پیشرفت موفقیت آمیز سریال Fallout

Fallout، سریالی که در طول ۱۶ روز پس از پخش، توانست با جذب ۶۵ میلیون نفر،و با پیشرفت موفقیت آمیز سریال Fallout به عنوان دومین برنامه پرطرفدار شبکه آمازون پرایم ویدیو شناخته شود. این موفقیت باعث افزایش فروش و تعداد کاربران بازی‌های فال‌اوت از شرکت Bethesda شد. در نخستین هفته پخش، این سریال بیش از ۵ میلیون بیننده جذب کرد و در مجموع، بیش از ۲.۵ میلیارد ساعت تماشا شد. همچنین، در اخبار جدید سینما و تلویزیون، اعلام شد که این اقتباس تلویزیونی تحسین شده، رکورد جدیدی در زمینه تعداد بیننده‌ها را به خود اختصاص داده است.

پیشرفت موفقیت آمیز سریال Fallout

در ۱۶ روز اول از پخش Fallout، بیش از ۶۵ میلیون نفر این سریال را تماشا کردند. به گزارش رسانه ددلاین، این تعداد بیننده باعث شده که سریال فال‌اوت در مدت ۱۶ روز به دومین سریال محبوب شبکه Amazon Prime تبدیل شود و پشت سر سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت قرار بگیرد. فصل دوم سریال ارباب حلقه‌ها در سال ۲۰۲۴ برای طرفداران منتشر خواهد شد، اما تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

پیشرفت موفقیت آمیز سریال Fallout

بازه زمانی ۱۶ روزه سریال Fallout در پربیننده‌ترین نمایش آمازون پرایم در گروه سنی ۱۸ تا ۳۴ سال قرار گرفت. این سریال توجه بیننده‌های زیادی را در انگلستان، فرانسه و برزیل به خود جلب کرد و ۶۰ درصد از تماشاگران آن خارج از آمریکا بودند. شرکت آمازون هفته‌ای پس از پخش فصل اول، اعلام کرد که فصل دوم سریال تولید خواهد شد، اما این موضوع نباید باعث انتظار بازگشت سریال در آینده نزدیک شود.

برنامه‌ی تلویزیونی Fallout محصولی از کمپانی بتزدا است که در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. این سریال بر اساس بازی محبوب و پرفروش با همین نام ساخته شده است که در دنیای پساپاکسازی تخیلی اتفاق می‌افتد. داستان سریال درباره‌ی گروهی از بازمانده‌های جهان پس از وقوع یک بحران هسته‌ای می‌باشد .

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *