تریلر رسمی فیلم ماه شورشی: زخمی | Rebel Moon 2 The Scargiver

تریلر رسمی فیلم ماه شورشی: زخمی | Rebel Moon 2 The Scargiver

نتفلیکس تریلر رسمی فیلم ماه شورشی: زخمی به کارگردانی زک اسنایدر منتشر کرد. تریلر رسمی فیلم ماه شورشی: زخمی به کارگردانی زک اسنایدر از طریق نتفلیکس منتشر شده است. این تریلر شما را به دنیایی از اخبار سینما می‌برد که در آن کورا و دیگر جنگجویان انقلابی در حمایت از یک مستعمره آرام و صلح‌طلب در لبه کهکشان قرار دارند. این فیلم در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ (۱۹ آوریل ۲۰۲۴) برای تماشای شما در نتفلیکس در دسترس خواهد بود.

بازیگرانی همچون آنا دی‌آرماس، ایوان راین و جیسون موموا در این فیلم حضور دارند و با بازی زیبایشان هیجان این فیلم را دوچندان می‌کنند. این فیلم با موضوعاتی از جمله جنگ، صلح، دوستی و تلاش برای بقا می‌تواند برای تمام سنین جذاب باشد. با توجه به سبک و موضوع فیلم، انتظار می‌رود که بازخورد قابل توجهی از سمت منتقدان و مخاطبان دریافت کند. فیلم ماه شورشی می‌تواند یکی از بهترین فیلم‌های سال ۲۰۲۴ باشد و قطعاً برای علاقه‌مندان به علمی-تخیلی و اکشن می‌تواند یک تجربه بی‌نظیر باشد. پس از مشاهده تریلر، منتظر تماشای این فیلم جذاب و هیجان‌انگیز باشید.

تماشای تریلر رسمی فیلم ماه شورشی: زخمی:

«ماه شورشی: زخمی» داستانی از شجاعت و بقا است. فیلم ماه شورشی به دنبال سفر جنگجوی شجاع کورا و همراهانش است، زیرا آنها آماده می شوند تا همه چیز را برای دفاع از یک روستای صلح آمیز قربانی کنند. این سرزمین جدید پناهگاه کسانی است که خانه های خود را در جنگ علیه دنیای مادر از دست داده اند. همانطور که در آستانه نبرد ایستاده اند، جنگجویان باید با گذشته خود مقابله کنند و هر کدام دلیل مبارزه خود را آشکار کنند. در همین حال، نیروهای پادشاهی برای سرکوب شورش قیام می کنند، پیوندها شکل می گیرند، قهرمانان ظهور می کنند و افسانه ها متولد می شوند.

تنها با شجاعت، تصمیم و قدرت، جنگجویان می توانند با این تهدیدات مقابله کنند و امید به آینده و زنذگی را حفظ کنند. این داستان نه تنها در مورد جنگ و شورش است، بلکه درباره انسانیت، همبستگی و تلاش برای زنده ماندن در مقابل تهدیدات بزرگتر است. این فیلم بیانگر این است که هر کدام از ما می توانیم قهرمان خود باشیم و در مقابل هر چالشی قرار گیریم، شجاعت و اراده ما می تواند ما را به پیروزی و بقا برساند.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

ماه شورشی 2 مانند قسمت قبل فیلم ماه شورشی: فرزند آتش شامل بازیگران سوفیا بوتلا، جایمن هانسو، اد اسکرین، میخیل هایسمان، به دونا، ری فیشر، استاز نیر، فرا فی، کلوپاترا کولمن، استوارت مارتین، اینکوار سیگورثون، آلفونسو هررا، کری الویس، ریان ریس، ای دافی، اسکای یانگ، شارلوت مگی و آنتونی هاپکینز (صداپیشه جیمی) است. زک اسنایدر به عنوان کارگردان، همچنین با شی هتن و کرت جانستاد به عنوان نویسندگان، فیلم‌نامه این دو قسمت از فیلم را نوشته‌اند.

تریلر رسمی فیلم ماه شورشی: زخمی | Rebel Moon 2 The Scargiver

جان ویلیامز، کارگردان و تهیه‌کننده فیلم اوریجینال، نیز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه حضور خواهد داشت. در Rebel Moon Part Two، داستان به سفر جایمن هانسو و تیمش به سیاره مخفی می‌پردازد تا مبارزه با رهبران نظامی و شیطانی این سیاره را در مقابل یک ستاره‌شناس مرموز به نام فلورنس جونز (با بازی سوفیا بوتلا) برای نجات جهان انجام دهند. این سفر پر از موانع و خطراتی خواهد بود و تیم جایمن هانسو باید از همه مهارت‌هایشان برای پیروزی در این مبارزه استفاده کنند.

با گذشت زمان، جایمن هانسو و تیمش با مسائل اخلاقی و انسانیت روبرو خواهند شد و باید تصمیماتی سخت را درباره نجات جهان بگیرند. Rebel Moon Part Two یک فیلم علمی تخیلی و اکشن ماجرایی است که با ترکیبی از بازیگران استعدادمند و داستان جذاب، مخاطبان را به سفری در عمق فضا و خطرات آن دعوت می‌کند. نظر شما درباره قسمت اول این فیلم چیست؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *