به زودی کراس پلی به بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد!

به زودی کراس پلی به بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد! - نقادانه

کراس پلی به بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد!

در هفته آینده، قابلیت کراس پلی به بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد، اما متاسفانه در حال حاضر این امکان برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس نیست. استودیو ندررلم اعلام کرده است که این قابلیت به عنوان یک پچ (فوریه) در هفته جاری اضافه خواهد شد و در ماه دسامبر امسال به بازی اضافه خواهد شد. همچنین، دارندگان کمبت پک ۱ در همان هفته می توانند با استفاده از عنوان “Krossplay” با دیگر بازیکنان در این بازی مبارزه کنند.

این به معنی این است که بازیکنان می‌توانند با دوستان خود در پلتفرم‌های مختلف بازی کنند، از جمله پلتفرم‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و نینتندو سوییچ. همچنین، بازیکنان می‌توانند به عنوان شخصیت‌های مختلف در بازی Mortal Kombat 1 بازی کنند، از جمله Sub-Zero، Scorpion و Raiden. به علاوه، بازیکنان می‌توانند از مکانیزم‌های مختلفی برای مبارزه استفاده کنند، از جمله حرکات مرگبار و کمانداربری. با این حال، این قابلیت کراس پلی برای دارندگان نینتندو سوییچ عرضه نخواهد شد به دلیل محدودیت‌های مربوط به پیکربندی سخت افزاری و نرم افزاری.

به زودی کراس پلی به بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد! - نقادانه

اعلام زمان اضافه شدن پیس‌میکر به مورتال کامبت ۱

مورتال کومبات 1، یکی از بازی های مبارزه ای محبوب و پرطرفدار است که در سال 1992 توسط استودیو ندررلم عرضه شده است. این بازی با گرافیک خیره کننده و مکانیک های مبارزه ای هیجان انگیز، توانسته است میلیون ها طرفدار در سراسر جهان پیدا کند. هفته آینده، کاربران پلتفرم های پلی استیشن و ایکس باکس می توانند با استفاده از قابلیت کراس پلی، با دوستان خود در پلتفرم های مختلف به یک مبارزه هیجان انگیز بپردازند.

قابلیت کراس پلی به معنای بازی با دوستان در پلتفرم های مختلف، یکی از مزیت های بزرگ این بازی مبارزه ای است. با عرضه قابلیت کراس پلی در بازی مورتال کومبات 1، بازیکنان می توانند از حرکات مرگبار و کمانداربری شخصیت های مختلف این بازی استفاده کنند و در مبارزات خود به مهارت و استراتژی خود اعتماد کنند.

با این حال، دارندگان نینتندو سوییچ این قابلیت را نخواهند داشت. به دلیل محدودیت های سخت افزاری و نرم افزاری، استودیو ندررلم قادر به اضافه کردن قابلیت کراس پلی به نینتندو سوییچ نیست. با این حال، دارندگان این پلتفرم همچنان می توانند به عنوان شخصیت های مورد علاقه خود در بازی مبارزه کنند و از مکانیزم های مختلفی برای مبارزه استفاده کنند.

با اضافه شدن قابلیت کراس پلی به بازی مورتال کامبت 1، استودیو ندررلم تلاش می کند تا تجربه بازی برای کاربران را بهبود بخشیده و بازیکنان را در تنوع و هیجان بیشتری از بازی لذت بخشد. با اضافه شدن قابلیت کراس پلی به بازی مورتال کامبت 1، می توان بهترین تجربه مبارزه را در پلتفرم های مختلف با دوستان خود داشت و لحظاتی پر از هیجان و تنوع را تجربه کرد.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

به زودی کراس پلی به بازی Mortal Kombat 1 اضافه خواهد شد! - نقادانه

با اضافه شدن قابلیت کراس پلی به بازی مورتال کامبت 1 این امکان در دسترس خواهد بود برای دستگاه‌های بازی PlayStation 5، Xbox Series X، Xbox Series S و کامپیوتر از طریق فروشگاه‌های Epic و Steam و جزئیات بیشتر در اواسط هفته اعلام خواهند شد. متاسفانه، نسخه Nintendo Switch از این امکان پشتیبانی نخواهد کرد. همچنین، با انتشار فصل چهارم بازی با نام Invasions،که شامل یک نقشه جدید،لوازم تزئینی جدید و مبارزات فصلی است، نسخه پیسمیکر نیز منتشر خواهد شد.

با انتشار بسته های DLC شخصیت، یک DLC داستانی نیز برای این بازی ویدیویی در دسترس خواهد بود. یکی از بنیانگذاران این استودیو، Ed Boon، قول داده است که پس از این DLC داستانی، شگفتی بزرگی از اتفاقات این بازی در انتظار ما باشد.

بازی مورتال کامبت 1 در چه سالی منتشر شد؟

در سپتامبر 2023، Mortal Kombat 1 منتشر شد و تا ژانویه همان سال 3 میلیون نسخه فروخت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *