درگذشت بازیگر سرشناس کارل ویترز !

درگذشت بازیگر سرشناس کارل ویترز !

شوکه کننده ترین اخبار امروز، درگذشت بازیگر سرشناس کارل ویترز !

یکی از شوکه کننده ترین اخبار امروز بازیگر سرشناس کارل ویترز، بازیکن و بازیگر سرشناس سابق فوتبال در سن ۷۶ سالگی درگذشت.

در آخرین اخبار سینما ، خبر درگذشت بازیگر سرشناس کارل ویترز، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون و بازیگر فیلم Rocky، منتشر شد. به گزارش ددلاین، وی در سن ۷۶ سالگی در روز پنج‌شنبه هفته گذشته درگذشت. در مرحله اول، وی به عنوان بازیکن فوتبال آمریکایی در تیم‌های Oakland Raiders و BC Lions در سال‌های ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۳ حضور داشت و سپس در سال ۱۹۷۳ به عنوان بازیگر فعالیت خود را آغاز کرد.

خانواده ویترز در بیانیه‌ای اعلام کردند: با تأسف عمیق درگذشت کارل ویترز را اعلام می‌کنیم، وی در روز پنجشنبه 10 فوریه 2024 (12 بهمن 1402) در خواب از دنیا رفت. کارل انسانی استثنایی بود و زندگی کرد. او یک زندگی خارق‌العاده است. او در سراسر جهان و نسل‌ها به خاطر فعالیت‌های چشمگیرش در سینما، تلویزیون، هنر و ورزش به یادگار خواهد ماند. او برادر، پدر، پدربزرگ، شریک زندگی و دوست عزیز بود.»

کارل ویترز از آن برای بازی در نقش آپولو کرید در هر چهار فیلم راکی شناخته می‌شود، همچنین در طول مسیر حضور در فیلم‌های دیگری مانند Predator، Action Jackson، Hurricane Smith، Happy Gilmore، Toy Story 4 و سریال‌های Fortune Dane، Street Justice، In the Heat of the Night، Colony و Chicago Justice نیز داشته است. بازیگر سرشناس کارل ویترز، بازیگر آمریکایی است که بیشترین شهرت خود را به خاطر بازی در نقش آپولو کرید در هر چهار فیلم از سری راکی کسب کرده است. وی همچنین در فیلم‌های متنوع دیگری نیز حضور داشته است که نشان از چندین ظهور وی در سینما و تلویزیون است.

درگذشت بازیگر سرشناس کارل ویترز !

فیلم Godzilla Minus One جزو تحسین شده‌ترین آثار سال ۲۰۲۳ است

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

علاوه بر بازی در فیلم‌ها، بازیگر سرشناس کارل ویترز در سال‌های مختلف در سریال‌های تلویزیونی نیز حضور داشته است. او در سال ۱۹۸۵ در سریال Fortune Dane به عنوان یک کارآگاه خصوصی بازی کرد و در سال ۱۹۸۷ در سریال Street Justice به عنوان یک کارآگاه شهری حضور داشت. او همچنین در سال ۱۹۹۰ در سریال In the Heat of the Night و در سال ۲۰۱۶ در سریال Colony بازی کرد.در سال ۲۰۱۷، کارل ویترز در سریال Chicago Justice به عنوان وکیل مدافع حقوقی حضور داشت و موفقیت بزرگی را به دست آورد. او همچنین در سریال‌های دیگری نیز مانند In the Heat of the Night، Colony و Chicago Justice حضور داشته است.

در سال‌های اخیر، بازیگران به خاطر بازی در نقش کارا دون در سریال ماندالوریان، که دو قسمت از آن را کارگردانی کرد و نامزد دریافت جایزه امی نیز شد، بیشتر شناخته شده‌اند. او همچنین صداپیشگی شخصیت جکس بریگز در بازی Mortal Kombat X را بر عهده داشت و در بازی The Artful Escape به ایفای نقش پرداخت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *