال ۲۰۲۰ بود و تجربه‌ای بسیار استثنایی از داستان و گیم‌پلی ارائه می‌کند. بازیکنان در نقش الی و ابی، دو قهرمان تلاش می‌کنند تا در یک دنیای پس از فاجعه و پر از خطرات، زنده بمانند و به دنبال انتقام خود باشند. در این دنیای بی‌رحم، هر تصمیمی که بازیکن می‌گیرد، تاثیرات زیادی بر روی دنیای اطراف و شخصیت‌های دیگر خواهد داشت.

بخش بقامحور بازی The Last of Us Part 2، یکی از بخش‌هایی است که استرس و ترس را برای بازیکن به ارمغان می‌آورد. در این بخش، بازیکن باید در مواجهه با موجودات وحشی و خطرناک، تلاش کند تا از آن‌ها فرار کند و زنده بماند. همچنین، در این بخش از بازی، شخصیت ابی باید با تنهایی و بدون همراهی الی، با موجودات وحشی و خطرناک روبرو شود و این تنهایی و برخورد با موجودات ترسناک، می‌تواند برای بازیکن استرس زا باشد.

با ارائه نسخه ریمستر بازی The Last of Us Part 2 برای PS5، این بخش استرس زا نیز بهبود یافته است. با استفاده از فناوری ray-tracing، تصاویر و محیط‌های بازی بسیار واقع‌گرایانه‌تر به نمایش در می‌آیند و تجربه بازی برای بازیکنان هیجان‌انگیزتر خواهد بود. همچنین، اضافه شدن چندین کاراکتر و محل جدید به بازی، این تجربه را برای بازیکنان جذاب‌تر می‌کند.

با توجه به مشخصات بازی و تاثیرات آن بر روی بازیکنان، به نظر می‌رسد تجربه بخش بقامحور بازی The Last of Us Part 2 را تنها به افرادی که قلب‌های قوی دارند، توصیه می‌کنیم. به هر حال، این بخش از بازی برای همه‌ی بازیکنانی که به دنبال تجربه‌ی یک بازی سرگرم‌کننده، هیجان‌انگیز و پر از ترس و استرس هستند، می‌تواند یک تجربه فوق‌العاده باشد.

بازی The Last of Us Part 2 Remastered در چه تاریخی منتشر میشود؟

در تاریخ ۲۹ دی ۱۴۰۲ برای کاربران PS5 منتشر میشود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *