اضافه شدن 3 بسته الحاقی به بازی مرد عنکبوتی 2

اضافه شدن 3 بسته الحاقی به بازی مرد عنکبوتی 2

اضافه شدن 3 بسته الحاقی به بازی مرد عنکبوتی 2 در طول سال 2024

پس از انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2، برنامه محتوای آن شامل اضافه شدن 3 بسته الحاقی به بازی مرد عنکبوتی 2 به صورت رایگان در سال ۲۰۲۴ خواهد بود. با نفوذ گسترده به پایگاه داده استودیو اینسامنیاک گیمز، بسیاری از اطلاعات مهم این شرکت از جمله آی‌پی‌های جدید، بازی‌های آینده X-Men و سایر جزئیات در اینترنت منتشر شده است. به نظر می‌رسد که بخشی از برنامه محتوای پس از عرضه بازی مارول اسپایدرمن 2 نیز در بیرون به دنبال راهی جریان شده است.

براساس اطلاعات ارائه شده، شرکت Insomniac Games قصد اضافه شدن 3 بسته الحاقی به بازی مرد عنکبوتی 2 به صورت رایگان را دارد برای بازیکنان منتشر کند. پیش بینی می شود که اولین بسته با عنوان Beetle Infestation در بازه زمانی بین ژانویه و مارس ارائه شود. دومین DLC با نام Extreme Carnage نیز برای بازه زمانی آوریل تا ژوئن برنامه ریزی شده است. در نهایت، سومین پک DLC با عنوان Spider-Verse Anomaly در فصل تعطیلات سال 2024 تجربه خواهد شد.

به نظر می‌رسد که هر دو بسته الحاقی، Beetle Infestation و Extreme Carnage، دارای مأموریت‌های جهان باز و بازی‌های مبارزه هستند. در عین حال، DLC Spider-Verse Anomaly به عنوان یک «کراس اوور سونی پیکچرز» توصیف می‌شود و احتمالاً شامل مأموریت‌ها، فیلترهای بصری، NPCها و شخصیت‌های شرور از فیلم‌های Spider-Verse خواهد بود.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

اضافه شدن 3 بسته الحاقی به بازی مرد عنکبوتی 2

تغییراتی در محتوای بازی مرد عنکبوتی ۲ در زمان ساخت!

در سال ۲۰۲۴، با اضافه شدن 3 بسته الحاقی به بازی مرد عنکبوتی 2 ،اینسامنیاک برای این بازی، به‌روزرسانی‌های رایگانی ارائه می‌دهد که شامل محتوای جدید از جمله لباس‌های جدید و مأموریت جمع‌آوری ربات‌های عنکبوتی خواهند بود. همچنین، نسخه GotY نیز برای تعطیلات ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است که شامل تمام محتواهای انتشاریافته می‌شود. اسناد لورفته نشان می‌دهند که سونی برای توسعه بازی مرد عنکبوتی ۲، بودجه‌ای بالغ بر ۳۱۵ میلیون دلار صرف کرده است و تا نیمه نوامبر سال جاری، بیش از ۶.۱ میلیون نسخه از این بازی برای پلی استیشن ۵ فروخته شده است.

هر بخش از بازی اسپایدرمن ۲ که به آن دست می‌زنید، تلاش سازندگان برای توسعه و بهبود را ملاحظه خواهید کرد، که باعث می‌شود جدا از ست‌پیس‌ها و رویدادهای داستانی بزرگ، طیف عادی بازی در مراحل مختلف، همچنان توانایی جذب و سرگرم نگه داشتن مخاطب را داشته باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

  1. سه تا بسته الحاقی خیلی تأثیرات خوبی روی بازی گذاشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *