باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

دنیای Elden Ring میزبان مناطق متنوعی است، اما انبوهی از روسای Elden Ring نیز این بازی را جذاب و منحصر به فرد کرده است. از نظر حجم، بدون شک بزرگترین بازی استودیوی FromSoftware است.

با وجود وجود فراوانی باس فایت های اصلی الدن رینگ پنهان در سرزمین‌های میانه، به راحتی بسیاری از آن‌ها را از دست خواهید داد. برای کمک به مبارزه با این باس‌ها، در اینجا لیستی از مکان تمام ۲۳۷ باس بازی الدن رینگ را ارائه داده‌ایم. همچنین، برای کسانی که مایلند با باس‌های مهم به ترتیب منطقی و ایده‌آل مبارزه کنند، لیستی از مکان هر یک از آن‌ها به همراه نکات مهم برای مبارزه با آن‌ها را به طور خلاصه شرح داده‌ایم.

با استفاده از نقشه های زیر، می توانید به آسانی محل تمام باس فایت های اصلی الدن رینگرا پیدا کنید. لازم به ذکر است که برخی از باس های بازی فقط در شب ظاهر می شوند و برخی دیگر طی مراحل خاص داستانی آشکار می شوند که در کنار نام آنها در نقشه زیر ذکر شده اند. همچنین باس هایی که شکست آنها دشوار است، در نقشه کامل الدن رینگ مشخص شده اند.

با وجود تعداد زیادی باس که در بازی وجود دارد، ممکن است فهمیدن ترتیب مبارزه با آن‌ها کار دشواری باشد. اما واقعیت این است که هیچ ترتیب رسمی برای مبارزه با باس فایت های اصلی الدرن رینگ وجود ندارد و این، زیبایی جهان باز این بازی را به ارمغان می‌آورد. شما می‌توانید با هر کسی که دوست دارید و به هر ترتیبی که می‌خواهید، به مبارزه بپردازید. هرچند، باس‌های فرعی الدن رینگ همچنان جذابیت خاص خود را دارند، اما در ادامه، ترتیب مناسبی برای مبارزه با باس فایت های اصلی الدن رینگ در نظر گرفته شده است که به نظر می‌رسد ایده‌آل باشد.

نقد بازی الدن رینگ |  Elden Ring

باس فایت های اصلی الدن رینگ

1. The ominous Margit

با آشنایی شما با باس‌های الدن رینگ، ممکن است بخواهید ترتیب آن‌ها را در نظر بگیرید. اولین باس فایت های اصلی الدن رینگ ، مارگیت یا The Fell Omen است. او از ورودی قلعه‌ی استورمویل در ابتدای بازی محافظت می‌کند و تا زمانی که او را شکست ندهید، نخواهید توانست به سمت قلعه پیشروی کنید. مارگیت با استانداردهای اولیه‌ی بازی و قدرتی که در ابتدا دارید، یک باس قدرتمند به حساب می‌آید.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

2. Glintstone Dragon Smarag

یکی از دشمنان دریاچه‌ای ساکن در اطراف آکادمی رایا لوکاریا، اسماراگ نام دارد. این موجود را می‌توان در غرب آکادمی پیدا کرد که جرو باس فایت های اصلی الدن رینگ است، زیرا در آن قسمت از زمین زندگی می‌کند و از کلید گلینت‌استون، که برای ورود به آکادمی لازم است، محافظت می‌کند. برای شکستن این دشمن مانند سایر اژدهاهای بازی، باید از اسب خود کمک بگیرید و با ضربه زدن به پاهای و بعضا سر اسماراگ، او را از بین ببرید.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

3. Loretta the Royal Knight

Royal Knight Loretta، نگهبان منطقه‌ی خطرناک Caria Manor در شمال لورنیا، توسط باس فایت های اصلی الدن رینگ به ترتیب می‌رسیم. او جادوگری است که علاوه بر حملات فیزیکی سنگین، از جادوهای بی‌پایان گلینت‌استون نیز استفاده می‌کند، مشابه شوالیه‌ی ابتدای بازی در منطقه‌ی لیم‌گریو.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

4. Grafted Godrick

گادریک، ارباب قلعه‌ی استورمویل و یکی ار باس فایت های اصلی الدن رینگ منطقه‌ی لیم‌گریو (Limgrave)، به عنوان محافظ این منطقه شناخته می‌شود. او به سادگی از تصور شکست در برابر حملات دشمنان خود جبران نمی‌کند. گادریک به محل اقامت خود در قلعه‌ی استورمویل بازگشته و با استفاده از جاخالی‌های پی در پی، مارگیت را در حمله خود در برابر دشمنانش مساعد می‌سازد. در فاز دوم، او از سر اژدها به عنوان بازو استفاده می‌کند و با آتش جهنمی شدید از حملات خود علیه شما دفاع می‌کند.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

5. Radagon’s Scarlet Canine

“گرگ سرخ راداگون یکی از دو رئیس اصلی در منطقه لیورنیان است و می توان آن را در آکادمی پیدا کرد و جرو باس فایت های اصلی الدن رینگ است . از نظر عملکردی مشابه گرگ سرخ در Caria Manor، رفتار مشابهی خواهد داشت، اما به دلیل موانع و فضای محدود منطقه نبرد، اجتناب از حملات جادویی مختلف آن دشوارتر خواهد بود، اما سلامت آن چندان بالا نیست و با کمی صبر می توان به راحتی آن را شکست داد.”

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

6.Makar, the Magma Wyrm

برای رسیدن به فلات آلتوس، باید از آسانسور عظیم دکتوس فاصله بگیرید و در بیشترین ارتفاع بر روی خرابه‌ای به نام Ruin-Strewn Precipice قرار بگیرید که میتوان ان را جزو باس فایت های اصلی الدن رینگ در نظر بگیریم. این خرابه در میان اژدها و مارمولک‌ها قرار دارد و ماگما (ماده آتشفشانی مذاب) روی زمین پراکنده شده است که باعث مشکل در نزدیک شدن به آن می‌شود. برای رسیدن به موقعیت مطلوب در باس فایت‌های الدن رینگ، باید با شکست دادن ماگما به حوصله زیادی صبر کنید. در مقابل این باس، تنها صبر و انضباط شما می‌تواند سلاح مؤثری باشد.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

7. Misbegotten Leonine

همچنین، حملات سربازان او می‌توانند بسیار خطرناک باشند، بنابراین باید بهترین تجهیزات خود را استفاده کرده و حرکات دفاعی درست را به کار بگیرید تا بتوانید ضربه‌های او را به شما کمتر کنید. در مقابل، مقاومت در برابر حملات او و استفاده از قدرت‌های خود برای محکم کردن ضربات خود را فراموش نکنید. بهترین راه برای شکستن لئوناین یکی از باس فایت های اصلی الدن رینگ، حفظ شجاعت و استقامت خود است و به کمک تیم خود و قدرت‌هایتان، او را شکست دهید.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

8. Queen Rennala, Ruler of the Full Moon

رنالا، ملکه‌ی ماه کامل، دارای یکی از قوی‌ترین باس فایت های اصلی الدن رینگ و بازیکنان اصلی در منطقه‌ی لیورنیا است. فاز اول باس او بسیار آسان است، اما فاز دوم با حملات و طلسم‌های جادویی‌اش می‌تواند بسیار تهدیدآمیز باشد. او را می‌توانید در قلب آکادمی و در کتابخانه‌ی بزرگ رایا لوکاریا پیدا کنید.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

9. Elemer Of The Briar

پایگاه اصلی The Shaded Castle در کنار یک قلعه سیاه باستانی در فلات آلتوس واقع شده است. یکی باس فایت های اصلی الدن رینگ و از پایگاه های قدرتمند بازی به حساب می آید که با حرکات زمان بندی شده نامتعارفی که دارد شما را ناامید می کند. از آنجایی که منطقه نبرد نیز محدود است، می توانید با احضار چندین روح قدرتمند، تمرکز آن را مختل کنید.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

10. Radahn’s Starscourge

ژنرال رادان فرمانده اصلی منطقه Caelid و قلعه Redmane است. او یکی از باس فایت های اصلی الدن رینگ و قوی ترین استراتژی های بازی را در اختیار دارد و با ضربات قدرتمند خود مطمئنا کار سختی را برای شما رقم خواهد زد. لازم به ذکر است که اگر قبل از انجام یک سری شرایط خاص وارد قلعه شوید، با دو فرمانده دیگر روبرو خواهید شد. در نهایت، با ترکیب قدرت تمام افراد حاضر در قلعه که به شما خواهند پیوست، شکست دادن او می تواند کار بسیار دشواری باشد.

نکات کلیدی Elden Ring برای پلیر ها

سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24 بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

11. Astel, a natural born of the void.

یکی ار باس فایت های اصلی الدن رینگ و بسیار قدرتمند است که در مکان خودش قرار دارد و با سوار شدن بر تابوت در انتهای دریاچه‌ی پوسیدگی (Lake Of Rot) می‌توانید او را پیدا کنید. او دارای چندین حمله‌ی جادویی و توانایی ناپدید شدن و ظاهر شدن مجدد در جاهای دیگر است که می‌تواند شما را آزار بدهد. بنابراین، بهتر است همواره به او حمله کنید زیرا گذشت زمان به ضرر شما خواهد بود.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

12. Godfrey, the first Elden Lord

روح گاردین، اولین پاسبان لیندل، به مارگوت شهر از حملات محافظت می‌کند. این دشمن قوی مانند یک شوالیه‌ی بزرگ عمل می‌کند و با تبر قدرتمندش می‌تواند شما را به حدی اذیت کند. برای مقابله با او، باید صبور باشید و هر بار فقط به یک یا دو ضربه متصل شوید. در میان جنگ‌های پاسبان رینگ، این نبرد نیازمند صبر و حوصله بسیاری است.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

13. Flame Giant

“Fire Giant” یکی از بزرگترین باس فایت های اصلی الدن رینگ در دروازه Baldur’s Gate است و بیشتر حملات آن مربوط به سپر آن است. باید مثل اژدها با او بجنگید و مدام زیر پایش را بزنید. هنگامی که به مرحله دوم نبرد رسیدید، گلوله های آتشین به سمت شما پرتاب می شوند، بنابراین باید تا حد امکان از آنها دوری کنید. مهم نیست که چقدر سلامت دارید، غول آتش تنها با دو ضربه می تواند شما را شکست دهد. بنابراین، مانند بسیاری از باس های دیگر در بازی، صبر مهم ترین عامل است. می توانید او را در کوه های شرقی منطقه جاینتز بیابید.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

14. Rykard, the Blasphemer

در محل قرارگیری باس‌های ارسطوی الدن رینگ، باس فایت های اصلی الدن رینگ منطقه‌ی گلمیر (کوه گلمیر) قرار دارد و شما می‌توانید او را در زیر قصر آتشفشانی پیدا کنید. برای شروع مبارزه، شما باید با مار خداخوار مقابله کنید که اگرچه سخت است اما رایکارد توانایی مقابله با آن را دارد. در این مبارزه، نباید انتظار داشته باشید که بدون تلاش، از حملات مار فرار کنید. اما خوشبختانه، برای شکست دادن این باس، شما می‌توانید از سلاح The Blasphemous Blade که در نصف راه به شما تحویل داده می‌شود، استفاده کنید. حتماً از قابلیت این سلاح به خوبی استفاده کنید تا توانایی شما در مبارزه افزایش یابد.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

15. The Omen King, Morgott

مورگات، نسخه‌ی قوی‌تر مارگیت است که الگوهای حمله‌اش را با حرکاتی جدید تلفیق می‌کند تا شما را به غافلگیری بکشاند. در صورتی که نوار سلامتی‌اش به نصف رسید و شما را گیج کرد، سریعا عقب برگردید تا از شعله‌ی خشمگینش در امان باشید. بهتر است برای مبارزه با او از باس Ash of War: Glintblade Phalanx استفاده کنید که در شهر لیندل موجود است.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

16.Lord Mohg, The Blood Sovereign

«ارباب خون» یکی از خطرناک ترین دشمنانی است که در حلقه الدن با آن روبرو خواهید شد. این باس یکی از باس فایت های اصلی الدن رینگ در کاخ مخفی موگوین زندگی می کند و نسخه قدرتمندتر Mohg The Omen است که در زیر شهر لیندل یافت می شود. لازم به ذکر است که خطرناک ترین حمله او Blood Curse است که به شدت به شما آسیب می رساند. استفاده از آیتم Mohg’s Shackle برای مبارزه با او توصیه می شود.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

17. “Sentinel of the Draconic Tree”

برای نفوذ به دیوارهای شهر لیندل، باید به سمت شمال دیوار حرکت کنید و با نگهبان درختی به نام دراکونیک که از ورودی محافظت می‌کند، روبرو شوید. اگر در منطقه‌ی لیم‌گریو با یکی از شوالیه‌های اسب‌سوار که باس فایت های اصلی الدن رینگ به شمار میاید مبارزه کرده باشید، نباید دچار مشکل برای شکست دراکونیک شوید. اما باید به دقت این نکته را در نظر داشته باشید که دراکونیک از بقیه قوی‌تر است و با اسب خود، شراره‌هایی از آتش را به سوی شما پرتاب می‌کند.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

18. Fortissax Lichdragon

پس از مبارزه با قهرمانان فیا در منطقه‌ی ژرفای دیپ‌روت، در صورتی که او را در حالت خواب ببینید، می‌توانید با او ارتباط برقرار کرده و به رویای تخت مرگ وارد شوید. در اینجا شما باید با یکی از باس فایت های اصلی الدن رینگ اژدهای لیچ‌دراگون فورتیساکس مبارزه کنید. متأسفانه در حین مبارزه قادر به استفاده از اسب تورنت نیستید. اما اجتناب از حملات برق‌آسای فورتیساکس در محدوده‌ی مبارزه، به دلیل ضعف آن در برابر حملات از راه دور، می‌تواند بسیار دشوار باشد.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

19.Placidusax, the Dragonlord

این دو اژدهای دو سر، به عنوان قدرتمندترین اژدها در باس فایت های اصلی الدن رینگ شناخته می‌شوند. با استفاده از آسانسوری که به پل بزرگ متصل است، می‌توان به این باس فایت های اصلی الدرن رینگ مخفی دسترسی پیدا کرد. اما به دلیل پیچیدگی مسیر رسیدن به این باس، بهتر است با مراجعه به این نشانی، اطلاعات لازم را دریافت کنید. این اژدها با یکی از سرهای خود، که به طور منظم آتش را روانه شما می‌کند، نمی‌گذارند که به زیر پاهایشان بروید و با اژدهاهای دیگری که در بازی حضور دارند، متفاوت هستند. بنابراین برای مبارزه با این باس، بهتر است مقاومت خود را در برابر آتش افزایش دهید تا حد امکان.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

20. Miquella’s Blade, Malenia

به طور خلاصه، برای رسیدن به مالنیا مشهور ترین باس فایت های اصلی الدن رینگ، به دو مدال نضف شده‌ی Haligtree نیاز دارید. یکی از آن‌ها از طریق دهکده Albinaurics و دیگری از طریق قلعه‌ی سول قابل دسترسی است. سپس به منطقه‌ی Grand Life of Rold و سیاهچال Haligtree بروید تا با مالنیا روبرو شوید. اکثر بازیکنان، مالنیا را به عنوان سخت‌ترین باس بازی‌های فرام‌سافتور می‌شناسند. بنابراین در مبارزه با او، صبر و دقت بیشتری را حفظ کنید.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

21. The All-Knowing Sir Gideon Ofnir

“گادفری، یک شخصیت تکامل یافته مانند گودریک،که جزو باس فایت های اصلی الدن رینگ در قلعه استورمویل قرار دارد. او با استفاده از یک تبر بزرگ و حرکات متنوع، شما را به غافلگیری می‌اندازد. وقتی که سلامتی او به ۴۰ درصد می‌رسد، هوآرا لوکس، هویت واقعی او را به نمایش می‌گذارد. او با رها کردن تبر، به نبرد تن به تن می‌پردازد و حملات ویرانگری را انجام می‌دهد که برای بازیکنانی که روی حملات نزدیک تمرکز دارند، بسیار ترسناک است. برای شکست دادن این دشمن بسیار قدرتمند، در میان باس‌های الدن رینگ، باید استاد شوید. گادفری در پایتخت خاکستر، یعنی لیندل، قرار دارد. این باس پس از وقایع فروپاشی فاروم آزولا، در دسترس است.”

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

22. Maliketh, The Black Blade, also known as the Beast Clergyman

بعد از مبارزه با دراکونیک در شمال دیوارهای لیندل، شما باید با Beast Clergyman مبارزه کنید. او یک باس قدرتمند در میان باس‌های الدن رینگ است و نزدیک شدن به او دشوار است. اما وقتی که نوار سلامتی او به نصف می‌رسد، او هویت واقعی خود یعنی مالکیث را فاش می‌کند. او از نسخه‌ی قبلی خود قوی‌تر است و در برابر حملات جادویی‌اش حتی دفاع فایده‌ای نخواهد داشت. به خوشبختی، میزان سلامتی آن‌ها چندان زیاد نیست.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

23. Godfrey, the First Elden Lord

گادفری، مانند گودریک، در قلعه استورمویل تکامل یافته است. او یکی ار قوی ترین باس فایت های اصلی الدن رینگ است و از تبر بزرگ و حرکات متنوعش استفاده می‌کند تا شما را به آسانی شکست دهد. وقتی سلامتی او به ۴۰ درصد می‌رسد، هوآرا لوکس، هویت واقعی او را فاش می‌کند. او تبر خود را رها می‌کند و به نبرد تن به تن می‌پردازد، حملاتی که بسیار ویرانگر هستند و برای بازیکنانی که روی حملات نزدیک تمرکز دارند، بسیار ترسناک هستند. برای شکست دادن این دشمن قوی، باید در میان باس‌های الدن رینگ، به عنوان استاد تجربه کافی داشته باشید. گادفری را در لیندل، پایتخت خاکستر، پیدا خواهید کرد. این باس پس از وقایع سقوط فاروم آزولا، فعال می‌شود.

باس فایت های اصلی الدن رینگ | Elden Ring

24.Golden Order’s Radagon / Elden Beast

وقتی از تیغه‌های نفوذ ناپذیر Erdtree عبور می‌کنید، با نهایت اخرین باس فایت های اصلی الدن رینگ بازی روبرو خواهید شد. حملات راداگون باعث می‌شوند که شما تمرکز خود را بر روی جاخالی قرار دهید و نتوانید به نزدیکی او برسید. برای مبارزه با او، استفاده از آیتم Haligdrake Talisman که در یکی از قبرستان‌های خارج از کاخ موگوین قابل دسترس است، پیشنهاد می‌شود. پس از شکست او، هیولای الدن ظاهر خواهد شد. خوشبختانه، مکانیزم مبارزه با این هیولا آسان است و شما پس از مدتی با آن آشنا خواهید شد. در واقع، بخش سخت مبارزه با راداگون است.

بازی های ویدیویی از دهه ها قبل تا به امروز باعث تحول زیادی در صنعت بازی سازی شده اند. اما هنوز هم بعضی از بازی ها به دلیل داشتن باس های قوی و چالش برانگیز، در ذهن بازیکنان ماندگار می مانند. به نظر من، قویترین باس بازی، باس Golden Order’s Radagon / Elden Beast است. این باس بازی توانایی های بسیاری دارد که باعث میشود در مقابل بازیکنان دشمن بسیار موثر باشد.

به نظر شما یکی از قویترین باس فایت های اصلی الدن رینگ چه بود که شما در مقابله با ان به مشکل خوردید؟ کدام قسمت بازی را بیشتر دوست داشتید ؟ و روی چه پلتفرمی بازی میکنید یا کرده اید؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *