سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora

سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora

سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora

امروز میخواهیم سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora را برای شما شرح دهیم ولی قبل از ان ببینیم Avatar: Frontiers of Pandora چیست؟Avatar: Frontiers of Pandora، یک بازی جهان‌باز اکشن-ماجراجویی، بر اساس فیلم پرطرفدار Avatar ساخته شده است و توسط یوبیسافت تورنتو با استفاده از موتور بازی سازی Snowdrop  توسط یوبیسافت تورنتو توسعه داده شده است. این بازی با داستانی جذاب و گرافیک سه‌بعدی بسیار زیبا، انتظارات بالایی را در میان بازیکنان به وجود آورده است.

در بازی Avatar: Frontiers of Pandora، شما در نقش “ناوی”، قهرمان اصلی بازی، به سفری به سیاره پاندورا می‌پردازید. در این سفر، شما با موجودات عجیب و غریب و جنگ‌های بین دو قبیله مختلف پاندورا روبرو خواهید شد.

پایان یافتن ساخت بازی Avatar: Frontiers of Pandor

سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24 بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24

حداقل سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :AMD Ryzen 5 3600 یا Intel i7-8700K
کارت گرافیک :AMD RX 5700 8GB یا Nvidia GTX 1070 8GB یا Intel ARC A750 8GB (REBAR ON)
رم : 16 گیگابایت
فضای خالی :90 گیگابایت فضای ذخیره سازی

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :AMD Ryzen 5 5600X یا Intel i5-11600K
کارت گرافیک :AMD RX 6700 XT 12GB یا Nvidia RTX 3060 Ti 8GB
رم : 16 گیگابایت
فضای خالی :90 گیگابایت فضای ذخیره سازی
سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora


بازی Avatar: Frontiers of Pandora انواع مختلفی از گیم پلی از جمله ماموریت های اصلی، ماموریت های جانبی، اکتشاف و نبرد با موجودات جنگل را ارائه می دهد. علاوه بر این، با استفاده از سیستم ساخت و ساز و مواد شیمیایی، می توانید تجربه بازی خود را افزایش دهید و به مراحل بعدی بازی بروید.

سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora

با توجه به موفقیت فیلم آواتار و تجربه‌ی یوبیسافت در ساخت بازی‌های جهان‌باز، انتظار می‌رود بازی آواتار: مرزهای پاندورا، یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ باشد. اضافه‌به این، با انتشار این بازی، احتمالاً علاقه‌مندان به دنیای فانتزی و علمی-تخیلی، دوباره به سراغ فیلم آواتار مراجعه کرده و باز هم سفری به دنیای جذاب پاندورا خواهند داشت.

این بازی برای تجربه‌ی بهتری از دنیای آواتار طراحی شده است. بازیکنان می‌توانند به عنوان ناوی، با توانایی‌های بالقوه‌ی این نژاد مرموز، به جنگ با RDA بپردازند و با استفاده از استراتژی‌های مختلف، سعی در حفظ سرزمین خود در برابر این تهدید کنند. همچنین، بازیکنان می‌توانند به عنوان انسان‌های RDA نیز بازی کرده و در تلاش برای تصاحب منابع ارزشمند این سیاره باشند.امید وارم مقاله سیستم مورد نیاز Avatar: Frontiers of Pandora به شما کمک کرده باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *