احتمال ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک توسط DC

احتمال ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک توسط DC

احتمال ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک توسط DC

گفته می‌شود که شرکت دی سی استودیو به ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک بر اساس کمیک The Jurassic League موافقت کرده است.

“ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک جدید براساس کمیک‌های DC توسط جف اسنایدر، یکی از کارگردانان مشهور سینمایی، در حال انجام است. او اعلام کرده است که دی‌سی استودیو در حال ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک، بلند براساس کمیک The Jurassic League است. برایان لینچ، نویسنده موفق انیمیشن‌هایی مانند Puss in Boots، Minions و دو قسمت انیمیشن The Secret Life of Pets، هم‌اکنون فیلمنامه این انیمیشن را نوشته است.”

جیمز گان، رئیس استودیو دی سی به عنوان تهیه کننده در ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک ایفای نقش خواهد کرد و دپارتمان انیمیشن برادران وارنر در ساخت انیمیشن به او کمک می کند. کمیک لیگ ژوراسیک توسط دانیل وارن جانسون و جول جونز ساخته و معرفی شد. این کمیک محدود در 6 نسخه نوشته شده و در سال 2022 منتشر شده است.در این کمیک شخصیت های Justice League مانند سوپرمن، بتمن، واندر وومن، فلش و آکوامن به دایناسور تبدیل شده اند و باید با جرم و جنایت مبارزه کنند و اتفاقاتی در زمین 27 رخ می دهد.

احتمال ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک توسط DC

نقد فیلم آکوامن 2 Aquaman | پادشاهی گمشده

بازی Kingdom Come: Deliverance 2-نقادانه بیشتر بخوانید: بازی Kingdom Come: Deliverance 2 بعد از مدت ها انتشار یافت


جیمز گان، رئیس استودیو دی سی نقش بسیار مهمی در ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک دارد. او به عنوان تهیه کننده این انیمیشن انتخاب شده است و با همکاری دپارتمان انیمیشن برادران وارنر، این پروژه را به اتمام خواهد رساند. کمیک لیگ ژوراسیک، اثری است که توسط دانیل وارن جانسون و جول جونز نوشته شده است. این کمیک در سال 2022 منتشر شده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در این کمیک، شخصیت های محبوب Justice League به دایناسور تبدیل شده و باید با موجودات پیش از تاریخ در زمین 27 مبارزه کنند.

این کمیک محدود در 6 نسخه نوشته شده و هر نسخه به داستانی متفاوت می پردازد. داستان اصلی این کمیک در مورد جنایتکارانی است که قصد دارند با استفاده از قدرت دایناسورها، دنیا را تسخیر کنند و Justice League باید با آنها مبارزه کنند تا این اتفاق رخ ندهد. در این انیمیشن که به صورت کامپیوتری تولید می شود، تیمی از بهترین هنرمندان و تکنیسین های صنعت انیمیشن درگیرند. تهیه کنندگان این انیمیشن نیز استودیوهای DC و Warner Bros هستند که با تجربه و دانش خود در ساخت انیمیشن، این پروژه را به اتمام خواهند رساند.

انیمیشن کمیک لیگ ژوراسیک تا به حال در دنیای انیمیشن و کمیک ها موفقیت های بزرگی کسب کرده است و امیدواریم با انتشار این انیمیشن، هواداران بیشتری به خود جذب کند. تا به حال هیچ انیمیشنی با همین محتوا و داستانی ساخته نشده است.

احتمال ساخت انیمیشن لیگ ژوراسیک توسط DC

در حال حاضر، نامعلوم است که آیا انیمیشن The Jurassic League جزئی از دنیای Elseworlds یا دی سی یونیورس خواهد بود و اطلاعات بیشتر در دسترس نیست. همچنین، مشخص نیست که آیا این انیمیشن برای پخش در سالن‌های سینما یا شبکه های تلویزیونی در نظر گرفته شده است یا خیر. در حال حاضر، استودیو دی‌سی در حال تولید انیمیشن های Creature Commandos و Batman: Caped Crusader می باشد.

همچنین، به نظر می رسد که The Jurassic League قرار نیست در نزدیک ترین زمان به بازار عرضه شود و احتمالا باید شکیبا باشیم تا اطلاعات بیشتری در مورد آن در دسترس قرار گیرد. در هر صورت، به نظر می رسد که دنیای دی سی و دنیای دایناسورها در این انیمیشن به هم متصل خواهند شد و ما شاهد مبارزات هیجان انگیز بین ابرقهرمانان و دایناسورها خواهیم بود. با این حال، هیچ اطلاعات رسمی در مورد داستان و شخصیت های این انیمیشن منتشر نشده است و باید منتظر باشیم تا ببینیم که این انیمیشن چه ماجراجویی هایی را برای ما به ارمغان خواهد آورد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *