بازی استرایکCounter-Strike 2 با قابلیت‌های جدید

بازی استرایکCounter-Strike 2با قابلیت‌های جدید-نقادانه

بازی استرایک Counter-Strike 2

در جدیدترین آپدیت بازی Counter-Strike 2 شاهد اضافه شدن امکاناتی مانند امکان تغییر جهت هدف گیری هستیم.

بازی استرایکCounter-Strike 2 با قابلیت‌های جدید

مجموعه بازی Counter-Strike 2 با به‌روزرسانی جدید شرکت ولو، اقداماتی مفید و برتری‌های اساسی را در بازی اعمال نموده است. این بهبودها شامل افزایش قوت سلاح Zeus و کاهش پاداش کشتن با XM1014 است. علاوه بر این، یکی از تغییرات مهم این به‌روزرسانی، فراهم‌شدن قابلیت تغییر دست راست و چپ در هنگام نشانه‌گیری است. این قابلیت می‌تواند قبل از شروع بازی تنظیم شود یا با فشردن دکمه H در طول بازی به‌صورت موقت تغییر یابد.

در بخش خرید، تغییرات جالبی اتفاق افتاده است؛ به عنوان مثال، پنل سلاح‌های رهاشده که همه سلاح‌های رهاشده توسط تیم شما در منطقه خرید نشان داده می‌شوند. همچنین، می‌توانید به طور مستقیم این سلاح‌ها را برداشت کنید. بخش بالا و راست نیز مقدار کمتری از پول قابل دریافت در دور بعدی را نشان می‌دهد؛ بنابراین، می‌توانید خرید خود را بر اساس این مقدار تنظیم کنید.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

در مجموعه نقشه‌های Active Duty، Dust 2 به عنوان نقشه بازگشتی و Overpass به صورت کامل حذف شده است. همچنین، تغییراتی در چندین نقشه دیگر، از جمله Inferno، اعمال شده است. جهت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به لینک منبع مراجعه کنید.

بازی استرایکCounter-Strike 2 با قابلیت‌های جدید

بازی Counter-Strike 2 در حال حاضر به صورت رایگان در فروشگاه استیم برای تجربه بر روی پلتفرم رایانه شخصی در دسترس است. این بازی از زمان انتشار خود نظرات متناقضی از سوی بازیکنان دریافت کرده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *