ساخت دنباله بازی Call of Duty: Black Ops 2

ساخت دنباله بازی Call of Duty: Black Ops 2

ساخت دنباله بازی Call of Duty: Black Ops 2

استودیو تری‌آرک قرار است در سال ۲۰۲۵ برای طرفداران ، ساخت دنباله بازی Call of Duty: Black Ops 2 را عرضه کند. آخرین اخبار دنیای بازی‌ها نشان می‌دهد که نسخه جدیدی با نام رمزی Saturn از سری بازی‌های کال آو دیوتی در حال توسعه است و قرار است در سال ۲۰۲۵ منتشر شود. این بازی اولین نسخه از مجموعه‌ای است که پس ازCall of Duty: Black Ops 4، عرضه می‌شود.

به گفته سایت اینسایدر گیمینگ،ساخت دنباله بازی Call of Duty: Black Ops 2 در حال حاضر در حال توسعه بوده و زمان عرضه بازی کال اف دیوتی: بلک اپس ۲ در سال ۲۰۲۵ خواهد بود . داستان این نسخه در سال 2030 رخ خواهد داد و به همین دلیل، طرفداران می‌توانند انتظار داشته باشند که شخصیت‌های محبوب و قدیمی از بازی بلک اپس در این نسخه جدید حضور داشته باشند.

گفته می‌شود که نقشه‌های بازی کال اف دیوتی: بلک اپس ۲ در نسخه ۲۰۲۵ کال آو دیوتی به‌صورت بازسازی شده به بازی بازگردانده خواهند شد. این شایعات از قبل وجود داشتند که این نقشه‌ها در زمان انتشار بازی در دسترس قرار خواهند گرفت، اما در حال حاضر برنامه این است که آن‌ها به‌عنوان محتوای پس از عرضه به بازی اضافه شوند.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

ساخت دنباله بازی Call of Duty: Black Ops 2

این گزارش اعلام می کند که بازی Call of Duty: Black Ops 2 منتشر شده است، در حالی که در گذشته شایعاتی در مورد تمرکز نسخه بعدی بازی Call of Duty: Black Ops بر روی جنگ خلیج فارس در سال ۲۰۲۴ وجود داشت. در حال حاضر، دقت این ادعا نامعلوم است، بنابراین باید منتظر اعلام رسمی اکتیویژن باشیم.

در بخش دیگری از گزارش رسانه اینسایدر گیمینگ آمده است که بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 توانسته با تجارت خود توسعه دهنده ها را راضی کند و در حال حاضر استودیو اینفینیتی در حال کار بر روی نسخه جدید بازی، احتمالا با نام Call of Duty: Modern Warfare 4، مشغول به کار است که به زودی منتشر خواهد شد.

چند روز پیش، نسخه نهم از مجموعه معروف بازی ندای وظیفه با عنوان Call of Duty: Black Ops 2 منتشر شد. این بازی، همانند دیگر اجزای این دوره، موفقیت بسیاری در فروش و امتیازات کسب کرد. این بازی را میتوان روی برای کنسول های Xbox360، PS3 و PC ،Wii و Nintendo DS تجربه کرد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *