نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 در حال ساخت است!

نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 در حال ساخت است!-نقادانه

نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 در حال ساخت است!

با انتشار بسته الحاقی Phantom Liberty، سایبرپانک ۲۰۷۷ به معیاری جدید ارتقا یافته است. این بسته الحاقی، با تضمین ری-تریسینگ و ویژگی‌های دیگری که توسط شرکت CD Projekt Red به بازی اضافه شده است، تجربه‌ی بازی را برای گیمرها بهبود بخشیده است. همچنین، شرکت CD Projekt Red اعلام کرده است که در حال حاضر در حال توسعه نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 هستند که برای کنسول‌های نسل جدید و پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهد شد. نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 ، با رعایت استانداردهای بالاتر در زمینه گرافیک، کنترل و داستان، تجربه‌ی بازی را برای گیمرها بهبود خواهد بخشید.

با توجه به تعهد شرکت CD Projekt Red به بهبود و پیشرفت بازی، انتظار می‌رود که نسخه جدید بازی Cyberpunk 2077 تجربه‌ای بهتر و جذاب‌تر را برای گیمرها به ارمغان آورد. همچنین، شرکت CD Projekt Red اعلام کرده است که در حال کار بر روی بسته الحاقی‌های دیگری نیز هستند که به تدریج عرضه خواهند شد و بازی را برای گیمرها همیشه جذاب و پویا خواهند نگه داشت. امیدواریم که با نسخه جدید بازی Cyberpunk 2077، گیمرها تجربه‌ای منحصر به فرد و هیجان انگیز را تجربه کنند.

نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 در حال ساخت است!-نقادانه

زمان عرضه بازی جذاب Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

ایگور سارزینسکی می‌گوید: «ما تلاش می‌کنیم تا بازی را در اوج بهبود و پیشرفت قرار دهیم. در نسخه جدید بازی Cyberpunk 2077، ما بهترین‌های بازی اول را حفظ کرده‌ایم و در کنار آن با نوآوری‌های جدید از کارگردانی و داستان بهره‌مندیم. قطعا بهترین بازی ساخته شده توسط تیم سی‌دی پراجکت خواهد بود».

این بسته‌ الحاقی مثالی بود برای نشان دادن قابلیت‌های اعضای گروه سازنده در موقعیت‌هایی که تمام تمرکز خود را روی یک اثر می‌گذارند. با انتشار آخرین به‌روزرسانی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷، سی‌دی پراجکت تصمیم گرفته است تمام تمرکز خود را بر روی پروژه Orion قرار دهد؛ پروژه‌ای که دنباله‌ی بازی محبوب Cyberpunk 2077 است. ایگور سارزینسکی، کارگردان روایی پروژه اورین، در مورد این اثر گفته است: «ما برای ساخت بازی بسیار خاصی تلاش می‌کنیم و مطمئن هستیم که می‌توانیم موفق باشیم».

نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 توسط شعبه بوستون سی‌دی پراجکت توسعه داده می‌شود و ایگور سارزینسکی افزود: «ما قصد داریم این دنباله را به بهترین نسخه ممکنش برسانیم. ما بهترین قابلیت‌های بازی اول را حفظ می‌کنیم و با اضافه کردن نوآوری‌های جدید در زمینه کارگردانی و داستان، این بازی را به اوج خود خواهیم رساند. قطعا این دنباله بهترین بازی ساخته شده توسط تیم سی‌دی پراجکت خواهد بود و به خاطر اینکه تمام تمرکزمان را بر روی آن گذاشته‌ایم، مطمئنا این بازی بسیار جذاب و شگفت‌انگیز خواهد بود».

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

همانطور که می‌دانید، بازی Orion یکی از بازی‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۲ است. این بازی که توسط تیم سازنده‌ی معروف CD Projekt Red ساخته می‌شود، وعده‌ای بزرگ به طرفداران خود داده است. اما تا این لحظه، هیچ اطلاعات رسمی درباره‌ی تاریخ انتشار این بازی منتشر نشده است و فاصله زیادی تا انتشار باقی‌مانده است.

نسخه بعدی بازی Cyberpunk 2077 در حال ساخت است!-نقادانه

با این حال، سازندگان Orion از این بازی به عنوان یک بازی هیجان‌انگیز و بی‌نظیر صحبت کرده‌اند. آن‌ها از استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و گرافیک بسیار واقع‌گرایانه خبر داده‌اند که به نظر می‌رسد این بازی را به یک سطح بالاتر از بازی‌های مشابه برساند.اما Orion نه تنها بازی جذاب شرکت CD Projekt Red است، بلکه بسته الحاقی فنتوم لیبرتی بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ نیز با موفقیت عمومی فروشی معادل با بسته‌های الحاقی بازی Witcher 3 داشته است. این بسته الحاقی، بازی را به یک سطح جدید از جذابیت و هیجان برده و تجربه‌ی بازی را برای طرفداران بهتر کرده است.

با موفقیت بسته الحاقی Phantom Liberty، سطح انتظارات طرفداران از شرکت CD Projekt Red بالا رفته است و آن‌ها اکنون انتظار دارند تا این شرکت یک اثر خارق‌العاده دیگر را به بازار عرضه کند. این اثر می‌تواند همان بازی Orion باشد که در حال حاضر در حال ساخت است و یا بازی جدیدی مانند Witcher 4 که در میان سازندگان این بازی نیز صحت دارد.
با توجه به موفقیت‌های پشت سر همی که شرکت CD Projekt Red داشته است، انتظار می‌رود که این شرکت در آینده نیز با اثرهای خارق‌العاده‌تر و هیجان‌انگیزتر به بازار بازگردد و جایگاه برتر خود را در صنعت بازی‌سازی حفظ کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *