اغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال Peacemaker

اغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال Peacemaker

جزئیات فیلمبرداری فصل دوم سریال Peacemaker

جیمز گان، سازنده سریال و رئیس دی سی استودیو، با انتشار تصویری از اغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال Peacemaker، با بازی جان سینا، اعلام کرد که سریال پیسمیکر در بهمن ماه ۱۴۰۰ برای فصل دوم تمدید شده است. حالا، در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فصل بعدی این سریال سرانجام جلوی دوربین رفته است. در تصویر منتشر شده توسط گان در اینستاگرام شخصی او، تنها بازیگر نقش پیسمیکر، جان سینا، روی صندلی نشسته است و گان در حال گرفتن تصویر او از پشت سر و با کلاه این شخصیت می‌باشد. گان تنها اعلام کرده که این اولین روز فیلم‌برداری فصل دوم است.

جیمز گان که وظیفه نگارش فیلمنامه تمام قسمت های فصل اول سریال صلح جو را بر عهده داشت و همچنین کارگردانی 5 قسمت از 8 قسمت فصل اول را بر عهده داشت، قرار است وظیفه نگارش فیلمنامه و کارگردانی تمامی قسمت ها را بر عهده بگیرد. از فصل دوم صلح جو با این حال، گان در حال حاضر نیز درگیر فیلمبرداری پشت صحنه فیلم سوپرمن است که می تواند سوالاتی را در مورد تولید این دو پروژه دنیای DC ایجاد کند.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

اغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال Peacemaker

جان سینا، استیو ایجی، دانیل بروکس، رابرت پاتریک، جنیفر هالند، چاکوودی ایووجی، کریستوفر هیردال و انی چانگ، بازیگرانی که در سریال Peacemaker حضور دارند و نقش‌های خود را بازی می‌کنند، جان سینا تنها بازگشته فصل دوم این سریال است. با این حال، فهرست بازیگران فصل دوم هنوز اعلام نشده است. علاوه بر این، فصل جدید این سریال به منظور قرار گرفتن در DCU به عنوان یک سافت ریبوت ساخته خواهد شد.

سوپرمن در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) منتشر خواهد شد و فصل دوم Peacemaker مورد انتظار، در سال ۲۰۲۵ از شبکه مکس پخش خواهد شد. همچنین، سریال Waller که اسپین‌آف این سریال است، برای پخش از شبکه مکس.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *