ایا انیمیشن Coyote vs. Acme اکران میشود؟

ایا انیمیشن Coyote vs. Acme اکران میشود؟

ایا انیمیشن Coyote vs. Acme اکران میشود؟

برادران وارنر اعلام کردند که انیمیشن Coyote vs. Acme اکران میشود، در حالی که سرنوشت این فیلم در مدت‌های گذشته مورد تأکید و ابهام قرار گرفته بود. در ابتدا اعلام شده بود که این فیلم لغو شده و قرار نبود اکران شود، اما پس از بروز اعتراضات و خشم‌ها، برادران وارنر اعلام کردند که در حال بررسی گزینه‌های فروش فیلم هستند، اما هیچ اطلاعات جدیدی منتشر نشد. اخیراً، بر اساس به‌روزرسانی‌های جدید، به‌طور رسمی اعلام شده که فیلم لغو نشده و امیدهایی برای اکران آن در دست است.

گزارش منتشر شده که ساخت فیلم “Coyote vs. Acme” با هزینه حدود ۷۰ میلیون دلار صورت گرفته است و در صورتی که برادران وارنر دیسکاوری به دلیل اهداف مالیاتی خود از این پروژه منصرف شوند، می توانند مبلغی بین ۳۵ تا ۴۰ میلیون دلار را صرفه جویی کنند. با این حال، سخنگوی شرکت برادران وارنر، این گزارش را “غلط” اعلام کرد و رسما اعلام کرد که هنوز تصمیم نهایی درباره سرنوشت فیلم “Coyote vs. Acme” گرفته نشده است.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

ایا انیمیشن Coyote vs. Acme اکران میشود؟

برادران وارنر قبلا فیلم Batgirl و را کنسل کرده بودند و اگرچه چنین تهدیدی فیلم Kaito را علیه Akemi نیز تهدید می کند، اخبار جدید حاکی از آن است که فیلم در حال حاضر در وضعیت “بلاتکلیفی” قرار دارد و گزینه نمایش توسط وارنر یا سایر سرویس های پخش محتمل است.

انیمیشن Coyote vs. Acme در اکران‌های آزمایشی، از جمله نمایش‌های بسیار رضایت‌بخش، به نمایش درآمده و مخاطبینی که آن را تماشا کرده‌اند، به عنوان یک فیلم «نبوغ‌آمیز» و «دیدنی» توصیف کرده‌اند. بازیگرانی نظیر جان سینا، ویل فورته و لانا کاندر، در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند. Coyote vs. Acme، که براساس فیلم‌نامه‌ای از جیمز گان،ساخته شده است، توسط دیو گرین کارگردانی شده است. این فیلم قرار بود در تاریخ ۳۰ تیر ۱۴۰۲ (۲۱ جولای ۲۰۲۳) به نمایش درآید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *