شایعه درباره زمان عرضه بازی Star Wars Outlaws حقیقت ندارد!

شایعه درباره زمان عرضه بازی Star Wars Outlaws حقیقت ندارد!-نقادانه

شایعه هایی درباره بازی Star Wars Outlaws

شایعه درباره زمان عرضه بازی Star Wars Outlaws توسط شرکت یوبیسافت در سال ۲۰۲۴ اشاره داشتند، توسط شرکت تکذیب شده‌اند. اما با این حال، این بازی هنوز در سال جاری برای طرفدارانش عرضه خواهد شد. در زمان معرفی این بازی، استودیو مسیو اینترتینمنت که توسط شرکت Ubisoft اداره می‌شود، اعلام کرده بود که این ویدیوگیم در سال ۲۰۲۴ در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. با این حال، هنوز تاریخ دقیق عرضه این بازی توسط یوبیسافت مشخص نشده است. اخیراً، شرکت دیزنی نیز در یک پست شایعه هایی درباره بازی Star Wars Outlaws اعلام کرده است که بازی مورد انتظار Star Wars Outlaws در اواخر سال ۲۰۲۴ برای گیمرهای سراسر جهان منتشر خواهد شد، که یک بازی اکشن ماجراجویی جهان‌باز است.

یوبیسافت به تازگی اعلام کرده است که شایعه درباره زمان عرضه بازی Star Wars Outlaws در پست قبلی صحیح نبوده و اشاره به عرضه بازی Star Wars Outlaws در اواخر سال ۲۰۲۴ از آن پست حذف شده است. در حال حاضر، تاریخ انتشار قبلی دوباره نمایش داده می‌شود. انتظار می‌رفت که این بازی در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۴ منتشر شود، اما با توجه به اعلامیه یوبیسافت، این اثر در نیمه اول سال جاری یا حتی سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

Star Wars Outlaws یک بازی آتی توسط یوبی سافت است که قرار است پس از سال 2024 در زمان نامشخصی بر روی پلتفرم های مختلف از جمله رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری های مختلف منتشر شود. این استودیو توسط Messieurs Entertainment توسعه یافته و بر روی Tom Clancy’s The Division نیز کار می کند. 3. این بازی موردانتظار در دنیای جنگ ستارگان با نام Star Wars Outlaws شناخته می شود و هم طرفداران این فرنچایز و هم گیمرها بی صبرانه منتظر انتشار آن هستند. در این مقاله نگاه دقیق تری به اطلاعاتی که درباره قانون شکنان جنگ ستارگان منتشر شده است خواهیم داشت. بنابراین با Weejayto برای همه جزئیات همراه باشید.

شایعه درباره زمان عرضه بازی Star Wars Outlaws حقیقت ندارد!-نقادانه

تجربه بازی Star Wars Outlaws با جهانی عمیق!!

حدود دو سال قبل، یوبی سافت در سال ۲۰۲۱ اعلام کرد که استودیو Massive Entertainment در حال کار بر روی یک بازی جهان باز جدید در دنیای جنگ ستارگان است. این خبر به سرعت به تیتر اخبار تبدیل شد، اما اطلاعات قابل توجهی از بازی و فرایند ساخت آن هنوز منتشر نشده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *