خاموش شدن سرور های بازی The Day Before توسط شرکت Mytona

مجبوریت خاموش شدن سرور های بازی The Day Before توسط شرکت Mytona

خاموش شدن سرور های بازی The Day Before

شرکت Mytona در پاسخ به حمایت جامعه کاربران، اعلام کرد که سرورهای بازی The Day Before باید خاموش شوند. با توقف توسعه توسط تیم Fntastic، MyTona، بعد از چند روز از عرضه ناموفق The Day Before، اعلام کرد که سرورهای بازی در تاریخ ۲ بهمن ۱۴۰۲ (۲۲ ژانویه ۲۰۲۴) برای همیشه قطع خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با naghadaneh همراه باشید.

با خاموش شدن سرور های بازی The Day Before ، اما MyTona از ادامه روند بازپرداخت بازیکنان استیم خبر داده است و تاکید دارد که این پلتفرم به صورت خودکار پول را به خریداران برمی گرداند. اگرچه این ناشر از بازیکنان تشکر می کند، اما تنها گزینه پیش رو به دلیل نبود تیم، تعطیلی پروژه است.

در اعلامیه‌ای که بازی The Day Before در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) منتشر شده است، با اندوه و تاسف، به جامعه کاربران عزیز این بازی اعلام می‌شود که شرکت توسعه‌دهنده‌ی آن، یعنی Fntastic، به‌صورت رسمی فعالیت‌های خود را متوقف کرده است. از این رو ، این بازی نیز از تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۲۴ به طور رسمی بازنشسته خواهد شد .

مجبوریت خاموش شدن سرور های بازی The Day Before توسط شرکت Mytona

نقد بازی استارفیلد (Starfield) | رویای چندین ساله Bethesda

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

Mytona در همکاری با استیم، به منظور سهولت در فرایند بازپرداخت به تمام خریداران، فعالیت می‌کند. با خاموش شدن سرور های بازی The Day Before همچنین، استیم اکنون بازپرداخت پیش‌فرض را برای تمام بازیکنانی که تاکنون پول خود را دریافت نکرده‌اند، فعال کرده است. از جامعه کاربران بابت حمایت‌هایشان در طول این پروژه، سپاسگزاریم. متأسفانه، بدون وجود تیم توسعه، هیچ راه دیگری برای ما باقی نمانده بود جز تعطیل کردن رسمی پروژه. از تمام حامیان در طول این سفر ما، قدردانی می‌کنیم و برای شما تعطیلات خوبی را آرزو می‌کنیم.

در کنار خاموش شدن سرور های بازی The Day Before، بازی در تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ آذر) برای کامپیوتر با مشکلات بسیاری روبرو شد، اما در نهایت به صورت دسترسی زودهنگام منتشر شد. تأخیرهای متعددی در این بازی رخ داد، از جمله تغییر موتور بازی به آنریل انجین ۵ و اختلاف بر سر علامت تجاری (قبل از تأخیر بازی).

نمایش‌های اخیر از گیم‌پلی با انتقادهای فراوانی مواجه شد. اما پس از عرضه، امتیازات منفی بسیاری را در پلتفرم استیم به دست آورد و بسیاری از افراد به دلیل مشکلات و نقص‌های موجود در بازی The Day Before از آن راضی نبودند. با این حال، این اثر در حال حاضر به پایان راه خود نزدیک شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *