فروش باور نکردنی فیلم تل ماسه 2 و اخبار جدید آن

فروش باور نکردنی فیلم تل ماسه 2 و اخبار جدید آن

امروز، فروش باور نکردنی فیلم تل ماسه 2 به فروش جهانی ۵۰۰ میلیون دلار می‌رسد و به راحتی مجموع فروش آن از قسمت اول را تجاوز می‌دهد.

جزئیات فروش باور نکردنی فیلم تل ماسه 2

بعد از عرضه‌ی فیلم Dune Part 2 نسبت به تحسین گسترده‌ای که از سوی منتقدان دریافت کرد، سینماروها با استقبال گرمی روبرو شدند. اخبار تازه‌ی این فیلم علمی تخیلی نشان می‌دهد که با عملکرد درخشان خود در گیشه جهانی، ادامه‌ی خوبی را پیش رو دارد. فروش باور نکردنی فیلم تل ماسه 2 تا پایان روز یکشنبه به بیش از ۴۹۴.۷ میلیون دلار افزایش یافته است که شامل ۲۰۵.۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۲۸۹.۴ میلیون دلار در گیشه جهانی می‌شود. همچنین، فروش جهانی فیلم Dune: Part 2 امروز دوشنبه مرز ۵۰۰ میلیون دلار را نیز عبور خواهد کرد.

با فروش باور نکردنی فیلم تل ماسه 2، با بیش از ۴۳۳.۹ میلیون دلار، مجموع فروش جهانی این فیلم به این ترتیب عبور کرده است. سهم بیشترین فروش Dune: Part Two به چین با فروش ۳۶ میلیون دلار، بریتانیا با فروش ۳۲.۸ میلیون دلار، آلمان با فروش ۲۵ میلیون دلار، فرانسه با فروش ۲۴.۹ میلیون دلار و استرالیا با فروش ۱۵.۶ میلیون دلار دارد، به جز آمریکا و کانادا.

فروش باور نکردنی فیلم تل ماسه 2 و اخبار جدید آن

ساخت فیلم محرمانه از دنی ویلنوو کارگردان Dune

فیلم Dune ۲ در سینماهای IMAX بیش از ۱۰۰ میلیون دلار فروش داشته و تجربه هفتمین فروش سریع و بی‌نظیر این سینماها را به دنبال داشته است. این فیلم با همکاری برادران وارنر و لجندری تولید شده و بودجه آن حدود ۱۹۰ میلیون دلار بوده که حدود ۱۰۰ میلیون دلار از آن برای تبلیغات فیلم دون: قسمت دوم اختصاص یافته است. با وجود هزینه‌های بالا، این فیلم موفق به حفظ فروش فوق‌العاده و بازگشت سرمایه و سوددهی شده است.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

با وجود تنوع تماشاگران و فروش در سراسر جهان، به عنوان یکی از برترین فیلم‌های سال ۲۰۲۱ انتخاب شده است و توانسته است جایگاه خود را در صنعت سینمایی بهبود بخشد. همچنین، این فیلم با الهام گرفتن از کتاب معروفی با همین نام توسط فرانک هربرت، توانسته است جامعه فیلم‌نامه نویسی را به خود جلب کند و به یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال تبدیل شود.

بازیگران مشهوری همچون تیموتی چالامت، ربکا فرگوسن و استلوار اسکارسگارد به صورت برجسته در این فیلم حضور دارند که باعث شده است تا جذابیت بیشتری به این فیلم بخشیده شود. همچنین، کیفیت بالای تصاویر و جلوه‌های ویژه در این فیلم نیز توجه بسیاری را به خود جلب کرده و باعث شده است تا تجربه تماشایی بسیار خاصی را برای بینندگان فراهم کند.

فروش باور نکردنی فیلم تل ماسه 2 و اخبار جدید آن

تیموتی شالامه، ربکا فرگوسن، زندایا، خاویر باردم، استلان اسکارسگارد، دیو باتیستا، جاش برولین، شارلوت رمپلینگ، استفن مک کینلی هندرسون، فلورانس پیو، کریستوفر واکن، لیا سیدوکس، آستین باتلر، تیم آنیا تالیو، نلورهیل، تیم آنیا، یاکوب از جمله بازیگرانی است که در فیلم تلماسه قسمت 2 حضور دارد و به ایفای نقش پرداخته است. دنیس ویلنوو که مسئولیت کارگردانی فیلم فیلم تل ماسه 2را بر عهده داشت، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم تل ماسه 2 بازگشته است و جان اسپایتس همانند قسمت اول در نوشتن فیلمنامه این فیلم به ویلنوو کمک کرده است.

این فیلم که بر اساس رمانی با همین نام اثر فرانک هربرت ساخته شده است، داستان ماجراهای اشرافیانی را روایت می‌کند که در سیاره‌ای به نام Arrakis زندگی می‌کنند.

در این بین، شخصیت اصلی داستان یعنی Paul Atreides (تیموتی شالامه) درگیر ماجراهایی می‌شود که تمام زندگی اش را تحت تاثیر قرار می‌دهد و او را به یک قهرمان تبدیل می‌کند. تیموتی شالامه در نقش Paul Atreides، نقشی مهم و پرحماسه را بازی می‌کند و به این فیلم آن دوزخی احساس می‌دهد که به زودی در سینماها به نمایش در خواهد آمد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *