سیستم مورد نیاز Forza Motorsport

سیستم مورد نیاز Forza Motorsport

امروز میخواهیم سیستم مورد نیاز Forza Motorsport را برای شما شرح دهیم .از اولین انتشار خود، Forza Motorsport توانست توجه طرفداران را به خود جلب کند و استودیو Turn 10 با انتشار هفت قسمت از این سری، جایگاه قوی خود را در قلب علاقه مندان به بازی های مسابقه ای شبیه سازی برپایه کرد.

به جای معرفی Forza Motorsport 8 در سال 2020، استودیو Turn 10 تصمیم گرفت این سری را مجددا بازنشانی کند. اگرچه اعلام شده بود که در سال 2020 منتشر خواهد شد، توسعه ریبوت Forza Motorsport در حقیقت تقریبا 6 سال طول کشید و اکنون در دسترس بازیکنان قرار دارد. Forza Motorsport یک بازی عالی است، اما این بدان معنا نیست که بدون نقص است.

حداقل سیستم مورد نیاز Forza Motorsport

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :Intel i5-8400 or AMD Ryzen 5 1600
کارت گرافیک :NVidia GTX 1060 or AMD RX 5500 XT, 4 GB VRAM
رم : 8 گیگابایت
فضای خالی :130 گیگابایت فضای ذخیره سازی

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :Intel i5-11600k or AMD Ryzen 5 5600X
کارت گرافیک :AMD RTX 2080 Ti or AMD RX 6800 XT, 8 GB VRAM
رم : 16 گیگابایت
فضای خالی :130 گیگابایت فضای ذخیره سازی
سیستم مورد نیاز Forza Motorsport

طراحی فیزیک و هندلینگ ماشین‌ها در بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی بسیار مهم است. برای یک بازی شبیه‌ساز، طراحی اتومبیل‌ها باید حتماً به نزدیکی واقعیت باشد. حتی اگر محتویات بازی کامل نباشد، با وجود گیم‌پلی مناسب، می‌توان تجربه‌ای سرگرم‌کننده را تجربه کرد. ماشین‌های فورتزا موتوراسپورت دارای طراحی فیزیک و ساختار بسیار خوبی هستند، اما هندلینگ آن‌ها در پیچ‌های پیست مسابقه قابل بهبود است.

سیستم مورد نیاز Forza Motorsport

سیستم مورد نیاز Assassin’s Creed Mirage

سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24 بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24

Forza Motorsport تجربه ای متنوع را ارائه می دهد. اما طراحی هندلینگ خشک و سنگین خودروها ممکن است باعث ایجاد تفاوت های غیر واقعی و عجیب در برخورد آنها با یکدیگر شود. با این حال، فردیت هر خودرو باعث می شود که تفاوت های بزرگی در هندلینگ و فیزیک آنها وجود داشته باشد، این نکته Forza Motorsport را تمایز می دهد و از یکنواختی آن جلوگیری می کند.

Forza Horizon با هدف افزودن عناصر نقش آفرینی به بازی توسعه یافته است تا آن را به یک RPG مسابقه ای رقابتی تبدیل کند. در Forza Motorsport، هر خودرو دارای سیستم ارتقای خاص خود است که می تواند از طریق مسابقات، کسب رتبه های برتر و عملکرد خوب رانندگی بهبود یابد. امید وارم مقاله سیستم مورد نیاز Forza Motorsport به شما کمکی کرده باشد


Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *