اسامی شخصیت های The Last of Us 2 بلاخره منتشر شد!

اسامی شخصیت های The Last of Us 2 بلاخره منتشر شد!

اسامی شخصیت های The Last of Us 2 بلاخره منتشر شد!

بازیگرانی که نقش اوون، مانی، مل و نورا را بازی خواهند کرد برای شخصیت های The Last of Us 2 بلاخره در شبکه HBO معرفی شدند.

فهرست شخصیت های The Last of Us 2 بلاخره در شبکه اچ‌بی‌اُ با تسریع فرایند فیلم‌برداری گسترش یافته است. رسانه ورایتی گزارش داد که دنی رامیرز (شخصیت های The Last of Us 2 بلاخره) در نقش مانی، اریلا بارر (بازیگر سریال Rebel) در نقش مل، تاتی گابریل (بازیگر سریال You) در نقش نورا و اسپنسر لرد (بازیگر سریال Riverdale) در نقش اوون حضور دارند.

اگرچه فصل اول سریال لست آو آس داستان اولین بازی را بیان کرد، اما فصل دوم تمام وقایع بازی و شخصیت های The Last of Us 2 را نمی‌پوشاند و داستان نسخه دوم در چند فصل روایت می‌شود. در گذشته، نیل دراکمن اعلام کرد که فصل دوم این نمایش مانند فصل اول The Last of Us تغییراتی در شخصیت های The Last of Us 2 خواهیم داشت و براساس بازی اقتباس نخواهد بود. کریک مازن همچنین می‌گوید که هیچ یک از شخصیت‌های سریال در امان نخواهند بود و «امکان مرگ هر کس در هر لحظه» وجود دارد.

اسامی شخصیت های The Last of Us 2 بلاخره منتشر شد!

بازیگران فیلم ددپول 3 و اخبار جدید آن

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

پدرو پاسکال بازیگر سریال ماندالوریان در نقش جولز بلا رمزی بازیگر بازی تاج و تخت (تاج و تاج و تخت) در نقش الی، یانگ مازینو بازیگر سریال بیف نقش جسی، کیتلین را بازی می کند. Dever بازیگر سریال Booksmart نقش ابی ایزابلا مرسده بازیگر مادام وب نقش دینا و کاترین اوهارا بازیگر سریال Schitt’s Creek نقشی ناشناخته در فصل دوم سریال The Last of Us بازی می کند.

این سریال براساس بازی ویدیویی با همین نام ساخته شده است و در مورد زندگی یک برنامه نویس و دختر جوانی است که در یک دنیای پس از آخرالزمان زندگی می کنند. هنوز تاریخ انتشار این سریال مشخص نیست، اما انتظار می رود در سال 2022 پخش شود.

مارک مایلود، نینا لوپز-کورادو، استیون ویلیامز و کیت هرون به همراه نیل دراکمن و کریگ مازن به عنوان کارگردانان سریال‌های Succession (وراثت)، Perry Mason (پری میسون)، Watchmen (نگهبانان) و Loki (لوکی)، به طور همزمان، مسئولیت تولید یکی از فصل‌های دوم The Last of Us را بر عهده خواهند داشت. در حال حاضر، مطابق ادعای دنیل ریچمن، فصل دوم اقتباس تلویزیونی لست آو آس را شامل هفت قسمت در خواهد داشت.

اسامی شخصیت های The Last of Us 2 بلاخره منتشر شد!

مارک مایلود، نینا لوپز-کورادو، استیون ویلیامز و کیت هرون، کارگردانان معروفی هستند که در حال حاضر به عنوان تیمی قدرتمند و متخصص در صنعت تلویزیون شناخته می‌شوند. آن‌ها با همکاری نیل دراکمن و کریگ مازن، به عنوان کارگردانان سریال‌های موفقی همچون Succession (وراثت)، Perry Mason (پری میسون)، Watchmen (نگهبانان) و Loki (لوکی)، با مهارت و استعداد خود ثابت کرده‌اند که قادرند به ساخت سریال‌های بسیار موفق و محبوب باشند.

حال آن‌ها به عنوان تیم تولید سریال The Last of Us فصل دوم، مسئولیت ایجاد و تولید این سریال بر عهده دارند. این سریال که اقتباسی از بازی محبوب و پرطرفدار به همین نام است، توسط دنیل ریچمن تهیه می‌شود و در حال حاضر اطلاعاتی درباره آن منتشر نشده است.

به طور مشخص، فصل دوم این سریال شامل هفت قسمت خواهد بود و توسط این تیم متخصص تولید خواهد شد. این سریال مورد زندگی پس از فاجعه‌ای که تمامی بشریت را از بین برده است، به توصیه و راهنمایی دنیل ریچمن ساخته می‌شود و به نظر می‌رسد که با توجه به تجربه و تخصص این تیم، تولید این سریال به یک اثر بسیار موفق و جذاب تبدیل خواهد شد. در نهایت، منتظر باشید تا فصل دوم این سریال توسط این تیم متخصص تولید شود و ما شاهد اثری بی‌نظیر خواهیم بود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *