ساخت فیلمی از بازی Watch Dogs | یک فیلم متفاوت

ساخت فیلمی از بازی Watch Dogs | یک فیلم متفاوت

همکاری نیو رجنسی با یوبیسافت برای ساخت فیلمی از بازی Watch Dogs در حال انجام است و بازیگر اصلی این فیلم انتخاب شده است.

درحال حاضر، فیلمی در حال تولید است که براساس یکی از مجموعه‌های محبوب یوبیسافت ساخته می‌شود. مطابق با گزارش‌ها، نیو رجنسی در حال همکاری با یوبیسافت برای تبدیل Watch Dogs به فیلم است و همچنین در حال مذاکره با بازیگر فیلم Talk to Me، سوفی وایلد، برای نقشی در این فیلم است. این فیلم به دنباله‌ای از رویدادهای بازی Watch Dogs می‌پردازد که تاکنون توسط بیش از ۵۰ میلیون گیمر تجربه شده است.

جزئیات ساخت فیلمی از بازی Watch Dogs

فیلم Watch Dogs در حال حاضر در مراحل اولیه تولید قرار دارد و هنوز تاریخ اکران آن اعلام نشده است. اما با توجه به موفقیت بازی و محبوبیت آن در میان گیمرها، منتظر می‌مانیم تا این فیلم نیز توانایی جذب مخاطبان خود را اثبات کند. با بازیگران حرفه‌ای مانند سوفی وایلد و تیم تولید فیلم مجرب، قطعاً فیلم Watch Dogs می‌تواند یکی از پرطرفدارترین فیلم‌های سال باشد.

ساخت فیلمی از بازی Watch Dogs | یک فیلم متفاوت

خداحافظی جیم کری از صنعت فیلم و سینما | بهترین کمدین تاریخ

متیو توری، کارگردان فرانسوی و محبوب فیلم Hostile، وظیفه کارگردانی فیلم Watch Dogs را به عهده دارد. کریستی لبلانک، نویسنده فیلم Oxygen، نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. اطلاعات کاملی از داستان فیلم Watch Dogs منتشر نشده است، اما اولین قسمت بازی با همین نام در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و داستان آن از داستان ایدن است که به دنبال انتقام مرگ خانواده اش است. در سال ۲۰۱۶، Watch Dogs 2 با تغییر شخصیت اصلی و لحن داستان، منتشر شد.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

فیلم Watch Dogs از نظر گرافیکی و اکشن همانند بازی نسخه های قبلی خود، ترکیبی از تکنولوژی و اکشن خواهد بود. اما این بار با تمرکز بیشتر بر روی داستان و توسعه شخصیت اصلی فیلم. همچنین، این فیلم از مواد فرعی بازی مانند ابزارها و خودروهای پیشرفته استفاده خواهد کرد تا تجربه هیجان انگیزی را برای تماشاگران ایجاد کند.

توری و لبلانک، هر دو هنرمند مستعد و موفق فرانسوی هستند که تجربه کار در صنعت سینما و بازی های ویدیویی را دارند. این اولین فیلم توری است که به عنوان کارگردان در آن حضور دارد، اما او قبلاً در فیلم های معروفی مانند Amityville: The Awakening و The Prodigies به عنوان تهیه کننده و نویسنده همکاری کرده است. لبلانک نیز به عنوان نویسنده و تهیه کننده در فیلم های مختلفی مانند Alone, The Awakening و Oxygen فعالیت داشته است.

ساخت فیلمی از بازی Watch Dogs | یک فیلم متفاوت

انتظار می رود فیلم Watch Dogs به یک اثر هیجان انگیز، با کیفیت و متفاوت تبدیل شود که تماشاگران را به دنیای ماجراجویی و هیجان انگیز Watch Dogs خواهد برد.

بازی Watch Dogs: Legion در سال ۲۰۲۰ و پس از آن بسته‌الحاقی Bloodline در سال ۲۰۲۱ منتشر شدند و این مجموعه محبوب در حال حاضر آینده نامشخصی دارد. سوفی وایلد، بازیگری که بیشتر به خاطر بازی در فیلم Talk to Me شناخته شده، در فیلم The Portable Door در سال ۲۰۲۳ حضور داشت و فیلم Babygirl کار بعدی او است.

همچنین در سال ۲۰۲۲، بازیگر معروف جیمز مک‌آووی بازی Watch Dogs: Legion را به عنوان یکی از بازی های مورد انتظار خود برای سال اعلام کرده است. همچنین، این بازی در سال ۲۰۲۵ به عنوان یک فیلم سینمایی نیز منتشر خواهد شد و انتظار می‌رود که بازیگران بزرگی مانند تام کروز و چارلیز ترون در آن حضور داشته باشند. علاوه بر این، بازی Watch Dogs: Legion در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش را به دست آورده است و به عنوان یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ شناخته می‌شود. به نظر شما ایا این فیلم میتواند به عناوین مورد نظر را به دست بیاورد؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *