سیستم مورد نیاز Lies of P

سیستم مورد نیاز Lies of P

امروز قصد داریم به سیستم مورد نیاز Lies of P بپردازیم. بازی “لایز آف پی” یکی از بازی های مورد تحسین قرار گرفته است که توسط استودیو بازی سازی فرام سافتور ساخته شده است و در سبک سری سولز غوطه‌ور شده است. شخصیت اصلی این بازی پینوکیو است که در یک دنیای تاریک و ترسناک به سر می‌برد، که این امر کاملاً با تصور ما از این شخصیت متفاوت است. با این حال، تصمیم گیری برای توسعه این بازی منجر به خلق یک شاهکار شده است و توانسته به‌عنوان یکی از بهترین بازی های تاریخ، امتیاز متای ۸۰ از ۱۰۰ را کسب کند.

حداقل سیستم مورد نیاز Lies of P

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :AMD Ryzen 3 1200/Intel Core i3-6300
کارت گرافیک :AMD Radeon RX 560 4GB / NVIDIA GeForce GTX 960 4GB
رم : 8 گیگابایت
فضای خالی :50 گیگابایت فضای ذخیره سازی

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :AMD Ryzen 3 1200/Intel Core i3-6300
کارت گرافیک :AMD Radeon RX 6500 XT 4GB / NVIDIA GeForce GTX 1660 6GB
رم : 16 گیگابایت
فضای خالی :50 گیگابایت فضای ذخیره سازی
سیستم مورد نیاز Lies of P

داستان بازی در شهری خیالی به نام کرات می گذرد که از ماده ای مرموز به نام آرگون نیرو می گیرد. کرات به لطف وجود آرگون رشد و پیشرفت قابل توجهی را از نظر صنایع و فناوری نسبت به سایر شهرها تجربه کرده است. مهندسان و نخبگان کرات با کمک آرگون توانسته اند ربات های هوشمندی بسازند. یک روز این روبات ها شورش می کنند و ویران می کنند. در بحبوحه این شورش، عروسکی به نام پینوکیو از خواب بیدار می شود و برای نجات کرات به راه می افتد.

سیستم مورد نیاز Forza Motorsport

سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24 بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24

سیستم مورد نیاز Lies of P

آیا به خاطر دارید که پینوکیو با شمشیر و سلاحشور خود به چه چیزهایی اشاره می‌کند؟ او تصویر آلیس در سرزمین عجایب را به یاد می‌آورد، دختر که با چاقوی تیز خود دشمنانش را شکار می‌کرد. او همچنین به شرلوک هلمز اشاره می‌کند که اسناد صحنه‌ی جرم را در گوشی بلک‌بری خود ذخیره می‌کند و گرگ بدی که با کمک برف سفید پرونده‌های قتل را حل می‌کند.

این داستان‌ها اغلب از منابع مختلف الهام گرفته‌اند، اما ما متوجه می‌شویم که چقدر خوب به ساختار اصلی خود پایبند بوده‌اند و ما را به دنبال داستان خود می‌برند. این آثار را می‌توان «اقتباس رادیکال» توصیف کرد. امیدوارم مطالعه مقاله‌ای درباره سیستم مورد نیاز Lies of P به شما در یافتن اطلاعات مفید کمک کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *