پیوستن 3 بازیگر جدید به فیلم Now You See Me 3

پیوستن 3 بازیگر جدید به فیلم Now You See Me 3

لاینزگیت در اردیبهشت ۹۹ فعالیت را برای تولید Now You See Me 3 آغاز کرده و اخیراً اعلام کرده است که سه پیوستن 3 بازیگر جدید به فیلم Now You See Me 3 اضافه شده‌اند تا به تولید آن یک گام دیگر نزدیک‌تر شود. آریانا گرینبلات، بازیگر سابق فیلم‌های باربی، Love and Monsters و Borderlands، اولین بازیگری بود که لاینزگیت برای حضور در فیلم Now You See Me 3 استخدام کرد، اما او تنها بازیگر جدید این فیلم نیست.

پیوستن 3 بازیگر جدید به فیلم Now You See Me 3

با توجه به اینکه لاینزگیت اخیراً برای حضور د رفیلم Now You See Me 3 با جاستین اسمیت و دومینیک سسا همکاری کرده است، اما جزئیاتی از نقش این بازیگران در دسترس نیست. انتظار می‌رود که این سه بازیگر به بازیگران قبلی، شامل جسی آیزنبرگ، مارک رافلو، وودی هارلسون، ایسلا فیشر، دیو فرانکو و مورگان فریمن، در نقش‌هایشان در Now You See Me 3 بپیوندند.

پیوستن 3 بازیگر جدید به فیلم Now You See Me 3

کارگردانی فیلم “اکنون مرا می‌بینی 3” به روبن فلیشر، کارگردان معروف آثاری چون “زامبیلند”، “زامبیلند: دابل تپ”، “ونوم”، “سی و دقیقه یا کمتر”، “گانگستر اسکواد” و “انچارتد” سپرده شده است. نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده اریک وارن سینگر، سث گراهام اسمیت و مایکل لسلی قرار دارد. هنوز اطلاعات زیادی درباره رخدادها و داستان این فیلم در دسترس نیست.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

در فصل جدید فیلم حال من را در حال بازگشت به اتحاد و همدلی با شخصیت‌های قدیمی و دو قسمت قبلی خواهید دید، همچنین با حضور و معرفی بازیکنان جدید به عنوان چهار فرشته، تمرکز Now You See Me 3 بر روی معرفی نسل جدید شعبده‌بازها خواهد بود. انتظار می‌رود نسخه سوم فیلم حال من در سال ۲۰۲۴ در دوربین قرار گیرد، اما هنوز تاریخ اکران آن مشخص نیست.

در بخش بعدی از فیلم “حالا می‌بینید”، ما شاهد بازگشت و اتحاد مجدد شخصیت‌های قدیمی و دو نسخه قبلی و همچنین حضور و معرفی بازیکنان جدید به عنوان “Four Horseman” خواهیم بود. در فیلم سوم “حالا می‌بینید”، تمرکز بر روی معرفی نسل جدید شعبده‌بازها قرار خواهد گرفت. طبق برنامه، فیلم “حالا می‌بینید ۳” در سال ۲۰۲۴ تولید خواهد شد، اما هنوز تاریخ اکران آن مشخص نیست.

همچنین، انتظار می‌رود که در این فیلم، شخصیت‌های قدیمی مثل دیوید کاپرفیلد، انجلینا جولی، وودی هارلسون و دیوید فرانکو به عنوان اعضای تیم Four Horseman با حضور نسل جدید شعبده‌بازها در ماموریت جدیدی با هم همکاری کنند و با مشکلات جدیدی روبرو شوند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *