بازی کیلین مورفی در فیلم Blood Runs Coal

بازی کیلین مورفی در فیلم Blood Runs Coal

کیلین مورفی بازیگر و تهیه‌کننده فیلم Blood Runs Coal خواهد بود، که از یک کتاب با همین نام است. شرکت یونیورسال در حال تولید فیلمی براساس این کتاب است با بازی کیلین مورفی در فیلم Blood Runs Coal، به عنوان تهیه‌کننده فیلم Blood Runs Coal فعالیت می‌کند. طبق گزارش رسانه ددلاین، یونیورسال در تاریخ ۸ مارس (۱۸ اسفند) موفق به خرید امتیاز اقتباس از کتاب Blood Runs Coal نوشته مارک ای. بردلی شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط جز باترورث و جان-هنری باترورث، نویسندگان فیلم Edge of Tomorrow نوشته خواهد شد.

بازی کیلین مورفی در فیلم Blood Runs Coal

فیلم Blood Runs Coal براساس داستان واقعی یک کارگر معدن هست که در سال ۱۹۷۲ در ایالت ویرجینیا در اثر انفجار یک معدن زغال سنگ جان خود را از دست داد. این حادثه پس از آنکه در سطح ملی پوشش داده شد، به عنوان یکی از بدترین حوادث معدن در تاریخ آمریکا شناخته شد و باعث ایجاد تغییرات گسترده‌ای در صنعت معدن زغال سنگ شد.

در فیلم Blood Runs Coal، کیلین مورفی نقش یکی از کارگران معدن را بازی خواهد کرد که در اثر این انفجار جان خود را از دست می‌دهد. او در صحنه حادثه حضور دارد و بعد از این حادثه، تلاش می‌کند تا به تغییرات لازم در صنعت معدن زغال سنگ برای جلوگیری از وقوع حوادث مشابه بپردازد.

بازی کیلین مورفی در فیلم Blood Runs Coal

فصل جدید پیکی بلایندرز با حضور کیلین مورفی

فیلم درباره چیپ یابلونسکی، نماینده کارگران در دهه ۱۹۶۰ در ایالت پنسیلوانیا می‌باشد. وی در تلاش است تا برای پدرش، معدنچی و فعال اجتماعی، عدالت را به اجرا بگذارد. پس از قتل پدرش به دستور تونی بویل، رهبر فاسد اتحادیه، چیپ برای انتقام از قاتل پدرش مبارزه می‌کند. این فیلم توسط مورفی، آلن مولونی از شرکت Big Things Films و جان دیویس و جردن دیویس از شرکت Davis Entertainment تهیه می‌شود.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود


یک دوره تاریخی مهم در ایالت پنسیلوانیا، فیلم “چیپ” داستانی بر اساس واقعیت را روایت می‌کند. این فیلم در دهه ۱۹۶۰ و در زمانی که مبارزات کارگری و حقوق کارگران در اوج خود بود، رخ می‌دهد. چیپ یابلونسکی، نماینده کارگران معدنی و پدر دو فرزند است. او با وجود فقر و فشارهای اقتصادی، به دنبال مبارزه برای حقوق کارگران و عدالت است.

اما وقتی پدر چیپ به دستور تونی بویل، رهبر فاسد اتحادیه معدنچیان، به قتل می‌رسد، چیپ به دنبال انتقام می‌گردد. او تنها با یک هدف وارد مبارزه می‌شود: از قاتل پدرش انتقام بگیرد و به عدالت برساند. فیلم “چیپ” توسط کارگردان برجسته هالیوود، مورفی، که همچنین نویسنده و تهیه کننده آن است، ساخته می‌شود. این فیلم توسط آلن مولونی از شرکت Big Things Films و جان دیویس و جردن دیویس از شرکت Davis Entertainment تهیه می‌شود.

بازی کیلین مورفی در فیلم Blood Runs Coal

“چیپ” در حال تولید است و سال 2024 به نمایش در بیاید. با بازیگران برجسته هالیوود و داستانی پرهیجان و هیجان انگیز، این فیلم می‌تواند یکی از برترین فیلم‌های سال ۲۰۲۲ باشد.

Mark A. Bradly نیز تهیه کننده اجرایی این پروژه خواهد بود. جان هنری باترورث و ژز باترورث سابقه نویسندگی آثاری مانند فیلم فورد در برابر فراری، فیلم روز پرچم و فیلم ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت را دارند. Jez Butterworth همچنین فیلم Black Mass و فیلم Spectre را نوشته است و John-Henry Butterworth نویسنده فیلم Without the Night بوده است.

جز باترورث همچنین فیلم‌های معروفی مانند Black Mass و Spectre را نوشته است و جان-هنری باترورث در فیلم بدون شب نویسنده بوده است. تیم نویسندگان این پروژه بسیار تجربه‌دار و با استعداد است و امیدواریم که این فیلم نیز مانند سایر آثار آنها، موفقیت بزرگی را به دست آورد. ما منتظر هستیم که با تیم برجسته‌ای مانند مارک ای. بردلی و برادران باترورث همکاری کنیم و این فیلم را برای تماشاگران به نمایش بگذاریم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *