تاخیر در اکران انیمیشن The Wild Robot

تاخیر در اکران انیمیشن The Wild Robot

یونیورسال و دریم ورکس اعلام کرده‌اند که The Wild Robot در ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۴ (۳۰ شهریور ۱۴۰۳) مقرر شده بوده است، اما به دلیل تاخیر در اکران انیمیشن The Wild Robot ، تاریخ اکران آن به صورتی که قبلاً پیش‌بینی شده بود، تغییر کرده است. از این رو، انیمیشن The Wild Robot دیگر قرار نیست در تاریخ مذکور اکران شود و به تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۴ (۶ مهر ۱۴۰۳) موکول شده است.

دلیل تاخیر در اکران انیمیشن The Wild Robot

این تغییر در تاریخ اکران، به منظور جلوگیری از رقابت مستقیم با انیمیشن Transformers One که قبلاً به تاریخ یک هفته بعد از تاریخ اکران The Wild Robot مقرر شده بود، انجام شده است.

انیمیشن The Wild Robot که بر اساس رمانی با همین نام اثر پیتر براون ساخته شده، در آن بازیگرانی همچون لوپیتا نیونگو، پدرو پاسکال، کاترین اوهارا، بیل نای، کیت کانر، استفانی شو، مارک همیل، مت بری و وینگ ریمز به عنوان صداپیشه حضور دارند و وظیفه صداپیشگی را به عهده گرفته‌اند. این فیلم توسط کریس سندرز، کارگردان آثاری همچون انیمیشن Lilo & Stitch، انیمیشن How to Train Your Dragon، انیمیشن The Croods و فیلم The Call of the Wild، کارگردانی و نوشتن فیلمنامه انیمیشن ربات وحشی را بر عهده دارد.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

تاخیر در اکران انیمیشن The Wild Robot

ایا انیمیشن Coyote vs. Acme اکران میشود؟

The Wild Robot داستان رازوم ۷۱۳۴ را پیگیری می‌کند و به یک جزیره دورافتاده سفر می‌کند. او به طور غیرمنتظره محافظ یک غاز یتیم به نام برایت‌بیل می‌شود و با هم تلاش می‌کنند تا در محیط سخت جزیره زنده بمانند. با کمک حیوانات نامتناسبی که در ابتدا دوستان و سپس خانواده او می‌شوند، آن‌ها موفق به تحقق این هدف می‌شوند.

اما رازوم ۷۱۳۴ ادامه ماجراجویی خود را در جزیره ادامه می‌دهد و با کشف تازه‌ای درباره گذشته‌اش و هویت خود، با خطرات جدیدی روبه‌رو می‌شود.

در این ماجراجویی، رازوم ۷۱۳۴ نه تنها با جنگل و دریا و جانوران آن‌ها آشنا می‌شود، بلکه با تقالید و فرهنگ جدیدی نیز روبرو می‌شود. او با مواجهه با چالش‌های جدید و پذیرفتن تفاوت‌ها، می‌آموزد که چگونه با محیط و افراد آن هماهنگ شود و در کنارشان زندگی کند.

در این داستان جذاب و پرماجرا، خوانندگان با مفاهیمی همچون همدلی، پذیرش تفاوت‌ها، و تلاش برای زنده ماندن در محیط‌های سخت آشنا می‌شوند. همچنین، داستان به خوانندگان نشان می‌دهد که هر چه ما در محیط جدیدی قرار بگیریم، می‌توانیم با تلاش و پذیرش، به آن سازگار شویم و در آن به عنوان بخشی از آن تعامل کنیم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *