تریلر فصل دوم Invincible | شکست ناپذیر تر از همیشه

تریلر فصل دوم Invincible | شکست ناپذیر تر از همیشه

تریلر فصل دوم Invincible | شکست ناپذیر تر از همیشه

آمازون تریلر فصل دوم Invincible را منتشر کرده است که بازگشت این سریال انیمیشنی در پایان زمان را تایید می کند.

“پس از پایان فصل اول انیمیشن Invincible در اردیبهشت سال گذشته، آمازون اعلام کرد که این سریال انیمیشنی بزرگسالانه برای دو فصل دیگر تمدید شده است. از آن زمان به بعد، اخبار بیشتری درباره تریلر فصل دوم Invincible منتشر شده و در اخبار جدیدترین، تیزر تریلر فصل دوم Invincible منتشر شده است. در این تریلر، ما شاهد مارک گریسون در برگر مارت در حال ملاقات با آلن فضایی هستیم و او دلیل تاخیر طولانی میان فصل اول و دوم انیمیشن را توضیح می‌دهد.”

در تریلر فصل دوم Invincible، تایید بازگشت استیون ین به عنوان صداپیشگی شخصیت مارک گریسون و صداپیشگی شخصیت آلن فضایی توسط سث روگن را مشاهده می‌کنیم. همچنین در اولین تریلر فصل دوم Invincible، فیلمنامه فصل دوم نیز پخش می‌شود و در پایان تایید می‌شود که این فصل در اواخر سال ۲۰۲۳ توسط شبکه آمازون پخش خواهد شد. متاسفانه زمان دقیق‌تری مشخص نشده است. تماشای تریلر فصل دوم Invincible :

قبلاً آمازون اعلام کرده بود که سریال Invincible فصل دوم و سوم خود را با ۱۶ قسمت، هر کدام با ۸ قسمت، تولید خواهد کرد. این انیمیشن سریالی، بر اساس کمیکی با همین نام اثر رابرت کرکمن، خالق دنیای مردگان متحرک، ساخته شده است و سایمن راسیوپا، نویسنده سریال Teen Titans، به عنوان سردبیر انیمیشن Invincible مشغول به کار است. همچنین، رابرت کرکمن، خالق این کمیک، به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در سریال Invincible حضور دارد و منتظر ساخت فصل دوم و سوم نیز است.

همانظور که در تریلر فصل دوم Invincible دیدید، استیون ین در نقش مارک گریسون، یک نوجوان معمولی که پدرش یک ابرقهرمان است و از او به عنوان بعدی ابرقهرمان محافظت می‌کند، جی کی سیمونز در نقش اومنی من، یک ابرقهرمان زن با قدرت‌های فوق العاده، سث روگن، یک ابرقهرمان با توانایی تبدیل شدن به یک گربه، ساندرا اوه، یک عضو از نژاد فضایی که قدرت‌های خارق‌العاده دارند، جیلیان جیکوبز، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر موجود دیگری

بازی Kingdom Come: Deliverance 2-نقادانه بیشتر بخوانید: بازی Kingdom Come: Deliverance 2 بعد از مدت ها انتشار یافت

تریلر فصل دوم Invincible | شکست ناپذیر تر از همیشه

تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy

مارک همیل، یک ابرقهرمان با قدرت تحریک احساسات افراد دیگر، زکری کینتو، یک ابرقهرمان با توانایی تحریک ذهن افراد، کاری پیتون، یک ابرقهرمان با قدرت کنترل و ایجاد طوفان‌ها، اندرو رنلز، یک ابرقهرمان با توانایی تولید و انرژی از داخل بدنش، زازی بیتز، یک ابرقهرمان با قدرت ایجاد باران و هوای مهیب، والتون گوگینس، یک ابرقهرمان با توانایی تشخیص دروغ‌ها و دروغگویان، جیسون منتزوکس، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر شیءی، می ویتمن، یک ابرقهرمان با قدرت تحریک حواس افراد

کریس دیامانتوپولوس، یک ابرقهرمان با قدرت تحریک احساسات مثبت، ملیس جو، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر و کنترل جریان آب، کوین مایکل ریچاردسون، یک ابرقهرمان با توانایی تغییر شکل به هر موجود درون دریا، گری گریفین، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر موجود درون زمین، مکس برکهولدر، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر شیءی با حداقل انرژی

لورن کوهن، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر موجود درون آسمان، چاد کولمن، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر موجود درون فضا، مایکل کادلیتز، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر موجود درون زمین‌های دور، سنیکا مارتین-گرین، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر موجود درون بازارچه، لنی جیمز و راس مارکواند، یک ابرقهرمان با قدرت تغییر شکل به هر موجود درون شهر.

تریلر فصل دوم Invincible | شکست ناپذیر تر از همیشه

کلیپ جدید از فصل 2 سریال Invincible 

این ابرقهرمانان به همراه مارک گریسون در مبارزه با تهدیداتی که به آن‌ها حمله می‌کنند، مشغولند و در این مسیر با موانع و مشکلات بسیاری روبرو می‌شوند. هر یک از این ابرقهرمانان با قدرت‌ها و توانایی‌های خاص خود تلاش می‌کنند تا دنیا را در برابر خطراتی که در پیش رویش قرار دارد، نجات دهند و مانع از وقوع حوادث بزرگ شوند. این تلاش‌ها و مبارزات میان این ابرقهرمانان و تهدیدات، ماجراهای هیجان‌انگیزی را برای تماشاگران به ارمغان می‌آورد.

همچنین، این ابرقهرمانان با موانع و مشکلاتی داخلی هم مواجه هستند که باید با آن‌ها مقابله کنند. مثلاً مارک گریسون از نظر خانوادگی با مشکلاتی روبرو است که باید با آن‌ها دست و پنجه نرم کند و در کنار تلاش‌هایش برای نجات دنیا، به حل مشکلات خود هم بپردازد. این نشان می‌دهد که این ابرقهرمانان همانند ما انسان‌ها، با مشکلات و نواقص خود دست و پنجه نرم می‌کنند و قهرمانی که همه چیز را درست و بدون مشکلات انجام می‌دهد، وجود ندارد.

استیون ین، جی کی سیمونز، سث روگن، ساندرا اوه، جیلیان جیکوبز، مارک همیل، زکری کینتو، کاری پیتون، اندرو رنلز، زازی بیتز، والتون گوگینس، جیسون منتزوکس، می ویتمن، کریس دیامانتوپولوس، ملیس جو، کوین مایکل ریچاردسون، گری گریفین، مکس برکهولدر، لورن کوهن، چاد کولمن، مایکل کادلیتز، سنیکا مارتین-گرین، لنی جیمز و راس مارکواند نمونه‌هایی از قهرمانانی هستند که به همت و تلاش خود، می‌کوشند تا دنیا را از هرگونه تهدیدی نجات ده.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *