تریلر فیلم Iron Man 4 | بازگشت تونی استارک

تریلر فیلم Iron Man 4 | بازگشت تونی استارک

بلاخره تریلر فیلم iron man 4 منتشر شد. از انتشار فیلم “مرد آهنی 3” در سال ۲۰۱۳، طرفداران مارول با شوق و اشتیاق منتظر اطلاعاتی درباره فیلم “مرد آهنی 4” بودند. سرانجام، شرکت مارول اعلام کرد که در حال ساخت فیلم “مرد آهنی 4” هستند، اما تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست. علاوه بر این، دیزنی پلاس قصد دارد به زودی فیلم جدید “مرد آهنی” را منتشر کند. در حالی که در گذشته شایعاتی درباره فیلم “مرد آهنی 4” منتشر شده بود، هیچ اطلاعات رسمی درباره داستان فیلم در دسترس نیست.

با این حال، طرفداران مارول می‌توانند از این خبر خوشحال باشند که بازیگر اصلی فیلم، رابرت داونی جونیور، قرار است در نقش تونی استارک، یا مرد آهنی بازی کند. همچنین، به نظر می‌رسد که جان فاورو، که در نقش هاک طرفداران مارول را به خود جلب کرده بود، همچنان در نقش هاک حضور خواهد داشت. این فیلم با نام \”مرد آهنی 4\” قطعاً یکی از فیلم های پرطرفدار و مورد انتظار سال خواهد بود و طرفداران مارول باید صبور باشند تا اولین تریلر فیلم iron man 4 و اطلاعات رسمی در مورد این فیلم منتشر شوند.

تماشای تریلر فیلم iron man 4:

گزارشاتی وجود دارد که فیلمی درباره دختر تونی استارک می‌باشد که پس از مرگ او، قدرت و لباس او را به دست می‌آورد. این دختر در حال تلاش برای پذیرش توانایی‌های جدید خود است، اما باید همچنین از میراث پدرش نیز محافظت کند. اما از سوی دیگر، در تریلرها تونی استارک همچنان حضور دارد، بنابراین لازم است منتظر انتشار رسمی فیلم باشیم.

اما آیا این دختر جوان می‌تواند به عنوان یک قهرمان مانند پدرش برجسته شود؟ آیا او می‌تواند با گذشته‌ی تاریک پدرش مقابله کند و به عنوان یک نماد امید و عدالت برای جامعه مدرن ایستادگی کند؟ این فیلم به نظر می‌رسد به یک ماجرای دلخراش و پر از اکشن و هیجان تبدیل می‌شود، که به طور غیرمنتظره‌ای از فرزندان تونی استارک، یکی از قدرتمندترین ابرقهرمانان جهان، برای حفظ و نجات جامعه مشغول به کار می‌شوند.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

آخرین تریلر فیلم مرد آهنی ۴ به تازگی منتشر شده است. این فیلم، چهارمین فیلم انفرادی از دنیای مارول کامیکس می باشد. پس از درگذشت تونی استارک، میراث او با فیلم Armor Wars با بازی دان چیدل در نقش ماشین جنگی و سریال Disney+ Ironheart با بازی Dominique Thorne در نقش جانشین استارک، ادامه خواهد یافت. احتمال بازگشت رابرت داونی جونیور برای نقش اصلی در دنیای سینمایی مارول کمرنگ است.

تریلر فیلم Iron Man 4 | بازگشت تونی استارک

بازیگران فیلم ددپول 3 و اخبار جدید آن

پس از تضحیک بزرگ در فیلم انتهای بازی اونجرز، بازگشت تونی استارک به دنیای سینمایی مارول در تریلر فیلم iron man 4، امیدواری‌ها را برای فیلم مرد آهنی ۴ در طرفداران عنوان می‌کند. ادامه دادن MCU به اضافه کردن ابرقهرمانان جدید به این سریال محبوب، بسیاری هنوز به بازگشت مرد آهنی در آینده امیدوارند. در حالی که مرد آهنی در فاز ۳ فوت کرد، با پایان دادن به حماسه انفینیتی، شخصیت‌ها همیشه برای همیشه از بین نمی‌روند، زیرا همیشه راه‌های متعددی برای بازگشت قهرمانان یا شروران مرده وجود دارد.

بنابراین، برای طرفداران فیلم‌های مارول، تریلر فیلم iron man 4 نشان دهنده این است که تونی استارک هنوز هم در دنیای سینمایی ما وجود دارد و احتمالاً بازگشت او به عنوان مرد آهنی در آینده در پیش می‌باشد. همچنین، مشاهده‌ی تریلر فیلم iron man 4 می‌تواند به طرفداران آینده مارول در سینما و تلویزیون، امیدواری بدهد که همچنان این دنیا و شخصیت‌های آن پس از پایان یک دوره، باقی خواهند ماند و ما همچنان می‌توانیم از ماجراجویی‌های این ابرقهرمانان لذت ببریم.

تاریخ اکران فیلم Iron Man 4 ؟

هنوز تاریخ دقیقی از اکران این فیلم منتشر نشده اما احتمال می رود که در سال 2024 اکران شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *