به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy

به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy

به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy

به گفته استودیوی Avallenche Software، به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy برای کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان به تعویق افتاده است.

بازی Hogwarts Legacy در ماه گذشته برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس، همراه با عرضه بازی برای ایکس باکس سری اس، منتشر شد. استودیو آوالانچ سافتور قبلاً اعلام کرده بود که نسخه‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در تاریخ دیگری عرضه خواهند شد. اما به نظر می‌رسد بازیکنانی که روی کنسول‌های نسل هشتمی خود قصد دارند این بازی اکشن و نقش‌آفرینی را تجربه کنند، باید صبر کنند تا به آن دسترسی پیدا کنند.

به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy

قبلاً قرار بود بازی Hogwarts Legacy در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ (۴ آوریل ۲۰۲۳) برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر شود، اما به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy باعث شد که آوالانچ سافتور این تاریخ را به روز ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۵ مه ۲۰۲۳) موکول کرده است. توسعه‌دهنده در توضیح این تصمیم‌گیری اعلام کرده است که با دریافت بازخوردهای فراوانی از طرفداران هاگوارتز لگسی در سراسر جهان، تیم سازنده در حال سخت کوشی است تا بهترین تجربه ممکن را برای تمامی پلتفرم‌ها ارائه دهد، اما برای این کار به زمان بیشتری نیاز دارد.

همانطور که آوالانچ سافتور قبلا اعلام کرده بود، بازی Hogwarts Legacy در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۲ (۲۵ ژوئیه ۲۰۲۳) برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در ماه گذشته، شرکت WB Games اعلام کرد که در دو هفته اول انتشار خود، بیش از ۱۲ میلیون نسخه از بازی Hogwarts Legacy در سراسر جهان فروخته شده و درآمدی بالغ بر ۸۵۰ میلیون دلار را به‌دست آورده است یعنی به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy به همین دلیل است؟

نقد بازی هاگوارتز لگسی | دنیای سحر و جادو

به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy
به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy ایا شگرد خاصی است؟

در گذشته، آوالانچ سافتور به اطلاع رسانی کرده بود که در حال حاضر هیچ نقشه‌ای برای گسترش بسته الحاقی یا توسعه بیشتر بازی هاگوارتز لگسی وجود ندارد. با توجه به موفقیت و پرطرفداری وسیع هاگوارتز لگسی، احتمالاً پس از عرضه موفق این بازی بر روی تمام پلتفرم‌ها، سازندگان به فکر ارائه محتوای بیشتر به طرفداران باشند یا به سراغ تولید دنباله بازی بروند. ایا به نظر شما به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy دلیل خاصی دارد؟

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

در بازی هاگوارتز لگسی، می‌توان به وضوح تغییر فصل را مشاهده کرد. وقتی زمستان فرا رسید و برف سقف‌ها را پوشاند، من به هاگزمید رفتم تا معجون خریداری کنم. در آنجا همه جا با دکوراسیون کریسمس زیبا تزئین شده بود. هرچند ایمپریو یک افسون نابخشودنی است، اما وقتی که چند دقیقه به آرامی در هاگزمید به دنبال تفریح می‌گشتم و با استفاده از چوب‌دستی جادویی و با گام‌های بسیار کوچک می‌توانستم گاه به گاه برگه‌هایی را با طلسم به سمت خود جذب کنم، مطمئن شدم که استودیو Avalanche Software هرگز از این قدرت ترسناک استفاده نخواهد کرد.

آیا بازی Hogwarts Legacy خرید درون برنامه‌ای خواهد داشت؟

خیر، بازی Hogwarts Legacy خرید درون برنامه‌ای ندارد.

ایا محتوای انحصاری برای کنسول در بازی وجود دارد؟

ماموریت «مغازه تسخیر شده هاگزمید» که داستانی ترسناک از مغازه خانم میسون است، فقط برای کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. بازیکنانی که این ماموریت را کامل کنند قادر به دسترسی به مغازه‌ای در هاگزمید خواهند بود که زره‌ها و آیتم‌ها را بهتر از هر جای دیگر می‌خرد.

 آیا کوییدیچ در بازی Hogwarts Legacy قابل تجربه خواهد بود؟

کوییدیچ در این عنوان قابل بازی نخواهد بود. البته شما می‌توانید با استفاده از جاروی پرنده خود در مسابقات جاروسواری شرکت کنید، یا با پرواز مناطق جدید و قدیمی را نظاره کنید.

آیا بازی Hogwarts Legacy دارای سیستم اخلاقی خواهد بود؟

بازی Hogwarts Legacy سیستم اخلاقی نخواهد داشت، اما بازیکنان با ماموریت‌ها و قصه‌هایی مواجه خواهند شد که در تبدیل شدن‌شان به جادوگر خوب یا بد تاثیر دارد.

به تاخیر افتادن نسخه نسل هشتمی Hogwarts Legacy ایا شگرد خاصی است؟

میتوان گفت بله . با این کار اسم و اوازه بازی بیشتر پخش میشود و باعث بازخورد بیشتری قرار میگیرد

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *