معرفی بزرگترین بسته الحاقی فرام‌سافتور

بزرگترین بسته الحاقی فرام‌سافتور، بسته الحاقی Shadow of the Erdtree است - نقادانه

بزرگترین بسته الحاقی فرام‌سافتور

بسته الحاقی مورد انتظار Shadow of the Erdtree که به عنوان بزرگترین DLC بازی Elden Ring معرفی شده بود، سرانجام پس از مدت ها انتظار توسط Bandai Namco و FromSoftware منتشر شد. بسته الحاقی Shadow of the Erdtree به عنوان بزرگترین بسته الحاقی فرام‌سافتور، اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است و می‌توانید جزئیات جدید را در صفحه فروش آن مشاهده کنید.

در این ماموریت، میکوئلا باید با نیروهای اردتری و شیاطینی مبارزه کند و به دنبال راهی برای مقابله با تهدید جدیدی باشد که به عالمشان حمله می‌کند. به علاوه، بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که در این ماجراجویی جدید، محیط‌های جدیدی را کشف کنند و با موجودات جدیدی مبارزه کنند. همچنین، تلاش برای کشف رازهای جدید و پیدا کردن اشیاء قدرتمندتر نیز بخشی از این داستان خواهد بود.

بزرگترین بسته الحاقی فرام‌سافتور، بسته الحاقی Shadow of the Erdtree است - نقادانه

فروش ناامید کننده‌ی بازی Assassin’s Creed Nexus VR

با اضافه شدن بسته الحاقی Shadow of the Erdtree، بازیکنان می‌توانند از سطح بالاتری از سلاح‌ها و قدرت‌ها بهره ببرند و در مبارزاتی سخت‌تر و هیجان‌انگیزتر شرکت کنند. این بسته الحاقی همچنین به بازیکنان امکان می‌دهد تا با دوستان خود در حالت چند نفره بازی کنند و با هم به مبارزه با اردتری و شیاطین بپردازند.

با اضافه شدن Shadow of the Erdtree، جهان بازی الدن رینگ به یک محل جذاب‌تر و پرماجرا تبدیل می‌شود و بازیکنان را به یک ماجراجویی فرام‌سافتوری ترغیب می‌کند. بازیکنان می‌توانند از بسته الحاقی Shadow of the Erdtree برای تجربه کردن دنیای الدن رینگ در حالت جدیدی لذت ببرند و به عنوان قهرمان مقابله با نیروهای تاریک و شیاطینی ایستاده و عالمشان را نجات دهند.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

این سرزمین، محیطی تاریک و مرموز است که در آن موجوداتی خطرناک و قدرتمند وجود دارند که به‌طور مداوم به دنبال خون و جان انسان‌ها هستند. از جایی که برای ماریکا این اولین سفر به این سرزمین است، او باید با محیط و شرایط جدیدی که در آن قرار می‌گیرد، آشنا شود و بتواند از تکنیک‌های جدیدی برای مقابله با دشمنان خود استفاده کند. هر منطقه از Land of Shadow دارای چالش‌های منحصربه‌فرد و معماهای مختلفی است که ماریکا باید آن‌ها را حل کند تا به محل‌های مخفی و قدرت‌های جدید دسترسی پیدا کند.

همانطور که فرام‌سافتور اعلام کرده است، ماریکا از انگیزه‌های مختلفی برای وارد شدن به این سرزمین دارد؛ از جمله تلاش برای پیدا کردن رازهای تاریک و قدرت‌های افسانه‌ای، به دست آوردن ثروت و قدرت، و حتی انتقام گرفتن از دشمنانش. اما در Land of Shadow، هر کسی که وارد شود، باید آماده باشد که با خطرات و تهدیداتی مواجه شود و تنها با استفاده از تکنیک‌ها و قدرت‌های خود، بتواند بر سرزمین تاریک و خطرناک Land of Shadow حکومت کند.

همچنین، ساختار نقش‌آفرینی جدیدی برای انتخاب شخصیت و شخصی سازی آن‌ها در این بازی وجود دارد. بازیکنان می‌توانند با انتخاب انواع مهارت‌ها و تجهیزات، شخصیت خود را به دلخواه تغییر دهند و مهارت‌های خاص خود را برای مبارزه با دشمنان استفاده کنند.

بزرگترین بسته الحاقی فرام‌سافتور، بسته الحاقی Shadow of the Erdtree است - نقادانه

بسته الحاقی جدید Elden Ring نیز به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به عنوان یک اشکال‌زنی در این دنیای تاریک شرارت‌بار بازی کنند. با استفاده از برهم‌کنش با آیتم‌ها، تجهیزات و موجودات مختلف، بازیکنان می‌توانند گردشگری در سرزمین سایه را تجربه کنند و به دنبال گنجینه‌های پنهان و سرنخ‌هایی برای کشف داستان‌های جدید بگردند.

در نهایت، بازی Elden Ring تجربه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز را برای علاقه‌مندان به بازی‌های نقش‌آفرینی و اکشن ارائه می‌دهد. با داشتن انواع مهارت‌ها، تجهیزات و دشمنان جدید، بازیکنان می‌توانند با تغییراتی در سبک بازی خود، هر بار تجربه‌ای جدید و متفاوت را در این دنیای تاریک و خطرناک داشته باشند. Elden Ring یک بازی حماسی و جذاب است که برای هر بازیکن علاقه‌مند به دنیای فانتزی و خطرناک، تجربه‌ای بی‌نظیر را به ارمغان می‌آورد.

بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring در چه تاریخی عرضه میشود؟

بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۲ (۲۱ ژوئن ۲۰۲۴) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه می‌شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *