چنس پردومو بازیگر سریال Gen V در سن ۲۷ سالگی در گذشت

چنس پردومو، بازیگر سریال Gen V و سریال Chilling Adventures of Sabrina در سن ۲۷ سالگی درگذشت.

چنس پردومو درگذشت

بر اساس آخرین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از بازیگران اسپین‌آف سریال “The Boys” فوت کرده است. رسما تایید شده است که چنس پردومو، بازیگری که بیشتر به خاطر نقش‌هایش در سریال‌های “Gen V” و “Chilling Adventures of Sabrina” شناخته می‌شود، در روز جمعه در یک حادثه تصادف فانی را وداع گفته است. گفته می‌شود که او در این حادثه سوار یک موتورسیکلت بوده که دچار سانحه و تصادف شده است. چنس تنها ۲۷ سال سن داشت و در حال حاضر جزئیات بیشتری در دسترس نیست.

چنس پردومو بازیگر سریال Gen V در سن ۲۷ سالگی در گذشت

“ما بازیگر را که نماینده او بود، در بیانیه‌ای که منتشر شده بود، به یاد خواهیم داشت. او علاقه و اشتیاق بسیاری به هنر و زندگی داشت و تمام کسانی که او را می‌شناختند، از این اشتیاق او مطلع بودند. یاد و خاطره‌های او توسط تمامی دوستانش زنده می‌ماند. ما از همه می‌خواهیم که به خواست خانواده او، به حریم آن‌ها احترام بگذارند، زیرا آن‌ها در حال سوگواری برای اینکه پسر و برادر عزیزشان را از دست داده‌اند.”

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

علاوه‌بر سریال جن وی و سریال ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا، پردومو سابقه بازی در سه‌گانه فیلم After و فیلم Killed by My Debt را در کارنامه خود داشته است. همچنین او قرار بود در فصل دوم سریال Gen V بازگردد، اما باتوجه‌به این حادثه تلخ و بیانیه رسمی آمازون، به‌نظر می‌رسد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال جن وی تأخیر خواهد خورد.

به‌نظر می‌رسد که پردومو بازی در سه‌گانه فیلم After و فیلم Killed by My Debt را در کارنامه خود داشته و قرار بود در فصل دوم سریال Gen V بازگردد، اما با توجه به حادثه تلخ و بیانیه رسمی آمازون، مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل دوم سریال جن وی به تأخیر افتاده است. علاوه‌بر این، او همچنین در سریال ماجراجویی‌های هراس‌انگیز سابرینا نیز حضور داشته است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *