عذر خواهی کارگردان بازی عقیده اژدها 2 (Dragon Dogma)

عذر خواهی کارگردان بازی عقیده اژدها 2 (Dragon Dogma)-نقادانه

عذر خواهی کارگردان بازی عقیده اژدها 2 به دلیل منتظر گذاشتن طرفدارانش

اخیرا، هیده‌آکی ایتسونو،کارگردان بازی عقیده اژدها 2، از طرفداران این بازی عذرخواهی کرده و به آنها بابت صبر و حمایتشان سپاسگزاری کرده است. بازی عقیده اژدها 2 که در سال ۲۰۱۱ توسط هیده‌آکی ایتسونو، کارگردان Devil May Cry، معرفی شد، در سال ۲۰۱۲ برای کنسول‌های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. Dragon’s Dogma یک تجربه هیجان انگیز از بازی اکشن نقش‌آفرینی بود و عناصری از سری بازی‌های دیگر کپکام، از جمله Monster Hunter و Devil May Cry، را در خود جای داد.

بازی عقیده اژدها 2 با گذشت زمان و انتشار بر روی پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، توانست جامعه گسترده‌تری از بازیکنان را به خود جذب کند و طرفداران زیادی را به دست آورد. این موفقیت باعث شد تا بسیاری از هواداران این بازی به دنبال ساخت نسخه دوم از آن باشند. در سال ۲۰۲۲، شرکت کپکام به صورت رسمی از بازی Dragon’s Dogma 2 رونمایی کرد. در حال حاضر، با توجه به فاصله کمتر از سه ماه تا انتشار این بازی، هیده‌آکی ایتسونو، کارگردان بازی عقیده اژدها 2 آن در یک مصاحبه با شماره ۳۵ام مجله Play، در مورد آن صحبت کرده است.

بنا به صحبت های کارگردان بازی عقیده اژدها 2 این دنباله قرار است نسبت به نسخه اول، توانایی‌های بیشتری داشته باشد و حتی برخی از ایده‌هایی که در بازی Dragon’s Dogma به کار نرفته‌اند، در این اثر به کار گرفته شوند. منتشر شدن Dragon’s Dogma 2 حدود ۱۲ سال پس از انتشار نسخه اول برنامه‌ریزی شده است. به همین دلیل، هیده‌آکی ایتسونو در مصاحبه‌ی خود به خاطر این انتظار طولانی از طرفداران، عذرخواهی کرده و اظهار داشته که:

عذر خواهی کارگردان بازی عقیده اژدها 2 (Dragon Dogma)-نقادانه

نقد بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک (Resident Evil 4 Remake)

به گفته ی کارگردان بازی عقیده اژدها 2 :از آنجایی که واقعاً قصد داشتم بعد از انتشار یک دنباله برای بازی اصلی بسازم، متاسفم که همه را برای مدت طولانی منتظر گذاشتم. من واقعاً از حمایت هواداران و استقبال از کیفیت بازی در این سال ها سپاسگزارم. حمایت طرفداران، چه در داخل و چه خارج از کپکام، قطعاً در تحقق این پروژه نقش داشته است.

راهبردهای بی‌نظیر بازی Dragon’s Dogma، جذب علاقه‌مندان کپکام و طرفداران ژانر فانتزی بوده است. این بازی با نمایش منحصربه‌فرد شمشیرزنی و جادوگری، توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند. هرچند در ظاهر، Dragon’s Dogma یک بازی نقش‌آفرینی فانتزی معمولی به‌نظر می‌رسد، اما در واقع دارای اندیشه‌های غریب و عجیب بسیاری است که تجربه‌ای پر از اکشن و هیجان برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

Dragon’s Dogma دارای عناصر جذاب بسیاری است، مانند مکانیک های رزمی عمیق و سیستم خلق شخصیت نسبتا قوی. در مجموع، سازندگان این بازی توانسته‌اند تعبیری هیجان‌انگیز و واقعاً هوشمندانه از ژانر اکشن نقش‌آفرینی جهان باز خلق کنند و به نظر می‌رسد که دنباله آن می‌تواند تجربه بهتری را با تمرکز عمیق‌تر روی داستان‌گویی برای طرفداران ارائه دهد. گسترش بازی و بهبود عناصر مختلف از نسخه اول.

عذر خواهی کارگردان بازی عقیده اژدها 2 (Dragon Dogma)-نقادانه

کارگردان بازی عقیده اژدها 2 اظهار می‌کند که دنیای بازی در نسخه دوم از Dragon’s Dogma تقریبا دو برابر نسخه اول در اندازه است و تیم توسعه زمان و تلاش زیادی را برای طراحی آن صرف کرده‌اند.

کارگردان بازی عقیده اژدها 2، در مورد جلسات چند روزه‌ای که تیم برگزار می‌کرد، اظهار می‌کند: “ما به دنبال ایده‌های خلاقانه برای اضافه کردن به بازی بودیم و همیشه ایده‌هایی که به ذهن افراد می‌رسید، ایده‌هایی بودند که ما را به خنده می‌انداخت و باعث می‌شدند تا تا دیروقت بیدار بمانیم. در حین اجرای این ایده‌ها، سعی کردیم تا جای ممکن از آن‌ها در بازی استفاده کنیم و کار خود را با سؤالات مثل “آیا واقعا می‌توانیم این ایده‌های احمقانه را در بازی قرار دهیم؟” تعطیل کردیم.”

بازی Dragon’s Dogma 2 در چه تاریخی عرضه می شود؟

بازی Dragon’s Dogma 2 در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (۳ فروردین ۱۴۰۳) عرضه خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *