تریلر سریال The Penguin با بازی کالین فارل

تریلر سریال The Penguin با بازی کالین فارل

اخیرا، شبکه مکس تریلر سریال The Penguin را منتشر کرده است، که در آن به اتفاقات جنایی دنیای بتمن پرداخته می‌شود.

تریلر سریال The Penguin امروز توسط شبکه مکس منتشر شده است. در این تیزر تریلر، ما شاهد ماجراجویی پنگوئن پس از حوادث فیلم The Batman مت ریوز هستیم که آزوالد کاپلبات تلاش می‌کند تا جهان زیرزمینی و جرم و جنایت گاتهام را به دست آورد. در این مسیر، شخصیت‌های دیگری مانند سوفیا فالکون و سالواتوره مارونی نیز حضور دارند.

تماشای تریلر سریال The Penguin:

سریال “پنگوئن” بخشی از دنیای بتمن است که مت ریوز به عنوان تهیه کننده اجرایی در آن حضور خواهد داشت. لورن لفرانک با سابقه کار در سریال “Impulse” و “Agents of SHIELD” مسئول ساخت این سریال ۸ قسمتی خواهد بود که از طریق شبکه مکس پخش خواهد شد. کریگ زوبل، کارگردان فیلم “The Hunt” و سریال “Mare of Easttown”، به کارگردانی سه قسمت اول سریال “پنگوئن” مشغول است.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

کالین فارل، کریستین میلیوتی، کلنسی براون، رینزی فلیز، مایکل کلی، ددرا اوکانل، شهره آغداشلو، تئو روسی، مایکل زیگن، جیمز مادیو، اسکات کوئن، کارمن اجوگو، فرانسوا چاو، جرد آبراهامسون، دیوید اچ هلمز و کریگ واکر، همگی در نقش‌های متعدد در سریال The Penguin حضور دارند.

تریلر سریال The Penguin با بازی کالین فارل

این سریال که بر اساس کتاب‌های کامیکس بتمن ساخته شده است، داستان شخصیت اصلی را دنبال می‌کند که به نام پنگوئن شناخته می‌شود. او یکی از دشمنان قدیمی بتمن است و در شهر گاتهام با قدرت و تسلط بالایی حکومت می‌کند. کالین فارل در نقش پنگوئن به تصویر کشیده می‌شود.

سریال پنگوئن چه زمانی اکران میشود؟

سریال پنگوئن در سال 2024 از شبکه مکس پخش خواهد شد اما هنوز تاریخ دقیق انتشار آن اعلام نشده است. علاوه بر این، فیلم The Batman Part 2 در تاریخ 2 اکتبر 2026 (10 مهر 1405) اکران خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *