به عقب افتادن عرضه بازی Assassins Creed Jade

به عقب افتادن عرضه بازی Assassin’s Creed Jade

با توجه به گزارشات، عرضه بازی Assassins Creed Jade که قرار بود برای دستگاه‌های موبایل منتشر شود، تا سال ۲۰۲۵ به تعویق افتاده است.

در حال حاضر، شرکت یوبیسافت در حال ساخت چندین بازی از مجموعه‌ی Assassins Creed است. این مجموعه شامل نسخه‌های اصلی، شایعات درباره‌ی ریمیک‌های محتمل و یک تجربه چندنفره مستقل می‌باشد. هدف این شرکت، جذب بازیکنان پلتفرم‌های جدید به عنوان بخشی از این برنامه گسترده است. علاوه بر این، بازی Assassins Creed Jade در حال توسعه برای سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید قرار دارد و با وعده‌ی ارائه یک تجربه کامل جهان‌ باز روی دستگاه‌های تلفن همراه، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

عرضه بازی Assassins Creed Jade

با این حال، به نظر می‌رسد که تأخیر در عرضه بازی Assassins Creed Jade باید به مدت بیشتری ادامه پیدا کند. بر اساس گزارش رویترز، این بازی تأخیر داشته و تاریخ عرضه آن از سال ۲۰۲۴ به سال ۲۰۲۵ تغییر کرده است. علت این تغییر تاریخ عرضه، تصمیم شرکت تنسنت (مادرشرکت Level Infinite) به دلیل تغییر در اولویت‌ها و اختصاص منابع به بازی موبایلی DreamStar است. این بازی به عنوان رقابت‌کننده با بازی Eggsy Party که توسط شرکت NetEase تولید شده است، شناخته می‌شود.

به عقب افتادن عرضه بازی Assassins Creed Jade

معرفی بزرگترین بسته الحاقی فرام‌سافتور

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

با این حال، هنوز هم هیجان‌انگیزی و انتظار برای عرضه بازی Assassins Creed Jade در دنیای بازی‌ها وجود دارد. این بازی که توسط یوبی‌سافت ساخته می‌شود، ترکیبی از اکشن و ماجراجویی در دنیای آزاد است که شما را به قرون وسطایی می‌برد. در این بازی، شما به عنوان قاتل ماهر، ماموریت‌های مختلفی را در سراسر اروپا و آسیا انجام خواهید داد و به دنبال انتقام خود خواهید بود.

تأخیر در عرضه بازی Assassins Creed Jade، می‌تواند نتیجه‌ی تصمیمات مهمی باشد که توسط تنسنت گرفته شده است. این شرکت به دلیل تغییر در اولویت‌ها و اختصاص منابع به بازی موبایلی DreamStar، تصمیم گرفته است که تاریخ عرضه‌ی بازی Jade را به سال ۲۰۲۵ موکول کند. این تصمیم می‌تواند به علت این باشد که تنسنت به دنبال ایجاد بازی‌های موبایلی موفق و رقابت‌پذیر است و می‌خواهد منابع خود را به دلیل این بازی متمرکز کند.

در حال حاضر، تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Assassins Creed Jade هنوز مشخص نشده است، اما با توجه به تصمیم شرکت تنسنت، به نظر می‌رسد که تا سال ۲۰۲۵ این بازی در دسترس نخواهد بود. اما این تأخیر نشان می‌دهد که تنسنت به دنبال ایجاد یک بازی کامل و کیفیت بالا می‌باشد و منتظر بازی Assassin’s Creed Jade در آینده باشید تا تجربه‌ی متفاوتی از دنیای قاتلان ماهر بدست آورید.

به عقب افتادن عرضه بازی Assassins Creed Jade

تعدادی عامل باعث شده‌اند که تنسنت به پروژه دیگری از جمله DreamStar منتقل شود و تمرکز خود را از Assassin’s Creed Jade کاهش دهد. این عوامل شامل محدودیت‌های درآمدی و حقوق مالکیت معنوی می‌باشند. به طور کلی، اقتباس‌های موبایلی از فرنچایزهای بزرگ AAA غربی به دلیل کمبود سود، معمولاً کمتر موفق هستند. اما بازی DreamStar یک آی‌پی داخلی برای تنسنت است و تمام سود حاصل از آن به شرکت تنسنت تعلق خواهد داشت، در مقابل بازی Assassins Creed Jade که سود آن به شرکت تنسنت تعلق ندارد.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که تنسنت، شرکت سازنده بازی‌های موبایلی، قصد دارد تا پروژه‌های جدیدی را شروع کند که از جمله آن‌ها می‌توان به DreamStar اشاره کرد. این پروژه‌ها به دلیل محدودیت‌های درآمدی و حقوق مالکیت معنوی، به جای تمرکز بر روی Assassin\’s Creed Jade، به پروژه‌های دیگری مانند DreamStar منتقل شده‌اند.

به طور کلی، این تغییر در تمرکز تنسنت به دلیل محدودیت‌های مالی و عدم مالکیت معنوی، نشان دهنده استراتژی شرکت برای به دست آوردن سود بیشتر و بهبود عملکرد مالی است.

تاریخ عرضه بازی Assassins Creed Jade؟

تاریخ اعلام رسمی عرضه نهایی Assassin’s Creed Jade توسط یوبیسافت و Level Infinite هنوز مشخص نیست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *