اخراج شدن جاناتان میجرز از دنیای سینمایی مارول!

اخراج شدن بازیگر جاناتان میجرز از دنیای سینمایی مارول

اخراج شدن جاناتان میجرز از دنیای سینمایی مارول

بعد از دادن حکم به جاناتان میجرز در دادگاه اخیر، سرانجام مارول استودیو رسماً او را از جهان سینمایی مارول اخراج کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر از اخراج شدن جاناتان میجرز از دنیای سینمایی مارول با نقادانه همراه باشید.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، سرنوشت بازیگر کانگ فاتح تایید شد. جاناتان میجرز به تازگی در یک دادگاه در منهتن به جرم ارتکاب جرم معرفی شده و به این ترتیب، او به آزار و اذیت و ضرب و شتم درجه سه در یک دادگاه دو هفته ای محکوم شد. این دادگاه به دنبال شکایت گریس جباری که در ماه مارس با این بازیگر درگیر شده بود، تشکیل شد. حالا مارول استودیو پس از صدور حکم، تصمیم به اخراج و از کار بردن جاناتان میجرز در جهان سینمایی مارول گرفته است.

با اخراج شدن بازیگر جاناتان از دنیای سینمایی مارول ، نقش کانگ در سرنوشت و داستان مولتی‌ورس نامشخص و مبهم شده است. او قبلا در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania و دو فصل سریال Loki این نقش را بازی کرده بود و در فیلم Avengers: The Kang Dynasty باید نسخه اصلی کانگ را مشاهده می‌کردیم. تمرکز اخیر MCU بر روی کانگ فاتح بود، اما با حذف بازیگر این نقش، تمام شده است.

در حال حاضر، فیلمنامه Avengers 5 در حال تدوین است و تولید فیلم هنوز آغاز نشده است. همچنین، هیچ کارگردانی برای این پروژه تعیین نشده است. شرکت مارول دو راه حل برای این مسئله در نظر دارد؛ اولین راه، تغییر بازیگر نقش کانگ و استخدام بازیگر جدید برای این نقش است. اما، به نظر می‌رسد مارول نگران این است که دادگاه میجرز باعث ایجاد نظرات منفی در مورد شخصیت کانگ در فضای مجازی شود. راه حل دیگر، استفاده از شخصیت شرور و منفی دیگری است.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

اخراج شدن بازیگر جاناتان میجرز از دنیای سینمایی مارول

The Equalizer 3 در درجه سنی R !!

قبلاً بیان شده بود که دکتر دووم از میان مدیران مارول برای جایگزینی کانگ در فیلم Avengers: Secret Wars انتخاب شده است. اما در حال حاضر، مایکل والدرون که نویسنده و سازنده فصل اول سریال Loki و نویسنده فیلمنامه فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness است، مسئولیت نوشتن فیلمنامه فیلم Avengers: The Kang Dynasty و فیلم Avengers: Secret Wars را بر عهده دارد. به او زمان کافی برای نوشتن فیلمنامه‌های این دو فیلم ارائه خواهد شد.

استودیو مارول قصد دارد در سال 2024 جستجوی خود را برای یافتن کارگردانی برای Avengers 5 آغاز کند و در حال حاضر مشخص نیست که آیا عنوان فیلم نیز تغییر خواهد کرد یا اینکه مارول در نهایت با کانگ به عنوان شخصیت شرور ادامه خواهد داد. با این حال، مارول با تغییر بازیگران برای شخصیت های خود غریبه نیست، زیرا هر دو نقش هالک و ماشین جنگی قبلاً بازسازی شده بودند. علاوه بر این، طبق منابع، استودیو مارول قبلاً نام «سلسله کانگ» را از قسمت پنجم مجموعه Avengers حذف کرده است و آخرین پیش نویس فیلمنامه تنها از آن به عنوان Avengers 5 با تصمیم گیری در مورد عنوان یاد می کند. در زمان بعدی ساخته شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *