اضافه شدن دیوید کاستانیدا و شارون دانکن به اسپین‌آف جان ویک

اضافه شدن دیوید کاستانیدا و شارون دانکن به اسپین‌آف جان ویک

لاینزگیت با اضافه شدن دیوید کاستانیدا و شارون دانکن به منظور حضور در فیلم Ballerina، اسپین‌آف جان ویک با بازی آنا د آرماس، استخدام کرده است. ایا بعد از این اسپین‌آف فیلم جان ویک 5 ساخته میشود؟

لاینزگیت دیدیوید کاستانیدا ، شارون دانکنگر را به منظور حضور در فیلم Ballerina، اسپین‌آف جان ویک با بازی آنا د آرماس، استخدام کرده است. این بازیگران عبارتند از پسری که با نام خانوادگی توماس شناخته می شود و بازیگر مشهور آمریکایی، مورگان فریمن. این دو بازیگر قبلا در فیلم های دیگری هم با هم همکاری کرده اند و همین باعث شده تا تعامل خوبی بین آنها وجود داشته باشد.

پیوستن دیوید کاستانیدا و شارون دانکن به جان ویک و تاریخ اکران

در ابتدای این ماه، تاریخ اکران فیلم Ballerina به سال ۲۰۲۵ به تأخیر افتاده و بازیگران به این فیلم اکشن اضافه شده‌اند. ددلاین گزارش داد که دیوید کاستانیدا و شارون دانکن-بروستر پس از توافق با لاینزگیت به جمع بازیگران فیلم Ballerina پیوسته‌اند. کاستانیدا تجربه بازی در سریال The Umbrella Academy و فیلم Sicario: Day of the Soldado را دارد و دانکن-بروستر در فیلم Rogue One: A Star Wars Story و فیلم Dune حضور داشته‌است. اما هنوز اطلاعاتی از نقش آن‌ها در دسترس نیست.

اضافه شدن دیوید کاستانیدا و شارون دانکن به اسپین‌آف جان ویک

در ابتدای این ماه، تاریخ اکران فیلم بالرینا به سال ۲۰۲۵ به تأخیر افتاده و بیشتر بازیگران به این فیلم اکشن اضافه شده‌اند. خبرنگار ددلاین اعلام کرد که دیوید کاستانیدا و شارون دانکن-بروستر پس از توافق با شرکت لاینزگیت به جمع بازیگران فیلم بالرینا پیوسته‌اند. کاستانیدا تجربه بازی در سریال «اومبرلا آکادمی» و فیلم «سیکاریو: روز فروشنده» را دارد و دانکن-بروستر در فیلم «روگ وان: یک داستان جنگ ستارگان» و فیلم «دون» حضور داشته‌است. اما تاکنون جزئیات نقش آن‌ها در فیلم بالرینا روشن نشده است.

فیلم “بالرینا”، بر اساس ایده چاد استاهلسکی، خالق مجموعه “جان ویک”، ساخته شده است. گفته شده است که استاهلسکی در حال کمک و همکاری با لن وایزمن، کارگردان فیلم، برای فیلمبرداری صحنه‌های اکشن جدید و اضافه است. آنا د آرماس در نقش اصلی، کیانو ریوز در نقش جان ویک، ایان مک‌شین در نقش وینستون اسکات، لانس ردیک در نقش شارون، آنجلیکا هیوستون در نقش کارگردان، همچنین نورمن ریداس، کاتالینا ساندینو مورنو و گابریل بیرن از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم “بالرینا” حضور دارند و نقش‌های خود را بازی کرده‌اند.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

فیلم \”بالرینا\” در مورد یک باله‌رقصی به نام جان ویک است که به او دستور داده شده تا در یک ماموریت برای نجات سازمان بین‌المللی باله‌رقص شرکت کند. او در این ماموریت با مشکلات و مخاطراتی روبرو می‌شود و باید با استفاده از توانایی‌های خود، به دشمنانش مقابله کند و سازمان را نجات دهد. همچنین، جان باید با مشکلات شخصی خود نیز مواجه شود و برای رسیدن به هدف خود، با تصمیمات سختی مواجه شود. فیلم \”بالرینا\” با ترکیبی از اکشن و درام، به تماشاگران یک تجربه دیدنی و هیجان‌انگیز ارائه می‌دهد. با بازیگران معروف و کارگردانی حرفه‌ای، این فیلم قطعاً به یکی از برترین فیلم‌های سال تبدیل خواهد شد.

اضافه شدن دیوید کاستانیدا و شارون دانکن به اسپین‌آف جان ویک

فیلم بالرین داستان یک بالرین قاتل را دنبال می کند که به دنبال انتقام از قاتلانی است که خانواده اش را به قتل رسانده اند. بین قسمت سوم و چهارم مجموعه جان ویک اتفاق می افتد. کارگردانی این فیلم بر عهده لن وایزمن بوده که به خاطر کارگردانی سریال Underworld و Total Recall شناخته شده است. فیلمنامه توسط Shay Hatten نویسنده John Wick: Chapter 3 – Parabellum و Emerald Fenell نویسنده Promising Young Woman نوشته شده است.

بازیگران این فیلم شامل بالرین کیانو ریوز، لارنس فیشبورن، مارک دیکاسکاس، آنجلیکا هیوستون، هایلی برنت، جیسون مانزوکاس و ایان مکشین است.

تاریخ اکران فیلم بالرین؟

فیلم بالرین برای اکران در تاریخ 6 ژوئن 2025 (16 خرداد 1404) برنامه ریزی شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *