حضور دوباره جیمز گوردون در فیلم بتمن ۲

حضور دوباره جیمز گوردون در فیلم بتمن ۲

حضور دوباره جیمز گوردون در فیلم بتمن ۲

جفری رایت در مصاحبه ای با Entertainment Tonight اظهار داشت که هنوز فیلمنامه فیلم The Batman: Part II را دریافت نکرده است اما امکان حضور دوباره جیمز گوردون وجود دارد.

اخبار جدید در حوزه سینما و تلویزیون اعلام کرد که جفری رایت ستاره فیلم The Batman: Part II (بتمن: بخش ۲) به کارگردانی مت ریوز خواهد بود و نقش جیمز گوردون را ایفا خواهد کرد. و شاهد حضور دوباره جیمز گوردون هستیم او هنوز فیلمنامه این دنباله را دریافت نکرده است اما در گفتگو با رسانه Entertainment Tonight اعلام کرد که تصور می‌کند پس از وقایع نخستین فیلم بتمن، کمیسر جیمز گوردون به درجه بالاتری ارتقا خواهد یافت.

جفری رایت درباره حضور دوباره جیمز گوردون گفته است: ” من به اندازه شما برای دیدن فیلمنامه هیجان زده بودم! در پایان فیلم اول، من به عنوان کمیسر گوردون به خدمت ادامه خواهم داد. بنابراین معتقدم ارتقاء خواهم یافت، اما هنوز هیچ چیز قطعی نمی دانم. من صبورانه به مت ریوز [کارگردان فیلم] اجازه می دهم تا کار شگفت انگیز و باشکوه خود را انجام دهد. بازگشت به دنیای [فیلم بتمن].”

گزارش جدید رسانه World of Reel حاکی از آن است که فیلم بتمن ۲ در ماه اوت ۲۰۲۴ ضبط خواهد شد و آخرین مهلت ارائه فیلم‌نامه برای آن در ماه فوریه ۲۰۲۴ تعیین شده است. اکنون قرار است فیلم The Batman: Part II در تاریخ ۱۱ مهر ۱۴۰۴ ( ۳ اکتبر ۲۰۲۵) اکران شود، اما ممکن است تغییر کند.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

حضور دوباره جیمز گوردون در فیلم بتمن ۲

تریلر فصل دوم سریال Halo | جنگ‌های بزرگ‌تر با مستر چیف

هنوز اطلاعات دقیقی از فیلم The Batman قابل دریافت نیست و تنها بازیگری رابرت پتینسون در نقش شوالیه تاریکی تأیید شده است. در این فیلم، ریدلر به عنوان زندانی در بیمارستان آرکهام حضور دارد و به جوکر نیز اشاره شده است؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت که یک یا هر دوی این شخصیت‌ها در فیلم بتمن ۲ نقش داشته باشند. چندی پیش، جیمز گان اعلام کرد که ادعای حضور کاراکترهای پروفسور پیگ و مترسک در فیلم بتمن ۲ «کاملا ساختگی» است و این شخصیت‌ها هاش و دیک گریسون نیستند.

نقش بتمن توسط رابرت پتینسون، سلینا کایل/گربه زن توسط زوئه کراویتز، ادوارد نیگما/ریدلر توسط پل دانو، اسوالد کوبلپات/پنگوئن توسط کالین فارل، کارمین فالکون توسط جان تورتورو، کمیسر جیمز گوردون توسط جفری رایت و گیل کولسون توسط آلفرد پنی ورث سارسگارد در فیلم بتمن بازی شدند. مت ریوز کارگردانی این فیلم و متسون تاملین فیلمنامه نویس قبول کرده اند .

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *