بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli

بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli - نقادانه

بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli

جان بویگا، بازیگر سه‌گانه جنگ ستارگان، توسط رسانه ددلاین انتخاب شده است تا نقش اصلی سریال پیش‌درآمد فیلم The Book of Eli را بازی کند. او در این سریال کاراکتری را بازی خواهد کرد که در فیلم پسا-آخرالزمانی کتاب ایلای به تصویر کشیده شده بود و با بازی دنزل واشینگتن، ۱۴ سال پیش اکران شده بود. جان بویگا همچنین به عنوان تهیه‌کننده این سریال فعالیت خواهد کرد و گری ویتا، نویسنده اصلی فیلم، به عنوان خالق، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی این سریال در حال حاضر درگیر آن است. آلبرت هیوز و آلن هیوز، کارگردانان فیلم اصلی، نیز به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در سریال حضور خواهند داشت.

از این رو، جان بویگا، گری ویتا، آلبرت هیوز و آلن هیوز تمامی اعضای تیم خلاق سریال پیش‌درآمد فیلم The Book of Eli محسوب می‌شوند. جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli ،داستان زندگی شخصیتی به نام الی را روایت می‌کند که در دنیایی پسا-آخرالزمانی زندگی می‌کند و در جستجوی کتابی مقدس به نام کتاب ایلای است.

بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli - نقادانه

حضور دوباره جیمز گوردون در فیلم بتمن ۲

او در این راه با موانع و مخاطرات بسیاری روبرو می‌شود. همچنین، الی با دوستان و همراهانی همچون کارن و سلارا همراه است که به او در این مسیر کمک می‌کنند. بازیگران دیگری مانند کارن و سلارا هم در این سریال حضور خواهند داشت. برخی از این بازیگران شامل سارا کانینگهام، لنی جیمس، رابرت دونی جونیور، دنیل گوی، میشل رودریگز و جیمز کیمز هستند. این سریال از دو فصل و ده قسمت تشکیل شده و پخش آن در تاریخ تعیین شده آغاز خواهد شد.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

همچنین، بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli از جهت جلب توجه مخاطبان، از انیمیشن‌های کامپیوتری پیشرفته و جلوه‌های ویژه استفاده خواهد کرد. این سریال قرار است با دنیایی تیره و خشن، با حضوری از جنگجویان، موجودات ترسناک و مکان‌های متفاوت، تماشاگران را به خود جذب کند. علاوه بر جان بویگا، تعدادی بازیگر تازه‌کار نیز در این سریال حضور خواهند داشت.

سریال پیش‌درآمد فیلم The Book of Eli در سال ۲۰۲۱ توسط شبکه‌های تلویزیونی معروفی همچون نتفلیکس، آمازون و اچ‌بی‌او در سراسر جهان پخش خواهد شد. این سریال مورد انتظاری برای طرفداران فیلم اصلی و بازیگران آن است که امیدوارند با دیدن آن، تجربه‌ای جدید و جذاب از دنیای پسا-آخرالزمانی به دست آورند. در نهایت، باید دید که آیا جان بویگا و همکارانش می‌توانند با ایفای نقش‌هایشان، تصاویری زیبا و هیجان‌انگیز از دنیای پسا-آخرالزمانی را به تصویر بکشند و مخاطبان را به خود جذب کنند یا خیر. منتظر می‌مانیم تا بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli را ببینیم و نظر خود را درباره آن بیان کنیم.

بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli - نقادانه

شرکتی که بخواهد بیشترین هزینه را بپردازد، فرصت پخش سریال را خواهد داشت. بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli که در ژانویه 2010 منتشر شد، با بازی دنزل واشنگتن، گری اولدمن، میلا کونیس، ری استیونسون، جنیفر بیلز، فرانسیس د لا تور و مایکل گامبون بازی کرد. این فیلم نقدهای متفاوتی دریافت کرد اما در نهایت بیش از 157 میلیون دلار در باکس آفیس فروش کرد.

بازی جان بویگا در سریال پیش‌درآمد The Book of Eli درباره الی، یک جنگجوی تنها، است که پس از ۳۰ سال از بروز جنگی که جهان را به ویرانه‌ای تبدیل کرده و بشریت را به خطر انداخته است، در سرزمینی ویران و خشن زندگی می‌کند. الی امیدوار است که با حفظ کتاب مقدس، بتواند به رستگاری بشریت کمک کند. اما مردی به نام کارن، که قدرت معنوی و قدرتمند این کتاب را درک کرده است، برای خود آن را می‌خواهد. الی، علی‌رغم تمایلش به صلح، مجبور به مبارزه و مرگ می‌شود؛

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *