تغییراتی در محتوای بازی مرد عنکبوتی ۲ در زمان ساخت!

تغییراتی در محتوای بازی مرد عنکبوتی ۲ در زمان ساخت!

تغییراتی در محتوای بازی مرد عنکبوتی ۲

شرکت اینسامنیاک گیمز اعلام کرد که در زمان ساخت بازی Marvel’s Spider-Man 2، با درخواست شرکت سونی تغییراتی در محتوای بازی مرد عنکبوتی ۲ داده شده است. این بازی، یکی از بهترین آثار انحصاری پلی استیشن در چند سال اخیر بود که علاوه بر عملکرد تجاری قوی، توانست نظر منتقدها و بازیکنان را جلب کند. با این حال، دستیابی به این موفقیت بزرگ برای استودیو اینسامنیاک گیمز آسان نبوده است.

در مصاحبه‌ای اخیر، برایان اینتیهار، کارگردان بازی Marvel’s Spider-Man 2، به بحث درباره دخالت شرکت سونی در فرایند توسعه این بازی پرداخت. او اعلام کرد که سونی از آن‌ها خواسته بود تا به دلیل کیفیت پایین، تغییراتی در محتوای بازی مرد عنکبوتی ۲ ایجاد کنند. به گفته اینتیهار، این موضوع باعث بحرانی شدن وضعیت برای استودیو Insomniac Games شد و پس از بیان نگرانی شرکت سونی درباره کیفیت بازی، آن‌ها تصمیم گرفتند تا تغییراتی در بازی Spider-Man 2 ایجاد کنند.

این تغییرات به وسیله استودیو اینسامنیاک در میان بازی اعمال شد، در حالی‌که آن‌ها در حال ساخت این پروژه با داستانی جدید و همراه با حضور ونوم بودند.به دلیل اینکه سونی معتقد بود که بدون تغییرات،Marvel’s Spider-Man 2 نمی‌تواند به سطح کیفیت انتظار شده برای بازی‌های انحصاری پلی استیشن برسد، مجبور به دخالت در ساخت آن شد و تغییراتی در محتوای بازی مرد عنکبوتی ۲ درخواست کرد .

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

تغییراتی در محتوای بازی مرد عنکبوتی ۲ در زمان ساخت!

نقد بازی مرد عنکبوتی 2 Marvel’s Spider-Man | سوپرایز گیمر ها!

با توجه به محدودیت‌های زمانی در طول ساخت بازی، شرکت Insomniac Games ناچار به عدم مدیریت مناسب آن شده است؛ زیرا در آن زمان، تیم در حال توسعه تعدادی پروژه دیگر بود و آخرین بازی آن‌ها، یعنی Ratchet & Clank: Rift Apart، تنها دو سال پیش منتشر شده بود.

“تونی تاد، که صداپیشه ونوم در بازی Marvel’s Spider-Man 2 بود، اعلام کرد که بخش قابل توجهی از صداهای ضبط‌شده برای این شخصیت در نسخه نهایی بازی حذف شده‌اند. احتمالاً محتوایی که او اشاره می‌کند، شامل شخصیت ونوم است که از بازی حذف شده و در نسخه نهایی بازی وجود ندارد. اظهارات تونی تاد باعث ناراحتی بعضی از طرفداران شده است؛ زیرا آن‌ها می‌خواستند تا بیشتر از ونوم در این بازی ببینند. اما خوشبختانه، اسناد لورفته اینسامنیاک نشان می‌دهند که در سال ۲۰۲۵ یک اسپین‌آف با محوریت ونوم منتشر خواهد شد.امید وارم لذت برده باشید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *